Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lunai

jaka gofrownica i przepis na gofry

Polecane posty

Gość lunai

Słuchajcie, pilnie poszukuję dobrego, sprawdzonego przepisu na gofry. i jeszcze jedno, jaka gofrownica jest najlepsza żeby nie wychodziły kluchy? Czytałam opinie i podobno http://www.megamarket.com.pl/tefal-opiekacz-tefal-sw6010-avante,id-50663, jest ok.W innym sklepie w niezłej cenie jest http://www.mixmedia.pl/unold-opiekacz-unold-48356,id-58189, zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, bo za dwa tyg. urodziny mojego dziecka, a obiecałam gofry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soxooxos
kobieto, ja ci szczerze polecam gofrownicę botti z carrefoura, taką z regulacją mocy pieczenia: mam porównanie, więc wiem, co mówię :) gofry są boskie, chrupiące i pieką sie migiem, bo ona ma dużą moc, a nie jak te kluchoroby...a kosztuje 50 zł!!! i teraz przepis" ubijasz ze 3 jajka z 4 łychami cukru na biało prawie, z 3/4 l mleka kopsasz i mąkę do gęstości, gęściej niż na naleśniki. I ważna sprawa - po upieczeniu musisz gofry walnąć na coś ażurowego, np kratjkę od grilla z mikrofali, wtedy zachowają chrupkość po ostygnięciu. A mówię ci to ja, master of gofer. Hough!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakociki
a ja wychodzę z założenia, że nie ma co przepłacać. Bo u mnie najczęściej kończy się na tym, że ona sobie po prostu leży. A widziałam całkiem dobrze się prezentującą gofrownicę na wassermanie, więc może na początek będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertkaaa
oglądałam ten ranking przy okazji szukania gofrownicy. ja używam modelu vst072x z breville i sprawdza się najlepiej. jest świetna, nic nie przystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się moc od 1400W w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkipoll
gofrownica ta z breville jest świetna, nie miałam lepszej, nareszcie gofry wychodzą idealnie i nie ważne jaki wezmę przepis, czasami nawet na oko zmieszam składniki i wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×