Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korpusik drobiowy

na czym gotujecie zupy

Polecane posty

Gość korpusik drobiowy

na kosciach,korpusach kurzych ??? szpondru ? na czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuigyu
na kostkachrosolowych albo zeberkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli gotuje na mięsie (czyli rosół) to rostbef z kością plus jakaś ćwiartka z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na korpusach
na kostkach to sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuj.wywary z kosci
Sa niezdrowe. ja gotuje na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym się da :-) Bulion, skrzydełka, kości (ze schabu, żeberek), porcje rosołowe , na kiełbasie lub na śmietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kostkach rosołowych... no chyba że rosół, to wrzucam fragmenty kury lub kurczaka i coś wołowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M.
rosół na szponderku i drobiu,inne przeważnie na porcjach rosołowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kostek to dupa nie zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mięsie lub mięsie z kością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wodzie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tylko na wodzie
najzdrowiej a jak jeszcze mam wodę ze źródła to już poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
co to za zupa bez wywaru miesnego? zadna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedz supperrr wywar z trupa
Jak ci smakuje ale wiedz ze to niezdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie zup na wywarze
z miesa ( choc nie jestem jaroszka). Same jarzyny, dodaje ziola i jogurt(ostatecznie smietane). Wywar tylko jesli rosół ew. pomidorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkówka
ja raz na miesiąc gotuję w wieeeeelkim garze 14 litrowym rosół. wrzucam tam: głowę czosnku, 2 porcje rosołowe z kurczaka. kawałek żeberek, kość od schabu, ogon wołowy, albo kawałek wołowiny do rosołu, kawałek królika (akurat mam hodowce ze wsi), duużo skórek wieprzowych. serduszka drobiowe, nóżkę wieprzową (albo nie, jeśłi jest dużo skórek) pod koniec wrzucam 3 cebule, 3 marchewy, 3 pietruszki, seler, po drodze przyprawy typu sól, pieprz (ten na samym początku), maggi, kostka rosołowa oraz zestaw ziół typu: imbir, estragon, szałwia, mięta, jałowiec, ziele, liść - pakuję to do takiego metalowego sitka i wkładam zamknięte sitko do rosołu, potem wyrzucam. potem: mięso drobiowe, wołowe, wieprzowe i królicze rozdrabniam i robię farsz do krokietów (gdzies tu powinien być dokładny przepis na mój farsz;); warzywa zużywam do sałatki warzywnej, albo także do farszu. skórki wieprzowe i nóżkę rozdrabniam widelcem - najlepiej na ciepło, widelcem ii wraz z częsicią rosołu zamrazam - mam jak znalazł na gęsty sos, albo zupę krem - taką wykwintną. resztę rosołu zamrażam w dwulitrowych garnkach - z mięskiem lub bez. robię na tym pomidorówkę, pieczarkówkę, ogórkową, warzywną, czy cokolwiek innego.... wyciągam garnek z 2 litrami rosołu i robię zupe. czasem dolewam wody, ale jeśli ma to być zupa dla dwóch osób, to wystarczy ta ilość rosołu. a zupy na wodzie nie pojmuję, nie robiłam... smacznego:) super sposób dla zapracowanych. smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie pojmuje zeby
zupe na samej wodzie gotowac.. a na czym robicice pomidorowe,ogorkowa,krupnik ,zurek czy pieczarkowa ???czy zawsze to musi byc korpus z kuraka ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego, rosol nie musi byc na korpusie z kuraka: j gotuje ja udach kuraka skrzydelkach+szponder+zebra wieprzowe np. wiec tym samym ogorkowa , pieczarkowa...gotowane na rosole...nie sa zupami korpusowymi... kurde ja zawsze zupe inna niz rozol robie z rosolu...bardzo lubimy rosol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeeee
a na czym robicice pomidorowe,ogorkowa,krupnik ,zurek czy pieczarkowa pomidorowa robie na wodzie+ wloszczyzna + koncentrat+ smietana+ zielenina ogorkowa tez na wywarze z wloszczyzny+ starte ogorki + smietana+ koperek Krupnik owszem tez a pieczarkowa na wywarze miesnym??? pierwsze slysze. Zurek z torebki na wodzie tez ..dodaje ziemniaki majeranek i jajko na twardo w moim domu nikt nie tknie zupy na miesie.:) coz kwestia gustu ale i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosol to inny temat
rosolu na wodzie nie zrobisz ale kazda inna zupe -owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17op.pl
na rosole kostkach rosołowych lub kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim na wodzie
najlepsza na wodzie raz na pare miesięcy, jako przypływ fanaberii, robię na jakimś mięsie lub kościach, a tak to ZAWSZE NA WODZIE Kostki tzw. rosołowe itp. wegety, knorry :-O :-( to świństwo - nie używam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tu dziwia sie ze mozna
Na wodzie.ja takze bez wywaru miesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×