Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakie dekoracje do pokoju dziecka po remoncie?

Polecane posty

Gość gość

Jakie dekoracje będą waszym zdaniem najlepsze do pokoju dziecka, który przeszedł właśnie gruntowny remont? Nie chcę przesadzać z bibelotami i meblami, tym bardziej, że nie specjalnie jest na to miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka000
Może naklejki na ściany? Dzieciaki lubią takie ozdoby, a Ty nie zagracisz pomieszczenia niepotrzebnymi drobiazgami. Na przykład w Lotari widziałam ogromny wybór takich naklejek na ściany. Plus jest też taki, że możesz zlecić wykonanie takiej naklejki na zamówienie według własnego pomysłu. Wtedy stworzysz dzieciakowi niepowtarzalną dekorację i klimat w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimago Polska
Pokoje dziecięce i tak są zawsze kolorowe i wesołe, zwłaszcza dzięki wszechobecnym zabawkom. Dlatego nie ma sensu szaleć z dekoracjami - polecamy jedynie kilka drobnych dodatków, na przykład połączenie zdobionych poduszek z dekoracjami ściennymi. Ładnie wyglądają fototapety w specjalnie projektowane dla dzieci wzory, ale w małym pokoju może być zbyt przytłaczająca. Dlatego rzeczywiście naklejki na ścianę są najlepszym pomysłem. Zapraszamy do przejrzenia na przykład naszych propozycji na http://www.bimago.pl/naklejki-na-sciane/dla-dzieci.html?utm_medium=talk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osselka
Naklejki na ścianę to fajny pomysł, bardzo ożywiają pokój dziecięcy. Ponadto polecam też jakieś fajne fotoobrazy, które można samemu skomponować np. na http://www.sweethomedecor.pl/sweetdekoracje i w tym przypadku możecie albo zrobić je ze swoich rodzinnych zdjęć, albo ze zdjęć związanych z zainteresowaniami waszego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie propozycje są ciekawe, ale warto tu też przestrzeń trochę zostawić samemu dziecku jeśli już jest świadome i ma kilka lat przynajmniej. https://www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka1977
Ja polecam jakieś naklejki na ścianę lub meble. W prosty sposób możesz upiększyć pokój i bez konsekwencji w przyszłości je usunąć lub zmienić na inne. Sama w ten sposób upiększyłam pokój mojej córeczce i jest zachwycona. Polecam ci stronkę www.magia-dekoracji.pl mają tam ogromny wybór dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoratorka3219
Myślę, że dekoracje powinny być stonowane i spokojne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kecha
Na Twoim miejscu zainwestowałabym w dobrej jakości fototapetę, przedstawiającą jego ulubionych bohaterów z bajek (tutaj, można zlecić indywidualne jej wykonanie - http://www.viewgo.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fupyu
@Kecha - wskazana przez Ciebie firma, zrobiła mi tapetę do salonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaes
Też tak uważam, ze dekoracje powinny być stonowane i spokojne, pastelowe przede wszytskim. Ja takie dostałam w agata home i pokój mojej córeczki jest prawie cukierkowy, taki o jakim marzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie wygląda ładna fototapeta na ścianie w pokoju dziecka. Kiedy przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania pokój naszej córeczki pomalowaliśmy na róż i kupiliśmy fajną fototapetę z motywem zwierząt z www.taniefototapety.eu. Bardzo ładnie to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest naklejka drzewo i motylki 3d oraz miś w balonie. Planuję jeszcze kilka pomponów tiulowych imitujących chmurki i tyle. Nie można przeładować pokoju ozdobami bo maluch docelowo musi tam odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Naklejki na ścianę z naklej-to.pl polecam. Super sprawdzają się w pokoju dziecięcym. Mam dwóch synów więc wiem co mówię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

bardzo ładne bezwonne fototapety kupowałem w sklepie https://www.bajeczneobrazy.pl/galeria/dla-dzieci mają ogromny wybór i profesjonalne podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne dekoracje kupowałam w internecie w zasadzie albo Kik , Pepco czy Ikea. Ramki, zegary, jakieś fikuśne półki. Najtrudniej mi było znaleść dobrej jakości materac do łóżka, w końcu kupiliśmy w Fiki Miki już z tych drugich Vera +. wygodny, ma Pozytywną Opinie Instytutu Matki i dziecka w Warszawie no i pokrowiec się ściąga i można go uprać w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×