Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość alekssandrra!,.

Jakie wybrać drzwi wewnętrzne- pełne czy przeszklone???

Polecane posty

Gość alekssandrra!,.

Projekt - dom w aloesie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że z pytaniami tego typu warto udać się do specjalistów. Oni z pewnością doradzą najrozsądniejsze i najlepiej prezentujące się rozwiązanie. Mogą Ci też przedstawić wizualizacje, które ułatwią podjęcie decyzji. Skontaktuj się np. z firmą n-design i poradź się - to prawdziwi fachowcy. I fortuny na nich nie wydasz, bo maja przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim jak wygląda ów dom w aloesie... Praktycznie jednak rzecz ujmując - jesli masz ciemny przedpokó bez okna - to drzwi przeszklone, jesli stać Cię na rachunki za prąd lub masz okno, lub lubisz szukać rzeczy w ciemnicy - to drzwi pełne. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalula
zdecydowanie pełne, ewentualnie jakas mała szybka. mam w pokoju takie klasyczne, do połowy szyba i jak przychodzi chłopak to sie zawsze krępujemy, bo jednak coś tam zawsze można dostrzec, a łózko jest na przeciwko. nie rób tego swoich dzieciom;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdunia 12
Do podobnego domku dzisiaj u mnie klient wybierał drzwi. Zdecydował sie na szklone. patrząc na Twoj domu tez doradzam takie. Nie szklenie pełne, ale np tylko posrodku drzwi. Polecam katalog Pol-skone i tam drzwi z typu DUNAMIC (szklenie D, WC - Dhttp://www.polskone.eu ) IMPULS (szklenie B) ewentualnie linia AMBER szklenie (13). Pelne drzwi sprawdzaja sie w wiekszosci w gabinetach itp. Zawsze warto zwrocic uwage na to ze szklone = wiecej swiatala a to zawsze dziala na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to kwestia gustu. Ja kupując ostatnio drzwi zdecydowałam się na oszklone, ale mat i to nie na całości tylko z takim paskiem szkła od góry do dołu. Myślę, że drzwi powinny przede wszystkim pasować do wnętrza i być dobrej jakości. Wybór jest naprawdę duży- ja wybrałam drzwi Etiuda z Pol-Skone i te mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełne to w biurach i u lekarza wyglądają dobrze, ale nie w domu zrobią ci ciemnicę z przedpokoju przecież szkło w drzwiacg jest matowe i zupełnie nic przez nie nie widać poza tym szkło nie musi zajmować połowy drzwi, teraz jest taki wybór, wąskie oaski poziome czy jeden pionowy - nikt cię przez to nie podejrzy a mieszkanie będzie wyglądać domowo, a nie jak biuro albo przychodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Pełne!!! Miałam przeszklone, na poprzednim mieszkaniu i pamiętam, że nie w pełni zdawały egzaminu, przebijające światło z pokoju lub do pokoju, (zwłaszcza u dzieci), brak intymności, zawsze istnieje ryzyko stłuczenia szyby, czy nawet skaleczenia. Teraz w nowym mmieszkaniu, od razu i bez zastanawiania zamontowałam pełne drzwi i mam święty spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablosss
To zależy...jakie przeszklone....na www.e-porta.com.pl możesz zerknąć, że przeszkolone nie oznacza zawsze brak intymności i niebezpieczeństwo. Niektóre wzory dają naprawdę dużo światła, będąc jednocześnie bardzo estetyczne i trwałe. Ja nie orientuje się w innych markach, bo od lat ufam Porcie, ale porozglądaj się dobrze, to na pewno coś znajdziesz. Osobiście wybrałbym przeszklone. Mam zresztą kilka skrzydeł takich drzwi w domu i wyglądają naprawdę efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzias76
To zależy jak kto się czuję. Ja mam w mieszkaniu (74m kw) wszystkie drzwi przeszklone (kupowałam w Pol-Skone) i wcale nie czuję braku intymności czy poczucia "obserwacji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larsen marit
