Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Czeka mnie zakup nowej pralki ,a nie mam w ogóle rozeznania do jakiego sklepu bym nie poszła to każdy sprzedawca poleca inną, wiadomo jak to jest ,każdy chce sprzedać. Jaką wy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176cm.
ariston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja mogę polecić tylko tę, którą sama używam, bo do innych nie mam porównania. Po ślubie kupiliśmy sobie Bosha, kierowaliśmy się przy wyborze głównie klasą energetyczną oraz wsadem (nasz Bosh ma 7 kg wsadu). Nie szukałam pralki z dużą ilością programów, bo uważam to za zbędne, z większości z nich i tak bym nie korzystała. Nasza pralka ma kilka dodatkowych funkcji, np. eco - pozwala oszczędzać wodę, time - oszczędzanie czasu, jest dodatkowe płukanie, ochrona przed zagnieceniami, regulacji ilości obrotów na minutę.. Prosta pralka z dużym wkładem, jak dotąd niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak mamy ci pomoc jak nie
ja mam whirlpool AWE 6519P i jest świetna! mam ja już 2 lata i naprawde jest ekstra. wczesniej brakowalo mi programow, tu jest ich wystarczająco, w dodatku mozna zmieniac predkosc obrotow, w zasadzie mozesz skombinowac co chcesz, a jednoczesnie jest to przejrzyste i łatwe. Gdybym miała więcej kasy kupiłabym boscha, bo to dobry sprzęt, ale moja tez jest super. 6ty zmysł fajna sprawa. mało prądu idzie a piorę co 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak mamy ci pomoc jak nie
do pani wyzej - jesli jest mało programów, a sensownie zrobione, to ok. moja wczesniejsza pralka miała do wyboru program do bawełny, który trwał 2,5h i delikatne rzeczy niszczył, obroty wysokie bez mozliwosci zmiany program codzienny ktory trwal pol godziny i nie dopieral skarpet, majtek, ew. malo przepocone ksozulki wiec albo mialam program ktory niszczy rzeczy, albo nie dopiera. teraz sama sobie ustawiam, program codzienny trwa godzine i takie normalne ubrania dopiera swietnie. baqelnianego uzywam tylko do poscieli reczników, koszul itp. jest tez program do syntetykow - uzywam do np. polarow i troche delikatniejszych rzeczy. A na moje rajstopy, cienkie bluzeczki itp jest super delikatny program. Są tez rozne inne, ale je rzadziej uzywam. Np. super szybki 15 minut - czasem ratuje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszenia? w zyciu nie chce pr
alki z suszarka. nie ma szans wysuszyc tak idealnie, zeby klasc do szafy, zawsze jest lekka wilgoc, chocby troszke - ubrania sie zasmierdną i zagrzybieją. w dodatku nadaje sie to tylko do nielicznych materialow, koszulka z bawelny-dzerseju robi się szerooooka i krotka do pepka. Nie mowiac o zagnieceniach. Koszula meska moze sie nie kurczy, ale wez to wyprasuj. Reczniki mogą się miąć do woli, jak sie skurczą tez tragedii nie bedzie, ale co mi po suszarce, jak i tak musze to rozwiesic? to juz wole mokre powiesic, kilka(nascie) godzin schniecia dluzej, a o ile mniej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiego kraju jest gorenje
skladacie pralki w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
ja podpiszę się pod poweselną, super pralka, my też mamy 7 kg Bosha z linii family, programy proste i dobrze dobrane ich długości, super dopiera dziecięce ubrania jak i robocze męża. Nie polecam indesitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell)ka
Polecam pralkę parową, ja mam model LG F1480TDS. Myślę, że program prania parowego jest świetny, przynajmniej dla mnie. Pierze bardzo dobrze, a poza tym jest bardziej oszczędnie, zwłaszcza że jest w klasie A+++. Ładowność 8 kilo, mam dwoje dzieci - wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@z jakiego kraju jest gorenje, jesteśmy marką słoweńską, natomiast na terenie Polski posiadamy halę magazynową, jednak nasze sprzęty są "składane" poza granicami Polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka bosch WLX 24462pl
