Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie garnki

Polecane posty

Gość gość

Witam, nie wiem z jakiej firmy kupic garnki :((... kolezanka ma garnki z bergnera i jest z nich zadowolona bo sie nic nie przypala lecz odpadlo jej ucho z garnka... myslalam tez nad garnkami z tefala ( mam patelnie z tefala i jestem z nich zadowolona) ale strasznie drogo kosztuja.. moze mi ktos cos poleci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfinkaa
Ok, a do jakiej kwoty chcesz zakupić te garnki? Łatwiej by było coś doradzić gdybym wiedziała jaki masz budżet....tak na oko to ciężko...to Ci mogę polecić garnki które kupiliśmy z mężem trzy lata temu na nowe mieszkanie. To był zestaw garnków firmy Ambition, zestaw w skład którego wchodziły dwa duże gary, dwa małe i rondel...szkoda tylko, że bez patelni. Zamawialiśmy jest online z sklepu Stylowa Zastawa i kosztowała to nas ponad 300 zł.czy to dużo to już sama musisz zadecydować, dla nas koszt był ok, a jakość garnków bez zarzutu jest do tej pory...mam nadzieje,że pomogłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_1981
Z czystym sumieniem mogę polecić garnki marki WUHR. Są doskonałe! Wykonane ze stali nierdzewnej, dobrej jakości, można ich używać na kuchenkach zarówno gazowych jak i indukcji. Do tego można je myć w zmywarce. Mają bardzo grube dno i nic nie przywiera i nie przypala się. Użytkuję je już ok. 2 lat i nic się z nimi niedobrego nie dzieje. Wyglądają wciąż jak nowe. Komplet kosztuje w granicach 600 zł - jak za takie garnki cena nie jest wygórowana. Kupiłam je tutaj: www.homus.pl. Warte każdej wydanej złotówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudiii
Ja polecam ingenio tefala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika833
Ja swoje garnki kupiłam u Duki, używam je już kilka lat i jestem zadowolona, nie przypalają się i są wykonane z dobrej jakości materiałów. Możesz je sobie zamówić internetowo na ich stronie https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/garnki , mają akurat fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Ostatnio miałam urodziny. Nie lubię ich obchodzić, bo to znaczy, że jak zwykle jestem starsza o kolejny rok i jakoś nie przepadam za zabawą w ten dzień. Jednak mojej przyjaciółce nie przeszkadza to w organizowaniu mi różnych atrakcji. Teraz przyszła do mnie z wielkim tortem i ogromnym prezentem.http://jaiwiedza.jaworzno.pl/2018/02/07/komplet-garnkow-ze-sklepu-internetowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilakrakus
Wszystkie moje garnki i rondle kupiłam pod tym linkiem https://www.adacor.pl/kuchnia/garnki-i-rondle.html wcześniej owszem, zdarzało mi się kupować tanie tego typu rzeczy w sklepach stacjonarnych, jednak odkad kupiłam je tutaj nie musiałam ich wymieniac, a szczerze przyznam, mistrzem kuchennym to ja nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Chcialabym sobie kupić nowe garnki do kuchni. Obecnie mam garnki emaliowane, które kupiłam bo mi sie podobały z wyglądu ale nie są zbyt funkcjonalne. Wiadomo, ze wszystko się w nich ugotuje ale mają cienkie dno, tak wiec łatwo jest je przypalić. Poza tym sa to garnki jasne w środku a emalia już się przebarwila i nie jestem w stanie ich od srodka doczyścić. Niby pierdułka ale jednak mnie denerwuje. Tak wieć obecnie mam na celowniku jakieś dobrej klasy garnki stalowe.

Mianowicie zastanawiam się nad promocją Netto na garnki Masterchef. Za naklejki w sklepach mozna je obecnie kupić znacznie taniej:

https://netto.pl/rabaty-za-naklejki/

Czy ktos obecnie użytkuje te garnki? Warto jest zbierac naklejki aby sobie kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Pebbie napisał:

Czy ktos obecnie użytkuje te garnki? Warto jest zbierac naklejki aby sobie kupić? 

Już na zdjęciach widać, że to najtańsza wersja garnków z nierdzewki. Cienkie dno, oszczędnościowe uchwyty a ceny nawet po po rabacie wyższe niż o klasę lepsze garnki dostępne w sklepach internetowych.

Zobacz np. Klausberg KB-7215. Są świetnie wykonane. Bardzo masywne uchwyty. Mają miarki, i fajne pokrywki z dłuższymi krawędziami do odcedzania. Świetna sprawa. Niedawno wymieniłem takie najzwyklejsze jak te w Netto na takie i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kuleczka napisał:

A w jakich granicach pieniężnych można kupić taki zestaw?

Ja kupiłem sobie tylko rondel, mały garnek 3,5l. i jeden duży 5,5l. wszystkie z tymi, fajnymi pokrywkami. Wyszło 160zł. Duży zestaw składający się z:

Garnek z pokrywą: Ø18 x 10,5 cm 2,4L
Garnek z pokrywą: Ø20 x 11,5 cm 3,3L
Garnek z pokrywą: Ø24 x 13,5 cm 5,9L
Rondel: Ø16 x 9,5 cm 1,8L
Patelnia z powłoką marmurkową oraz z pokrywką: Ø24x6 cm 2,1L

To koszt maksymalnie 300zł.

Tylko patrz żeby to była ta wersja z pokrywkami do odcedzania. Super sprawa. Nie trzeba używać durszlaka. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×