Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaweee

jakie polecacie...noże? jakiej firmy

Polecane posty

Gość ciekaweee

miałam takie tanie z supermarketu ale sa liche chciałamnabyc porzadniejsze co by słuzyły cale lata ktos ma? poleca? konkretne? fajnie jakby w zmywarce mozna było czyscic http://www.allegro.pl/15977_komplety_nozy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko GERLACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle hartowana stal
gerlach, berghof. kupuj takie, które mozna zaostrzyć osełką, czyli stal. szklane deski wywal - strasznie tępią noże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berghof - byłam zachwycona garnkami, sztućcami, kupiłam sobie noże - noże porażka, co trzeci dzień trzeba ostrzyć. Stare noże gerlacha - nie do zdarcia - TYLKO GERLACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam komplet noży nieznanego pochodzenia z Tesco - służą mi 8 lat, ostrzę może z raz na m-c kosztowały pewnie ze 20 zeta, 4 sztuki temat "dobrych" noży, jak też "dobrej" pościeli (na 20 lat) jest mi zupełnie obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko fiskars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie mam nic przeciwko
Ja mam noże firmy Berger, dostałam od mamy jakieś 4 lata temu, więc nie wiem ile kosztują, ale są dobre, jestem z nich zadowolona. Szybko się ostrzą, nie wykruszają się. Są ok. Tylko jedna uwaga- bierzcie noże z drewnianymi rękojeściami, najlepiej tylko zabezpieczone jakimś lakierem. Moje są zdobione i pokryte taką jakby "okleiną" i po tych 4 latach dostało się powietrze, zaczęły robić bąbelki, które pękają- to ich jedyny defekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do mycia w zmywarce, to drewniane rączki odpadają - drewno niszczeje i pęka myte w zmywarce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERLACH
tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr fuj
Ale tak naprawdę co to za problem po użyciu noża przeciągnąć po nim gąbką z płynem i opłukać??? Poza tym te największe zwykle nie mieszczą się w zmywarce, bo są za długie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle hartowana stal
ja noże Berghof mam ostre mimo, że nie ostrzę ich co trzeci dzień.;) są wg mnie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącznie GERLACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berghof To chińszczyzna
:-O :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko to chińszczyzna
Nawet najlepsi producenci i największe koncerny zlecają produkcję chińczykom, bo bardziej im się opłaca transport tego niż produkcja "u siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka111111111
noże porsche TYPE 301 rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
a ja mam zepter zapłaciłam 120 zł za 5 szt i jestem zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie na rynku jest wiele dobrych noży, czasami na pierwszy rzut oka nie wyglądają za bardzo atrakcyjnie, ale potem okazuje się, że całkiem nieźle się sprawują. Z takiego bardziej eleganckiego zestawu podoba mi się coś takiego http://www.myin.pl/blok-z-7-nozami-i-ostrzalka-ceramiczna-edge,1642.html Fajny zestaw, wydaje się być solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam AMEFA kupione w tesco za ok 15 złoty per sztuka,całe stalowe,bez żadnych odpadających drewnianych rączek .kupiłam półtora roku temu i jeszcze ani razu nie ostrzyłam a używam często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej o nożach Fissler
Sporo informacji na temat noży firmy Fissler można znaleźć na specjalnym blogu poświęconym właśnie tej marce: http://www.garnkifissler.info/?cat=69 Ciekawe artykuły i świetne zdjęcia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja moge powiedzieć
gerlah i berghoff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wusthof,sa rewelacyjne.Nigdy jednak nie myje ostrych nozy w zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×