witam mam pytanie czy to normalne ze moja nowa 3 dniowa pralka bosch WLX 24462pl stuka przy wirowaniu gdy osiagnie 1000 obrotow juz nie slychac stukania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralka w żadnej fazie wirowania nie powinna stukać. Być może jest to problem z amortyzatorami, które trzeba dokręcić. Jeśli pralka jest tak nowa, to zamów po prostu serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayyja
Jedynie pralka z silnikiem Direct Drive nie będzie stukać bo jest tak skonstruowana, ze silnik przekazuje moc bezpośrednio do bębna pralki, co sprawia, że jest cicha i niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka_banka
Dobry silnik, dają na niego 10 lat gwarancji. Też bym wybrała pralkę z funkcją prania parowego, zwłaszcza jak się ma małe dzieci, albo jakieś alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinoska
Gorenje jest drogie, przynajmniej jak na mają kieszeń. Myślę, że wielu ludzi też nie stać, a LG ma jednak większy wachlarz cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinnka
Zależy od modelu, jedne są droższe inne tańsze. LG ma bardzo duży wybór i to znana marka. Mają dużą sprzedaż AGD na świecie i stosują najnowsze technologie. Ale Gorenje i Miele też są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
simens !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna_malina
Ja ma LG już dość długo, niestety jak ja kupowałam, to nie było funkcji smart diagnosis, no ale póki co nie była mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogaryna
Ja mam LG dwa lata i często do prania wykorzystuję parę wodną, bo funkcja ta pozwala na znacznie efektywniejsze usuwanie zabrudzeń i zaoszczędzeniu na energii i wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pralkę to ja mam jednak największe zaufanie do boscha (zmywarkę też mam tej firmy). cenowo wypada bardzo różnie, ale zajrzyj sobie do magicznej planety i przejrzyj specyfikacje - trudno tak w ciemno coś doradzić. każdy ma jednak inne wymagania i inną kasę przeznacza na taki zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskoja
No właśnie każdy patrzy na pieniądze, a przy wyborze sprzętu trzeba raczej bardziej zwracać uwagę na parametry, skuteczność prania i wirowania no i na silnik Direct Drive. Kazda pralka powinna go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachrajka11
Większość pralek zaopatrzona jest w jedną tylko funkcję ruchową bębna - obracanie. A pralki LG, dzięki technologii 6 Motion, wykonują aż 6 rodzajów obrotów , dzięki temu pranie jest równie efektywne w zimnej, jak i ciepłej wodzie, przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii. I na to warto zwracać uwagę przy wyborze pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć wszystkim. Niedawno kupiłam sobie mieszkanie na osiedlu europejskim w krakowie i zabieram się powoli za urządzanie wnętrza. Może ktoś pomóc mi i napisać, jaka pralka byłaby najlepsza do małej łazienki? Tak, żeby nie zajmowała za dużo miejsca, ale była dobrej jakości? Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
ja brałam pod uwagę 2 marki - Bosch i Electrolux Ostatecznie kupiłam Electrolux EWF 10 670 W - 4 rok śmiga bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janogfdan
myślę, że pralka samsung to nie jest dobry wybór, bo samsung jeśli się w czymś specjalizuje to w smartfonach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsunga to mogę mieć monitor, ale raczej nie pralkę ;) chociaż nie wiem, nie próbowałam tego typu sprzętu samsunga. moim zdaniem jednak bosch i siemens jeśli chodzi o pralki i zmywarki jest najlepszy. cenowo różnie bywa, ale w magicznej planecie można dorwać całkiem niezły sprzęt w promocji, trzeba tylko zaglądać i polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psoniak
A ja bym właśnie na LG pozostawiła, nie wiem czy widzieliście, ale model F1443KDS Big In zresztą, ma aż 14 programów i pranie parowe do tego. Poza tym klasa energetyczna A+++ pozwala trochę zaoszczędzić na energii i wodzie również, bo z litra wody tworzy się mnóstwo pary, w której pierze się ubrania i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×