Ja mam pełne porty ale to ze względu na dwójkę szalonych urwisów. Bardziej mi się podobają przeszklone...zdecydowanie bardziej domowy klimat wtedy panuje. No ale to jak pisałam. Jak małe dzieci to lepiej pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
Pełne, ale jakieś ładne, a nie kawał płaskiej płyty MDF. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pako45
A ja mam właśnie przeszklone PORTY i bardzo dobrze się komponują z resztą. Zaproś nas do siebie na parapetówkę do Ci doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumba50
To zależy jak rozumieć przeszkone. Kiedyś były takie w układzie pół na pół, albo 1/3. Dzisiaj przeszklenia są stosowane w najróżniejszych konfiguracjach. Mi się średnio podobają wyłącznie pełne, ponieważ są bardziej nudne. U siebie mam takie http://www.ceneo.pl/1622298 i naprawdę fajnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to mają być drzwi pokojowe, to na pewno szklone. Jeśli łazienkowe, to szklone np 1/3 czy 1/4. Pełne polecam np do piwnicy czy na strych. Istnieje jeszcze opcja pełne - panel, też ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Wybrałabym tylko pełne - lepiej tłumią dzwięki, no i naturalnie światło. Po co to szkło? jeśli drzwi są potrzebne, to przeciez po to, żeby się odgrodzić, a nie dla ozdoby. Szyba nie spełnia tych funkcji. Z dzieciństwa pamiętam że drzwi ze szkłem się zakrywało plakatami, żeby innym nie świecić po oczach, szczególnie wieczorem, kiedy jedno szło spać, a widać było przez szybę odblask światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oszklone czy nie, to zależy od gustu. Ja mam w domu Sempre z Pol-Skone, częściowo oszklone, ale w macie, dzięki czemu drzwi nabierają delikatności, a jednocześniek zapewniają prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oszklone czy nie, to zależy od gustu. Ja mam w domu Sempre z Pol-Skone, częściowo oszklone, ale w macie, dzięki czemu drzwi nabierają delikatności, a jednocześniek zapewniają prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeli_nna
Mi bardzo się podobają drzwi Vox z lustrem, lubię nowoczesny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia7777
Cześć, ja mam zakupione wszystkie drzwi jednakowe z http://www.drzwistudio.pl/drzwi_wewnetrzne/dre a dokładnie DOVA NATURA. bardzo mi się podobają i polecam, przynajmniej nikt nie widzi co się w pokoju dzieje. Zdecydowanie pełne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupert 00
tu również jest ciekawy artykuł o drzwiach szklanych: http://targiprodukcjiokienidrzwi.pl/drzwi-szklane/ myślę, że sprawdzą się dobrze we wnętrzu- te z mlecznego szkła są dobre np do doświetlenia korytarza, a i tak nei widać, co się dzieje w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszklone zawsze lżej wyglądają.Pol- skone znam , Vox też.Mają solidne drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
Sama tez postawiłabym na takie drzwi a to dlatego ze naprawde bardzo mi sie podobają. Wiec całkowicie sie z Wami zgadzam. Wygladaja bardzo porządnie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnnnkowa
No rzeczywiscie są super i faktycznie jesli ktoś chce je wybrac to spokojnie powinien kupić własnie takie w 100% eleganckie i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklane drzwi fajnie wyglądają we współczesnych mieszkaniach, ja niedługo takie zamówię w http://vizjo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie te drzwi o których piszecie mozna kupić ? Czy sa jakies sklepy czy tylko mozna zamówic przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam tradycyjne drzwi, pełne z http://witexsuperlock.pl/oferta/. Wydają mi się tradycyjnym modelem, który zawsze pasuje do wszelkich aranżacji. Z tymi przeszkolnymi roznie bywa, zwłaszcza jak sa małe dzieci w domu , wiec wolę nie ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×