Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeta tuż tuż

jak wam idą porządki przedświąteczne?

Polecane posty

Gość świeta tuż tuż

co macie juz za sobą a co jeszcze czeka was i kiedy zamierzacie to robic? ja dywany chce trzepac w poniedziałek a czyscic sroda -czwartek bo mam psa ktory by je zabryudził jakbym wczesniej chciała i firanki na czwartek i posciel zostawiam. dzisiaij zamierzam kuchnie wysprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sprzątam codziennie
i systematycznie, w związku z tym nie mam takich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeta tuż tuż
okna myjesz codziennie? narzuty i tapicerke pierzesz tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwiał
ja już też mam prawie wszystko wysprzątane, tylko przed samymi świętami muszę wytrzepać chodniki, umyć podłogi, no oczywiście kurze. A dzisiaj wysprzątam gruntownie łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzatam codziennie wiec nie robie jakis porzadkow.Zawsze mam w domu porzadek.Fajnie ze na swieta tylko myjesz okna i narzuty czyscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwiał
okna pomyłam już 2 tygodnie temu, ale niestety już widać na nich zacieki, więc chyba przed samymi świętami przetrę je z grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie została tylko łazienka ;) ... ale coz z tego jak za chwile rpzychodza wymieniac drzwi wiec pewnei bedzie istne tornado ... ale nie martwie sie bo mnie na świeta w domu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeta tuż tuż
jak sie ma czas dopiero po 20 codziennie to trzeba sobie planowac co kiedy zrobie w pokojach juz mam wysprzatane tylko podłogi dywany itp no i jeszcze kuchnia cała niestety łazienka i wc , korytarz tez juz z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o Mutsy
ja na biazaco sprzatam porzadki robia tylko brudasy do ktorych rodzina na swieta przyjedzie a oni maja syf bo caly rok nie sprzataja.Okna i posciel raz w myje,piore.Podlogi i odkurzanie kurzu codziennie-wiec nie wiem co tak wielce sprzatacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam remont w domku i do swiat nie skonczymy remontowac.A sprzatam codziennie jak kazdy wiec burdlu nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwiał
ty blondyna z Poznania naprawdę jesteś blondyną, niezależnie od koloru włosów. Chyba wszystkie z nas sprzątają systematycznie, ale wiadomo że przed świętami zagląda sie tam gdzie w ciągu roku nie ma na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sprzątam codziennie
"ja dywany chce trzepac w poniedziałek a czyscic sroda -czwartek bo mam psa ktory by je zabryudził jakbym wczesniej chciała" Powiedz mi jak w wigilię bedzie wyglądać twój wyczyszczony w czwartek dywan? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwiał
bo ja nawet pod stol przy odkurzaniu nie patrze teraz musze nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
co za durny temat ale nie myslalem ze ludzie tylko na swieta sprzataja brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeta tuż tuż
bedzie wygladał slicznie:) bo pies idzie na ostatanie tatlanko w błotku czyli zabawy w lesie w srode a potem czeka go kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwial
same brudasy na tym kafe....az zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeta tuż tuż
ja sprzatam an codzien ale na swieta odsuwam szafy i za nimi myje itp. wiecie znamw wiele takich osob ktore opowiadaja ze nacodzien sprzataja i porzadki swiateczne sa dla brudasow. ale tak naprawde to oni sa brudasami sprzataja tylko z wierzchu imysla ze niewidac pajeczyn za szafą czy plam na dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwial
szkoda ze swieta Boze Narodznie jest raz w roku bo byscie czesciej mieli motywacje do sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już coś to nie wieśniaku tylko wieśniaro i nie znalazleś, tylko znalazłaś, blondyneczko kochana, uważaj bo ci włoski zsiwieją, jak się będziesz tak denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwial
nudny jestes Ty zryty lbie!!!!! idz sprzatac bo masz wszedzie pajeczyny, i koty na scianie buhahahaha ale kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi marnować energię na denną gadkę z tobą, ciekawe kto cie przyjął do tego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką postawa tylko świadczy o twom niskim poziomie intelektualnym. Kochana, dyplom mgr inż. mam od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwial
tej inzynier spadaj sprzatac bo do swiat nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilo
Moze macie czysto w domach, ale obie jesteście głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×