Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble chłodnicze

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, nie wiem czy dobrą kategorię wybrałam.... Ale potrzebuję porady co do mebli chłodniczych. Otwieram nieduzy sklep, ale potrzebuje do niego lady chłodniczej. Polecicie jakąś dobrą firme? Słyszałam o firmie bolarus, ale jestem zielona, może ktoś ma coś od nich i mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może www.dtsserwis.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalalalala
Ja polecam Bolarus S.A. Też prowadzę sklep, mięsny i mamy lady właśnie bolarusa. Nie ma z nimi zupełnie żadnych problemów więc oceniam ****ardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJTEKKK7
Kupiłem do swojego sklepu dwie lady, bardzo dobre jakościowo i wyglądają fajnie, a do tego są łatwe do umycia. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Sobolewska
Bolarus S.A. to bardzo solidna firma. Robi porządny sprzęt a nie takie badziewie które idzie na masówke. Ich urządzenia chłodnicze potrafią działaś i 20 lat bez żadnej awarii. Wiem, bo jest w pewnym sensie z branży. Jeśli chcesz postawić na dobrą jakość to Bolarus jest świetnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANiulkkka
ja potwierdzam bolarus bardzo dobry sprzet chlodniczy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolarus, mają dobre meble chłodnicze i witrynki na słodycze jesli prowadzisz cukiernie lub piekarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zakupiłem lodówki chłodnicze z firmy Bolarus, co mogę bardziej wam powiedzieć to że dobra jakoś i sie nie psują tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małą kawiarnię i ladę chłodniczą od Bolarusa, więc jeśli zastanawiasz się nad tą firmą to oferują wysoką jakość swoich produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lady chłodnicze to najlepsze ma bolarus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzwi przesuwne do chłodni zamówiłem na wymiar u producenta Masmet, który specjalizuje się w takich realizacjach. Solildnie i terminowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Bolarusie mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach! Warto inwestować w sprzęt od nich :D Powodzenia w biznesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz sprawdzonych mebli chłodniczych to zerknij na tą stronę https://www.bolarus.com.pl/pl/ :) ja właśnie tam znalazłam najlepszy sprzęt dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od blisko 5 lat użytkuję lady właśnie od bolarusa i wszystko śmiga :) raz miałam tylko sytuację, że musiałam wymienić jedną część, ale nie by ło z tym żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i taka prawda, jeśli popatrzeć na różnych producentów to bolarus wygląda najlepiej, sprzęt jest dobry, ale do tego mają też świetne podejście do klienta 😉 dla mnie to również bardzo ważna kwestia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jeśli meble chłodnicze czy to lady czy regały to zdecydowanie Bolarus. Duży wybór produktów, do tego świetna jakość, nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia111

Jeśli chodzi o meble chłodnicze to tylko Bolarus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka

Kupiłam do swojego sklepu ladę firmy Bolarus i jestem zadowolona. Co do jakości nie mam zastrzeżeń. Wykonanie wg mnie solidne, temperaturę trzyma dobrze. Łatwa w czyszczeniu. Raczej nie ma się do czego przyczepić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Bolarus to jedna z lepszych firm, polecam sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boga

A nawet smialol mozna powiedziec ze najlepsza 🙂 nie no powaznie, jakies doswiadczenie mam i bolarus najlepie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssd

U mnie to samo, faktycznie Bolarus jest niezawodny. Zaden inny producent tak latwo go nie zbije z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli mowa o Bolarusie to nie masz się czego obawiać bo to jedna z lepszych firm. Jak kupisz cos od nich to mozesz być pewna ze bedzie ci długo służyć a lady maja bardzo dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ladę i witrynkę w sklepie mam z Bolarusa i nie ma żadnych problemów. Temperatura trzymana, nie ma spadków, cenowo też w porządku. Co do awarii to nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracja wroclaw
Dnia 30.08.2019 o 10:53, Gość Majka napisał:

Ladę i witrynkę w sklepie mam z Bolarusa i nie ma żadnych problemów. Temperatura trzymana, nie ma spadków, cenowo też w porządku. Co do awarii to nie miałam żadnych problemów.

Potwierdzam. Też je mamy od lat i nigdy nie reklamowalismy. Jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caro

Jeśli regały lub lady chłodnicze to tak jak wyżej Bolarus. Mam od nich produkty i mogę polecić, bo nie ma z nimi problemów. Co do innych mebli nie wiem, ale zgaduję że podobnie, bo sama widzę że w większości sklepów są meble od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×