Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiąca się mama

kiedy pieczecie ciasta na święta??

Polecane posty

Gość martwiąca się mama

jak w temacie... czy jak upieke dzisiaj to za wcześnie??? chcę upiec same placki z kremami więc chyba za wcześnie co? lepiej może jutro... makowca upiekłam wczoraj ale takie ciasta jak np 3bit to do poniedziałku świątecznego będzie chyba nie dobry już???jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj popiekłam ciasta tzn. same placki jutro bede robic masy i poprzekładam mmam placki do "cycków", migdałowca, torta i metrowca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej trochę zdrowiej
Niektóre ciasta lepiej piec wcześnie np.miodowce,snikersy,mozesz już całkiem śmiało piec spody do ciast a jutro je przełożyć masami.Ja z racji tego,że piekę drożdżowe makowce,to upiekę je dopiero jutro,robię też napoleonki na krakersach,to też starczy jutro!!!Sernik i piernik upiekę dziś>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piernik staropolski zaczynałam już mc temu w piątek kończę mam nadzieję że wyszedł pachnie cudnie a sernik piekę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
ja dopiero jutro popołudniu upiekę sernik i makowiec....pierniki już mam a żadnego cista z kremem w tym roku nie robię bo rodzinka nie chce po za tym w pierwszy dzień świąt idziemy do teściowej i tam na pewno jakiś tort wjedzie na stół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez
ja jak upieke dzis ciasta to do soboty juz ich nie bedzie wiec dopiero w sobote bede piekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie piekę, kupuję gotowe
Nie cierpię piec ciast :o Uwielbiam gotować i tutaj się wykażę ale pieczenie ciast odpada, chyba dlatego że sama nie lubię słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ja tez nie pieke duzo w tym roku, bo na swieta przychodzi znajomy, ktory sa zawodowym cukiernikiem i przynosi duzo ciast:P pieke pyszny piernik z powidlem sliwkowym i ciasto marchewkowe z pistacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
wcale nie pieke :D moje zapotrzebowanie na ciasto rowna sie moze ze 2 kawalki na miesiac, czasem o kawalkow na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie prościej jest przypadkiem zamówić jakieś ciasto przez internet? Ja tak robię już od dłuższego czasu i dobrze się to spisuje. Zazwyczaj zamawiam sękacza z http://www.secpol.pl/ gdyż to moje ulubione ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie wolę piec sama ciasta! Zawsze robię to z rodziną, wspólnie spędzamy czas w kuchni i razem pieczemy. Coś niepowtarzanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×