Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzatanie domu

jaka rada na wyczyszczenie tapczana i krzesel???

Polecane posty

Gość sprzatanie domu

hej!!przeprowadzilismy sie niedawno do wynajetego mieszkania i probuje troche je doprowadzic do pozadku.chcialabym wyczyscic oparcia od tapczana i krzesla. dodam ze jest to normalny material w kolorze wisni ale dosyc juz przybrodzone.niemam narazie kasy na kupna srodkow wiec moze ktos mi cos poradzi jakies domowe sposoby??a jesli jakis srodek to naprawde sprawdzony moze go sobie za jakis czas kupie.dziekuje i pozdrawiam. martwie sie tez czy jesli namocze krzesla to one wogole wysnchna bo wkoncu woda moze naciagnac a potem bedzie problem ze sie siada i wciaz mokro.chetnie wyslucham waszych opini,dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie karcherem
hej, najlepiej zadzwoń do kogoś kto się zajmuje praniem dywanów i obić tapicerskich. efekty są rewelacyjne i szybciutko schnie. bo sama możesz tylko pogorszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamów sobie karchera, ceny nie są wygórowane bo w bielsku 3,50 za m2 dywanu, tapczan chyba 25, folele po 15. a efekt rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
A aj robię tak. W wodzie rozmącam proszek do prania i odplamiacz Vanish i szczoteczką do paznokci umoczona tymże roztworze szorują obicia. Moze efekt nie taki jak Karcher, ale też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
A jeśli chodzi o późniejsze wysuszenie, to dobrze jest po praniu nakryć suchym ręćznikiem i przycisnąć -powinno zebrać wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjesz szczoteczka i proszkiem
i ten brud po prostu sie wchłania w te obicia.....i nawet nie płuczesz i nie wycierasz do sucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeny
naucz się poprawnie pisać po polsku człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjesz szczoteczka i proszkiem
do kgo była ta aluzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Zawsze sie znajdzie ktoś, kto sie czepi. To mój brud i moje obicia-jak ci to przeszkadza to wpadnij i mi przepierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjesz szczoteczka i proszkiem
to nie udzielaj takich rad, taka rada ktora ty udzieliłas to mozna jeszcze bardziej zapaskudzic sobie te meble...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Ja tam z niej korzystam i wiem, że dziala. A ty ró jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatanie domu
Pewnie ze zrobie jak chcę, moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatanie domu
widze ze jakis podszywac sie tu znalazl.ja pisze dopiero pierwszy raz od wczoraj.awiec zamowienie jakiejkolwiek ekipy niewchodzi w gre dlatego ze jestem w angli i tutaj wlasnie wynajelismy owe mieszkanko.pozdrawiam i moze ktos cos jeszcze podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatanie domu
a co do proszku i vanisha to tak wlasnie myslalam ze moze tak to zrobic ale poczekam chyba az bedzie troszke cieplej wtedy lepiej wyschnie a przynajmniej krzesla szybciej wyschna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×