Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie od dewelopera

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny! planuję kupić mieszkanie, zainteresowała mnie inwestycja Apartamenty Rekawka w Krakowie od dewelopera invest kozioł, czy ktoś z Was mógłby podzielić się opinią w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko Kraków bierzesz pod uwagę? Ja też miałam wybór między warszawą, krakowem i wrocławiem ostatecznie ze względu na niską cenę wybrałam przedmieścia Wrocławia od miodowa.wroclaw.pl/ piękna okolica, wszystko dostosowane do potrzeb młodych, polecam sie rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że kupno mieszkania u http://www.miodowa.wroclaw.pl/inwestycja to świetna sprawa. Patrzyłem ostatnio na ich ofertę, nie dość, ze jedna z lepszych na rynku pod względem cenowym to piękna lokalizacja. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka: Mieszkania a Zwłaszcza nowe od deweloperow się nie sprzedają bo są za drogie, w kiepskich lokalizacjach, i sa fatalnej jakości. żeby podnieść sobie sprzedaż opracowali oni z rządem programy dopłaty typu MDM, a mimo to połowa mieszkań stoi pusta :-) ciągle na forach można przeczytać o pekajacych ścianach, kilkucentymetrowej wodzie w podziemnych garażach, nieszczelnych oknach, fatalnym wyciszeniu itd. widzę ze kolejnym sposobem jest reklamowanie się na forum dla kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_
Nie zgodzę się z opinią wyżej. Mieszkania deweloperskie są teraz wszędzie i wcale nie muszą być daleko od centrum miasta. Poza tym nie są też wcale o wiele droższe, bo jednak dostaje się mieszkanie gotowe do zrobienia i urządzenia a kupując z rynku wtórnego koszty przerobienia mieszkania na takie jak się chce są o wiele wyższe (wiem, bo to przerabiałam). Często są to stare mieszkania gdzie trzeba wiele rzeczy zrobić, wymienć, zrywać podłogi, tapety, wyrównywać ściany i w ogóle. W wielu mieszkaniach poza wielką płytą nie ma normalnego ogrzewania a to wszystko się przekłada na późniejsze koszty. Nieszczelne okna, remont łazienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_
Poza tym jeśli chodzi o mdm - ja pierwsze mieszkanie miałam z rynku wtórnego a teraz kupiłam mieszkanie z dopłatą mdm deweloperskie i naprawdę nie wyszło drożej. Mam nowiutkie mieszkanie w ładnej okolicy na pradze południe i jestem bardzo zadowolona. Jeśli się kupuje z rynku wtórnego przez pośrednika to się płaci prowizję a ja kupowałam przez home brokera (normalnie nie mogłam dostać kredytu w banku a u nich jakoś się udało) to nie płaciłam prowizji. Więc nie dośc, że mi pomogli uzyskać dopłatę, znaleźli mieszkanie do odpowiedniej ceny to jeszcze nie płaciłam prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie polecam Budrem! Przeprowadzalismy się tu pół roku temu i jak na obce nam miasto to pomogli i obsłużyli, dla rodziny z dwójką dzieci to naprawdę pomocne ;0! a okolica rodzinnych mieszkań bardzo nam odpowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. W dobie oszustów (niestety) Budrem jest deweloperem godnym zaufania, dotrzym,ali warunków umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze jakąs reklamę z Koziej Wólki ktos zamieści, w końcu co to za różnica Rzym czy Krym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy od dewelopera nie narzekamy. Za nasze mieszkanie odpowiadała firma http://jakon-inwest.pl/ tak więc na pewno mogę polecić. Moim zdaniem nie taki diabeł straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Kupiliśmy z męzem mieszkanie w stanie deweloperskim w Krakowie. Centrum miasta - ul. Cystersów (inwestycja Budremu). Trzeba liczyć się z wyższą ceną, ale komfort nieporównanie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaa
Nie słyszałam za wiele na temat tego dewelopera, ale możesz się o nich dużo dowiedzieć na stronie http://www.infodeweloper.pl/ InfoDeweloper, gdzie znajduje się bardzo dużo informacji na temat inwestycji i inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania od dewelopera właśnie są często w bardzo dobrych lokalizacjach. Interesujący jest powstający budynek Przy Woronicza w Warszawie, a o deweloperze Grupo Lar też można przeczytać dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz78
