Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta 22...................

jaka kuchenka mikrofalowa

Polecane posty

Gość marta 22...................

czy ktos mi moze zaoszczedzic szukania i porownywania kuchenek? szukam takiej ale - do 400 zl. jakie firmy polecacie? chcialabym jakiejs znanej i dobrej firmy, nie chce kuchenki firmy kuchenka bo nie mam przekonania co do jakosci takich prodoktow co sadzicie o LG? mam wiekszosc sprzetu w moim mieszkanku tej firmy i tak jakos fajnie by to wszystko razem wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mikrofala kosztowala w 1995 1100 zl i dzisiaj tez za tyle chodzi.Jestem z niej bardzo zadowolona,a wrecz nie wyobrazam sobie bez niej zycia.Ma funkcje\'\' jet\'\' (1000 wat do szybkiego podgrzewania plynow) i co najwazniejsze \'\'crisp\'\' (osobny aluminiowy talerz) na czym robie pizze,ciasto karpatkowe ,zapiekanki i mozna odgrzewac gotowe ze sklepu frytki na chrupko.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta22.....
no fajnie, ale mnie nie stac na taka bo jestem studentka ;) szukam do 400zl i podajcie nazwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hoga
nie wiem czy znasz podstawowe zasady ekonomii ale watpie zeby cena czegokolwiek przez 10 lat znaczaco sie nie zmienila podaj model to sprawdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hoga,wiem ze jezeli cos jest dobre to musi kosztowac.Podaje marke,choc przypuszczam,ze moga tego juz pod ta nazwa nie produkowac,jednak najwazniejsze sa funkcje ktore opisalam. Philips Whirlpool Crisp series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mikrofalę Amica z elektronicznym sterowaniem. Jak ją kupowałam, bałam się, że nie będę jej umiała obsługiwać, bo tyle ma funkcji (nie umiem zapamiętać jak nastawić zwykły budzik) Sterowanie jest jednak opracowane na rozum babski i piekę w niej nawet kotlety. Jedyne czego żałuję, że nie jest narożna. Niezłe ABC, jak wybrać mikrofalówkę, jest tutaj: http://www.dobrzemieszkaj.pl/a/2502,Docenic_mikrofalowke,kuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Moja mama ma mikrofalówkę : Panasonic NN-J155. Można już ją kupić za 300zł. Ma już ją długo, nie było żadne awarii przez ten czas i ogólnie żadnych zastrzeżeń. tutaj ją możesz sobie zobaczyć (nawet masz komentarze ludzi i jest oceniana bardzo dobrze): http://www.skapiec.pl/site/cat/305/comp/76150_komentarze/ ja mam Zelmera 29Z010 i również sprawuje się rewelacyjnie. zelmera można kupić za 350 zł. http://www.skapiec.pl/site/cat/305/comp/100656_komentarze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Bardzo podobaja mi się mikrofale z elektroluxu. Pod względem estetycznym są dla mnie najbardziej przekonujące;) Nie miałam jednak z nimi do czynienia w praktce kuchenne;( Dobrą firmą jest z pewnoscią wirpool. U mnie wiele sprzętów jest z amicy i jesteśmy z niej zadowoleni:) Poszperaj sobie na electro.pl. Tam jest bardzo dobry sprzęt, wysokiej jakości. W razie problemów, obsługa ci poradzi co byłoby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjk
moi rodzice mają LG już ponad 10 lat. Polecam, nie było żadnej awarii. Ja też ze 4 lata temu kupilam LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda w mojej mikrofali robię tylko popcorn i podgrzewam kakao, ale jest też świetna do innych rzeczy, kiedyś w nią zainwestowałam i w każdej chwili, kiedy chciałabym np skorzystać z funkcji grill, czy rozmrażania, albo jednego z 24 programów gotowania to bez wahania się sprawdzi:) polecam ją, teraz jest nawet na promocji:http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Kuch_mikrofalowa_29Z010_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS_28_wysylka_od_19_zl_29-29317,122.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagitaree
A wolno stojąca czy raczej do zabudowy? Te drugie są droższe, ale jak dla mnie znacznie ładniejsze i przy dobrze zagospodarowanej kuchni nie zagracamy blatów, na których miejsca i tak jest zawsze za mało. Niewiele powyżej swojego budżetu masz FMW 250 AX G XS, bardzo udany model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita47
Sagitaree (koziorożec?) widzisz mikrofala którą podałeś to raczej do domu, jest bardzo fajna, ale nie dla studentów :) no i cenowo choć nieznacznie to odstaje od wymagań... Chyba, że będzie chciała coś na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi samej coś polecić, zatem odsyłam Cię do rankingu najlepszych mikrofalówek z września - mam nadzieję, że Ci pomoże :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verra32
Mogę polecić mikrofalówki LG z opcją gotowania na parze i grillowania. Łatwo się je czyści, a do tego są bardzo funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zakupem czegokolwiek zaglądam na http://cosiepsuje.com/ tam można sprawdzić, czy model się nie psuje i czy jest zdatny do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto zainwestować w coś z Amici? Jest taka mikrofala AMG23. Ma między innym podgrzewanie wieloetapowe i w środku grilka kwarcowego. Dobra mikrofala i tania przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co akurat Amica robi bardzo dobre te mikrofalówki. Poza tym są troszkę tańsze od innych firm a równie dobrze wyposażone w funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 300 zł kupisz już bardzo dobry okap uniwersalny Amici. I nie widzę, żeby one były jakieś gorsze, a za to są wydajne i dobre. Mam i korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enncia
Ja patrzę przede wszystkim na kwestię ceny do funkcjonalności. Ostatnio jak wybierałam to padło na Amicę do zabudowy ze szklany frontem i do tej pory działa prawidłowo, naprawdę bardzo fajnie się spisuje. Dobry ruszt i grill kwarcowy i świetnie rozmrażanie do wyboru albo na czas albo wagowo. Sporo automatów, fajne rzecz imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie na kuchenkę mikrofalową Amica AMGF20. Ona ma jedną świetną funkcję tj. full flat, czyli możliwość podgrzewania w naczyniach o nieregularnych kształtach. Na prawdę bardzo przydatna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Amica robi bardzo dobre kuchenki mikrofalowe. Są ładne i starannie wykonane, dobrze działajace i w niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piszecie o tej Amice, a możecie wskazać rzeczy, które Amica ma lepiej rozwiązane od innych kuchenek mikrofalowych? Macie racje co do wyglądu - to jest super, a jak z funkcjmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga ale to generalnie wszystko jest bardzo podobne. Amica robi dobre kuchenki ale jakby nie patrzeć troszkę tańsze, wiec po co przepłacać?Ł0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie te mikrofale Amici czy tylko tak sobie gadacie? Czym one różnią się od innych i w czym są lepsze? Dla mnie wygląd ma drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różnią mikrofale? Dla mnie osobiście te Amici są wizualnie ładniejsze i tez chyba trochę tańsze. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tańsze, ale na pewno dla mnie są ładniejsze. Mi się zwyczajnie podoba design Amici w tych ich mikrofalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecam kuchenkę mikrofalowa z panasonica, nie dośc że podgrzejesz, to jeszcze upieczesz i ugrillujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A porównywał ktoś jak mają się te mikrofale Amici do innych pod kątem relacji cena-funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×