Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jil99

kabina prysznicowa- jaka, na co zrocic uwage?

Polecane posty

Gość jil99

mam już wannę. moja łazienka jest średniej wielkości 12 m2. chce dopasować kabinę prysznicową, opcje są takie: http://www.lazienkaplus.pl/pl/kabina-kwadratowa-80-radaway-torrenta-kdd-32262-01-01,39721,63,i.html lub połokragła http://www.lazienkaplus.pl/pl/kabina-prysznicowa-polokragla-80-kolo-akord-swing-rkpf80r22005,47089,63,i.html na co zrócić uwagę? ceny są podobne proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunax
powinna być szklana, drzwi zamykane na magnes, cicho chodzące na prowadnicach. ja lubię głebokie brodziki, w tych płytkich woda od razu idzie do kanalizy a jak głeboki brodzik zamkniesz korkiem to możessz sobie stać 15cm w ciepłej wodzie. Drzwi z gładkiego szkła-ciągle widać smugi a i jak dziecko wejdzie a ty nago stoisz to głupia sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jil99
bardzo ładna , tylko ja jednak wolę gładkie szkło, bez względu na smugi i dzieci :) wole widzieć, mrożona jest ładna, ale czułabym się tam jak w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Kwadratowe łatwiej utrzymać w czystości - po prostu ściągaczką do mycia okien, z półokrągłymi trudniej. Dla mnie to ma kolosalne znaczenie, bo mam twardą wodę - jeśli nie osuszę kabiny po prysznicu, zostają wyschnięte białe osady (kamień) tam gdzie były krople, co fatalnie wygląda - i trudno się doczyszcza, jeślibym nie myła szyby parę tygodni, te ślady musiałaym zeskrobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobineczka776665
tez szukamy kabiny ale na wanne narożną i jest problem bo nigdzie takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliki z
kabina a raczej brodzik od niej dla mnie musi: - miec przelew gorny czyli ten odplyw wysoko ponizej linii brodzika, jesli go nie ma to wystrczy ze dziecko nie zakreci wody i masz mieszkanie zalane. a jesli jest ten odplyw to cala woda powinna odchodzic przez niego. Wlasnei wrocilam ze sklepu, widzialam tam kabinę z panelem do masazu a jej brodzik nie miał odpywu gornego!!! -brodzik od kabiny powinein byc trochę głębszy-ok 20cm. ja lubię zatkac brodzik korkiem kiedy biore prysznic, wtedy woda zbiera się i przyjemnie grzeje w stopy a jesli jest plyciutki /takie teraz modne/ to woda od razu idzie do kanalizy. ja lubię stac pod prysznicem 10-15 min, brodzik naleje się na 15 cm a reszta przelewa się przez przelew i nie muszę patrzec pod nogi czy już mi sie wylewa na lazienke czy nie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwróć uwagę na jakość baterii termostatowej, ważne żeby była natynkowa. no i warto wybierać sprawdzone marki. sklepy internetowe raczej selekcjonują swoich dostawców. jak wybrałaś lazienkaplus, to raczej nie będzie problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam myć! sam może po sobie posprzątać. jakie środki używacie do czyszczenia kabiny? czy to w ogóle ma znaczenie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdkdnjzndoc
Ja mam brodzik z podłogi w łazience , wylozonej terakota , odplyw długi na metr, na szerokość kabiny , przy samej ścianie.Szkło przezroczyste takie łatwiej sie czyści. Kabina otwierana , dzięki temu nie musze myć szyn i rolek. Myje szkło domestosem i szorstka strona gąbki do naczyń , pozniej nakladam powloke , coś Ala wosk jak po myciu samochodu , żeby nie osadzaly sie krople. Nie lubię głębokich brodzikow i nie lubię matowego szkła , ale to rzecz gustu . Pamiętaj żeby kabina była ze szkła , a nie z plastiku, bo nie domyjesz kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_1982
Na tej stronce masz różnorodne kabiny i myślę, że na pewno znajedziesz jakąś dla siebie. Każda jest opisana i ma podaną cenę, http://www.lazienka.com.pl/category/prysznice-kabiny-prysznicowe ja nawet zamówiłam sobie z tej stronki umywalkę i jestem bardzo zadowolona, bo dostawa przebiegła szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarnik
Przede wszystkim na jakosc wykonaia. Zakup takiej kabiny to inwestycja na co najmniej kilka lat. NIe warto oszczedzac na jakosci. Dodatkowo istotne jest z jakich materialow zostala wykonana, a takze kwestia ustawnosci. Jesli Twoja lazienka nie jest zbyt duza, polecam zainteresowanie sie kabinami tyou WALK-IN - sa nowoczesne,w ygladaja efektownie, a przy tym pozwalaja efektywnie wykorzystac powierzchnie lazienki. Sprawdzic jak to dziala i jak wyglada mozesz na stronie; http://glasshouse.com.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola561
Ja postawiłam wyłącznie na kabinę prysznicową. mam bardzo mała łazienkę i musiałam niestety wybierać. Mam kwadratową przestronną kabinę o taką: http://taniobuduj.pl/Kabina-narozna-Sanplast-Prestige-II-KNDJ2L-PRIIaEX-80x100-S-p5495.html i jestem zadowolona. No minus jest tylko w wielkości łazienki bo nawet pralki tam nie zmieściłam i musiała zadomowić się w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DekoratorkaWIeluń
szklaną jak ma się dobre środki do czyszczenia faktycznie łatwiej jest utrzymać, no i wizualnie nie zabiera taka kabina przestrzeni ja jeszcze w swojej kabinie zastosowalam zestaw termostatyczny, dzięki któremu zaoszczędziłam całkiem sporo miejsca, naprawdę wygodne rozwiązanie, ja mam z Glazury Królewskiej, o ten http://www.glazurakrolewska.pl/pl/produkt/73742 ale są też innych firm, poszukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytni zakwass
kilka razy robilam remonty (czesto mzieniam miejse zamieszkania) i powiem tak: - najwazniejsze - to zeby byla na zawiasy a nie rozsuwana. Ilość pracy włożona w mycie spada wtedy 100-krotnie. - koniecznie szklana - latwiej myc, ladniejsza, trwalsza - brodzik gleboki - jest praktyczniejszy - nie sanplast (wszystkie sanplaty mi sie rozpadaly po kilku latach) - no i nie bez znaczenia jest montaz - w jednym z mieszkan robili mi tacy partacze i dobra kabina jest do dupy zamocowana i są z nią problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupowac w promocji
zadnej,bo sa robione na ilosc,i sie wszystko rozsypuje po roku,a czesci nie mozna dokupic-np wymiana syfonu bo to był "komlpet''' zdradził mi hydraulik,ze mam z tym sporo klopotów,pomontowali z hot promocji ludziom i oni teraz maja do niego pretensje,a ona zdziwienie wielkie bo żadne czesci nie pasują do tych promocyjnych hitów a facet to powazna i firma,wielopokoleniowa.. powiedział ze chińszczyzna go wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ciężarówka
A ja bym dodała-bez zbednych bajerów. Mam taka,brodzik głeboki,zajebisty - nim w ciaze zaszlam to moglam sobie w nim posiedziec i sie ogrzac. Szklo przyciemniane- z zewnatrz nic,w środku ma widze wszystko,radio,5przekładnic-masazery-dupstwa. Przekladnica sie zepsula i ceny za nowa -od 600zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór kabiny prysznicowej zależy od kilku czynników : - ile masz miejsca w łazience - ile masz osób w domu (wymiary kabiny) - cena - czy potrzebujesz jej do celów innych niż kąpiel (są np kabiny prysznicowe ze spejclanymi biczami, które mają pełnić funkcję masażu) - wygląd samej kabiny. Mi samej ostatnio wpadła w oko ta kabina prysznicowa http://www.leroymerlin.pl/ceramika-lazienkowa/kabiny-brodziki-sauny/kabiny-prysznicowe/kabina-prysznicowa-vulcani-shower-star,p105317,l556.html Jest w niej coś magicznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejah
Myślę, że do małej łazienki lepszym rozwiązaniem będzie jednak kabina pół okrągła... Zwróć uwagę na materiał z jakiego wykonany jest brodzik (najlepszy akryl i odlwe mineralny). Słyszałam, że Sanplast ma bardzo dobre jakościowo kabiny, sprawdź sobie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arash
Ważny jest przede wszystkim producent oraz materiał z jego jest wykonana. Ja stawiam na polskich producentów, polecić mogę z własnego doświadczenie markę Sanplast. Za taką cenę jak kabiny jakie podałeś, zdecydowanie możesz znaleźć jakieś markowe i solidne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszytskim warto zainwestować w kabine pokryta powloka ulatwiajaca czyszczenie np Cleatshield. Nie trzeba wtedy tak czesto myc i nie osadza sie kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×