Wydaje mi się, że [url=http://red-co.net]mieszkania bydgoszcz kupowane od dewelopera to całkiem sensowna inwestycja. Nie ryzykowałabym zakupu używanego lokalu, który potem musiałabym gruntownie remontować i inwestować w nowe meble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o tej inwestycji: http://www.dopoznania.pl/krakow/pl/inwestycja/2508,krakow,borkowska,b1,i,b2,wawel,service.html To pierwszy energooszczędny budynek wielorodzinny, dzięki czemu można uzyskać aż 11 tys. zł dofinansowania do kredytu. Poza tym mniejsze zużycie energii przekłada się na kolejne oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest taka różnorodność mieszkań z rynku pierwotnego, że faktycznie można dostać bzika podczas przeglądania ofert :) i tutaj jest wybór mieszkań mw. taki że są w podobnych cenach, jednak różnica jest pod względem metrażu, czy nawet pod względem tym, że jest zabudowa niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem plany dosyć niedawno mieszkania poza miastem w domaszczynie bo znajomi właśnie są w trakcie załatwiania mieszkania tam i z tego co mi tłumaczyli, mają fajne mieszkanko z ogródkiem, w bardzo spokojnej okolicy, chyba las mają niedaleko w niskiej zabudowie. Są zadowoleni też z tego faktu że nie będą mieć dużej liczby sąsiadów, a tym samym i jak twierdzą mniej hałasu będzie :D a bynajmniej taką mają nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie i w końcu wyprowadziłam się od teściów. Nie chodzi o to, że było ciasno, niewygodnie, bo dom mają ogromny, ale mimo tego i tego, że to wspaniali ludzie, to jednak zawsze jest to mieszkanie u kogoś - nie możesz zrobić wszystkiego, co zrobiłbyś u siebie prawda? Dlatego ja do tego długo dążyłam i namawiałam męża na swoje. Ostatecznie przekonałam go, kiedy zakwalifikowano nas do programu MDM: http://mieszkaniedlamlodych.com/ Dzięki niemałemu dofinansowaniu przyspieszyliśmy cały proces kupna i w końcu jesteśmy na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własne mieszkanie to jest naprawdę szczyt moich marzeń, które niedługo mam nadzieje sie spełni :) Znalazłam mieszkanie, jestem w trakcie załatwiania formalności z Piotrem Witeckim z http://finansowypiotr.pl/ i mam nadzieje, że za trzy miesiące będę już na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na Twoim miejscu też się rozejrzała po biurach nieruchomości, czasami z drugiej ręki mozna fajne mieszkanie trafić. Dobrych agentow ma na pewno NowodworskiEstates, maja kilka biur w krakowie, m.in. na ulicy Szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kupiła mieszkanie od Wawel Service i jest bardzo zadowolona. Pomagają ogarnąć formalności i można się poradzić w razie czego. Ja też się nad nimi zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkarośka
ja tam wole kupować na wtórnym. jakoś większe mam zaufanie :D jak ostatnio szukałam domu to korzystałam ze strony wirtualnyagent24.pl bo moja koleżanka przy ich pomocy sprzedała swoje mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat właśnie kupił mieszkanie na osiedlu Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą http://ekobud.com/ - pomagaliśmy mu wybierać. Sami namawialiśmy na mieszkanie pod Warszawą (on chciał w stolicy), bo w ten sposób ma mniejsze opłaty – i czynsz mniejszy i w sklepach taniej. Poza tym za tę cenę co dał to ma większy metraż, w Warszawie za to miałby dwa pokoje. No i ma zieleń dookoła, blisko do lasu a dojazd do Warszawy kolejką jest szybki (stacja blisko domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1771
Na pewno tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedleviridis.html warto sobie zerknąć. Inwestycja jest warta uwagi. Takie mieszkanie w Gdyni Dąbrowa, to naprawdę strzał w 10. Lokalizacja zapewnia bowiem bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea_tka
Ja akurat rozważam zakup mieszkania w Warszawie. Szukam gdzieś w okolicach Ochoty albo Woli. I sama nie wiem czy jest sens ładować się w mieszkanie po kimś totalnie do remontu, jak za podobną cenę mogę kupić u dewelopera. Ostatnio wyskoczyła mi reklama Grójeckiej 216. Mieszkanie na Ochocie, z własnością gruntu, nowe. Zastanawiałam się nawet nad umówieniem spotkania u nich w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×