Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malarz Warszawa malowanie Warszawa ekipa remontowa

Polecane posty

Gość gość

Poszukujesz firmy remontowej, która wykona remont twojego mieszkania szybko, tanio, dokładnie i profesjonalnie? Masz złe doświadczenia z ekipami remontowymi?  Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta z przeprowadzonego remontu, ponieważ klient zadowolony poleca nas swoim znajomym, co gwarantuje nam utrzymanie się na rynku. Nie pobieramy żadnych zaliczek, a rozliczenie odbywa się po ukończeniu prac! Nie masz pojęcia o remontach i zakupach materiałów budowlanych? Chętnie bezpłatnie doradzimy w doborze materiałów jak również w temacie nowinek technicznych, trendach mody, zakupy przed rozpoczęciem remontu nie są dla nas problemem. Zapraszamy https://www.facebook.com/malowaniemalarzwarszawa24h/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas była ekipa z Małopolski - www.superqualia.pl. Jako jedyni mieli doskonały stosunek jakości do ceny, a i pracowali 24 godziny na dobę, więc w ciągu kilku dni było wszystko gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, dzięki za polecenie. Wygląda to profesjonalnie. Jak jest u nich z terminami i cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy posiada się talent do malowania, to koniecznie należy się nim pochwalić na www.utalentowani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remont mieszkania robiła firma http://www.mab-bud.pl/. Bardzo sprawna i bardzo dobrze zorganizowana ekipa. Remont trwał dosłownie dwa-trzy tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robilismy w większości wszystko sami...mąż zna się na budowalncebo pierwsze swoje kroki stawiał własnie na budowie w pracy. Z doświadczenia jego wiem, że na materiałach budowalnych nie da się oszczędzić. Dla tego my kupowaliśmy wszystko w tym sklepie gdzie mozna znaleźć materiały i akcesoria wysokiej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hananananan
Nam remont przeprowadziła ekipa z Siennic. Raf-Bud Rafał Biernat. Polecam, bardzo profesjonalnie, nie miałam żadnych uwag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×