Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwi123

Kamień - nie daję ju ż rady

Polecane posty

Gość iwi123

Szoruję, szoruję i ciagle to samo. Coraz ciężej schodzi albo w ogóle. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co szorujesz
? i czym szorujesz? do usuwania kamienia z czajników, żelazek, ekspresów itp. są specjalne preparaty tak samo jak do usuwania kamienia i rdzy w łazienkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie masz ten kamień ??ja mam go tylko w czajniku :((ale i na to jest sposób ... woda plus ocet i wszystko wrac a do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już wiekowe kibelek
no może przesadziłem- ma zaledwie 8 lat- no ale się troche zapóścił i brzydki kamień ma styłu- nie mogłam już na niego patrzeć- aż (brzmi to jak marna reklama) przeczytałam na jednym z topików - na dyskusji ogólenej w topiku "błędy dotyczące wykończenia domu" czy coś takiego że jest taki środek ja WC Sased-dostępny w każdym supermarkecie za coś koło 5 zł. I wiecie co, kurcze miały kobity racje- zapłaciłam dokładnie 4.99zł przylazłam do domu i jak 1 raz polałam kibelek na 3 min. to nie wiedziałam różnicy, ale po 3 razie i lekkim (zaznaczam że nie szorowałam kibla w pocie czoła - bo tego nie lubie) przeleceniu go szczotką kibelkową -nie było nawet śladu po takim już "nazbieranym" kamieniu. I mimo iż brzmi to jak kiebska reklama- to polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do odkamieniania
czajnika polecam - kup kwasek cytrynowy wsyp do czajnika- wlej max wody i 2 razy zagotuj- nie ma lepszej chemi--mówie serio- od lat jużtak robie- a jak sobie przypomnę te odkamieniacze nieszczęsne ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laparoskopia najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
oczywiście że czjnik kwaskiem cytrynowym czyszczę, ale mi chodzi o kamień w łazience przy bateriach, przy listwie w brodziku no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeklaR.
Kup sobie Cilit Bang w psikaczu albo jakiś tańszy odpowiednik i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
no własnie ten cilit bang to ok 18zl kosztuje. trochę drogi. Czy ktoś z was go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala
jak kupilam taki płyn - TYTAn. Używał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
Słuchajcie poszła do skelu i kupiłam ten Tytan. I po prostu jestem w szkou. Jest rewelacyjny. Tak na próbę psiknęlam na baterię i na prysznic i jestem w szoku bateria lśni jak nowa i nie trzeba było jej nawet wycierać tylko spłukałam wodą. No po prostu rewelacja za 6 złotychy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×