Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiolka'85

Kurs gotowania

Polecane posty

Gość Wiolka'85

Siema. Dziewczyny czy polecacie może jakąś szkołę gdzie organizują krótki ale za to intensywny kurs gotowania? Na gwałt potrzebuje czegoś takiego. Poznałam fajnego chłopaka, za jakis, czas mamy ze sobą zamieszkać a ja nie chcę sie przez nim zbłaźnić że w kuchni to ja zupełnie lewa jestem.Słyszałam, że są szkoły które organizują takie weekendowe kursy z podstaw pichcenia, ale nie wiem gdzie tego szukać. Jeśli cos wiecie to prosze pomóżcie. Aaa i jestem z małopolski - okolice Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka'85
Moja mama - no proszę Cię - musiałaby sama umieć najpierw gotować. A kogo innego trochę się wstydzę prosić o takie rzeczy. Ale znalazłam rozwiązanie - jest fajny kursik gotowania w AP Edukacji w Krakowie - trwa dwa weekendy i kosztuje całkiem niewiele. Już się zapisałam i właśnie dzisiaj wróciłam z pierwszych zajęć i... :-) już cos umiem :-) Mogę już zaserwować mielone kotleciki zapiekane z serem i pomidorami. No, to jeden objad niedzielny już mam z głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
na kilometr śmierdzi reklamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foodislove
Jakbyś była w Warszawie, to idealna by była Warszawska Akademia Kulinarna, ale niestety nie mają jeszcze oddziału w Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
A to ty musisz gotowac, gdzie jest napisane ze to kobieta ma gotowac, to juz nie te czasy, no chyba ze bedziesz na jego utrzymaniu, ale jesli pracujesz, to lepiej zacznij odrazu go odrazu tresowac, bo potem bedziesz miala przechlapne jak sie rozbestwi za bardzo. Jesli potrafisz zagotowac wode na herbate to to juz jest wielki plus, reszta przyjdzie sama z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta Dymek

Jest fajny kurs dwa miesiące ,centum24.pl nauka kuchni orientalnej , u nas w domu bardzo się przydała, mąż uwielbia  jeść nie gotować żeby była jasność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Z własnego doświadczenia moim najlepszym kursem gotowania był zakuup piekarnika od Electroluxa Steam Crisp.  jest ttradycyjne pieczenie wzbogacone o parę. Wszystkie potrawy że palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×