Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pusiaa

Jaką macie zastawę stołową?

Polecane posty

Gość Pusiaa

Ja np.nie lubią arcopalu,bo wszystko szybko stygnie. Teraz jem i piją w "Bolesławcu",wzór w małe biało -niebieskie kwiatuszki. Uwielbiam pić z takiej filiżanki kawę,wzór jest fajny domowy a jednocześnie elegancki,mam też takie talerze,półmiski,kieliszki do jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą białą mam zastawę, nie lubię wzorków na talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam stara piekna
porcelane, mam troche po babci i ciagle cos dokupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusiaa
Stara porcelana ma swój urok. Ja wogóle lubię ładnie nakryty stół,nawet na codzień. Szkoda,że mój mąż szybko połyka obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusiaa
A na czym jada reszta kafeterian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelana
Chodziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadam na porcelicie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszka
Ja tez mam w spadku po babci porcelanowa zastawe,oj troche tego jest, misy miski miseczki, talerzyczki, filizaneczki,dzbaneczki, i mase innych rzeczy, nawet waze do zupy ,ale rzadko w niej jadam,chyba ze od swieta. Na codzien jadam w duralexie, wiem ze moze to juz nie modne, albo nie praktyczne,ale straszna ze mnie niedolega, i chyba nie darowalabym sobie gdybym zbila cosik z tej pieknej babcinej zastawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talerze z IKEA po 2 zł sztuka :( Bo mnie na razie nie stać na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
przeklęte duralexy które moja mama kupiła w ogromnej ilosci kiedy w sklepach zaczeło się cokolwiek pojawiać czyli późne lata 80 Są brzydkie strasznie ale mam tego od zatrzęsienia... fuj, a eraz takie piekne zastawy są do kupienia, ale przeciez nie wyrzucę tego co mam i tłuc się wcale nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
a ja tak jak Pusiaa uwielbiam Boleslawiec tylko ja mam wzor piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
a ja tak jak Pusiaa uwielbiam Boleslawiec tylko ja mam wzor piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusiaa
Właściwie co mam to mam i trzymam to w szafie .Na codzień wszyscy żrą u mnie z misek stalowych emaliowanych.Tak jest taniej i bezpieczniej. Przynajmniej się nie pobije.No i jak chlapią ryjami to obrus się tak nie plami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wjeśka Chochlowa
A ja jem z garka,a czasem z patelni.Jak co spadnie na ziemje,to sie zliże i też ujdzie.Do jedzynia mam łyżeczkę aluminiowa,od mamy w posagu dostałam i dobrze służy, i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też z tego co mam w szafie, często jakieś zdekompletowane stare serwisy... Ale mam też ładny komplet biały ze złotymi listkami, który używamy przy okazji świąt, lub, gdy przyjdą goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie w Duce kupiłam taki klasyczny cały biały ale z zakrzywionymi rantami, ekstra to wygląda, niby nic a jednak jest fajny efekt. Na stronie widziałam że tez mozna kupić https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma to być na przykład jakaś bardzo dobra ceramika to szczerze polecam wizytę na stronie https://www.wrceramika.com/ksztalty oni mają super produkty. Duża dostępność, piękny wygląd, kompletnie niemarketowa jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj się porcelaną w Ćmielowa. Możesz sprawdzić nahttps://www.helios-szklo.pl/. O tyle dobra porcelana, że masz długą gwarancję. Zastawa bez wpływu na smak potraw. Sprawdziłem już wiele razy. A w tym sklepie przy okazji dokupisz sobie niezbędne akcesoria kuchenne zgodne z kompletami porcelany. Spójność jest bardzo ważna, bo później przy ewentualnym uszkodzeniu łatwiej dobrać elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaizak
Ja swoja zastawe stołowa kupiłam dopiero w momencie, gdy wprowadzałam się do własnego mieszkanka, stało się tak w tym roku, kupiłam piękne zestawy na stronie internetowej sklepu https://www.adacor.pl/porcelana.html i szczerze mowiac lepszego wyboru po prostu nie mogłam dokonać, jak dla mnie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio też szukałam porcelany na prezent dla mamy na 50-tkę przepatrzyłam wiele sklepów zarówno internetowych jak również stacjonarnych i właśnie w heliosie znalazłam najlepszą i się nie zawiodłam zarówno jesli chodzi o cenę jak również jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam na urodziny zastawę Vista Alegre. Możesz znaleźć taką w ofercie www.salonporcelany.pl. Posiada piękne zdobienia i luksusowy wygląd. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przerzuciłam się na nowoczesną zastawę w postaci płyt łupkowych. Płyta łupkowa nie nadaje się do wszystkich dań jednak kiedy mogę jem na prawdziwym kamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×