Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki blender do mielenia płatków owsianych

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam taki problem, bo potrzebuje blendera głównie do mielenia płatków owsianych w proch, jak i również do miksowania koktajli, i moje pytanie brzmi: jaki blender będzie do tego dobry w rozsądnym przedziale cenowym, chodzi o blender kielichowy, mam na oku taki i czy on poradzi sobie z płatkami owsianymi i czy nie będzie zamulać: http://www.ceneo.pl/43319178 z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na Gotie, mają taki jeden, który mógłby Ci się przydać, sama używam, nie pamiętam modelu dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sobie poczytaj:https: /www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-domowe2/poradykuchenne/jaki-blender-wybrac-7-zastosowan-blendera-recznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
750W to już nieźle. Tego konkretnego modelu nie znam. U siebie w domu mam nutribullet o mocy 900W i blenduję w nim wszystko. Mleko roślinne robię, masło orzechowe też. Zdarza mi się mielić w nim ziarna kawy kiedy nie chce mi się ściągać młynka z szafki. Polecam szczerze, to jest porządny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wielką fanką owocowych i warzywnych koktajli. Najbardziej lubię te z dodatkiem orzechów, migdałów i płatków owsianych. Nie uprawiam szczególnie sportu, ale zamiast bułki na śniadanie nauczyłam się robić super odżywcze koktajle. Dzięki nim w przeciągu 2 miesięcy zrzuciłam aż 4 kg! Cera zrobiła się ładniejsza. Koktajl codziennie wieczorem przyrządzam w NutriBullet ,a rano biorę go ze sobą do pracy. Ma opływowy kształt, nowoczesny design i mieści się w torebce. Jego moc radzi sobie z orzechami i uwaga kostkami lodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1988
ja mam ronic zyle i super mieli tego typu produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już kilka marek, ale ten przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Chodzi o nutribullet. Płatki owsiane dla niego to bułka z masłem. Świetnie radzi sobie z pestkami dyni, nasionami słonecznika i mega twardymi orzechami. Ostrza rozdrabniają je na drobny pył. Widać, że sam blender jest wyprodukowany z najlepszych materiałów. Jest niewielkich rozmiarów, ale przy tym super wytrzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubutka
Zgadzam się z Agnex, Nutribullet to porzadna marka i na pewno da radę z płatkami owsianymi. jak daje rade z maslem orzechowym i kawą to żadne płatki go nie spalą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×