Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dzidzia_1979

Narzuta na łózko- czy robicie same?

Polecane posty

Zafascynowala mnie niedawno ujrzana recznie robiona szydelkime narzuta na lozko. Przepiekna! Czy ktoras z Was robila juz cos takiego? Moze macie wzory na to? Nie jestem dobra w szydelkowaniu, ale za to wytrwala wiec moze mi sie uda. W ogole bardzo polecam- przepiekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem zainteresowana
mnie interesuje narzuta na łóżko w sypialni, gdzie mozna taką kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafię robić na szydełku :) nieststy jest to bardzo czasochlonne. Zrobienie bluzki zajmowalo mi kolo tyg a co dobiero narzuta :) ale w sumie to bardzo dobry pomysl :) moze sie skusze i bede miala co robic w zimne zimowe wieczorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafię robić na szydełku :) nieststy jest to bardzo czasochlonne. Zrobienie bluzki zajmowalo mi kolo tyg a co dobiero narzuta :) ale w sumie to bardzo dobry pomysl :) moze sie skusze i bede miala co robic w zimne zimowe wieczorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z wami
szkoda życia , ale rozwijające zajęcie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie zna stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaa
Ja niedawno odkupilam od starszej pani za 100zl,duza piekna narzutke,,,ma dwie male dziurki,ktore musze jakos zreperowac,ale chyba udam sie do babci mojej/nie mam pojecia o szydelkowaniu/. Tez polecam. W Koniakowie wiem ze robia rozne cudenka na szydelku,sama sobie kupilam od znajomej /bo przywiozla/stringi. To jest ta stronka i klikajcie na Knoniakow i potem na majteczki... tylko tyle znam,,,pozdrawiam http://www.trojwies.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaa
Ja niedawno odkupilam od starszej pani za 100zl,duza piekna narzutke,,,ma dwie male dziurki,ktore musze jakos zreperowac,ale chyba udam sie do babci mojej/nie mam pojecia o szydelkowaniu/. Tez polecam. W Koniakowie wiem ze robia rozne cudenka na szydelku,sama sobie kupilam od znajomej /bo przywiozla/stringi. To jest ta stronka i klikajcie na Knoniakow i potem na majteczki... tylko tyle znam,,,pozdrawiam http://www.trojwies.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam zadnych stronek. Bardzo bym chciala zrobic to sama, ale nie znam odpowiednich sciegow. Osobiscie widzialam to na wielu lozkach we Wloszech i naprawde efekt jest przepiekny! Czy ktos moglby mi pokazac jakies ladne sciegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda
a propos Koniakowa - tam jest niezla wojna o to, ze sa robione stringi z koronek, starsze Koniakowianki skarżą sie na mlode, ze robią te stringi, ze to taka profanacja koniakowskiej koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam aż tak dużych zdolności, poza tym w sklepach można teraz kupić sobie tyle pięknych narzut. Wybór jest nieziemski i praktycznie do wszystkiego da się dobrać narzutę: do mebli, okien, dywanu, zasłon. Szkoda tracić czasu, tym bardziej, że narzuty nie są aż tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwetki i obrusy
samą narzute można zrobić z półsłupków. Najlepsze grube szydełko (nr 5 możew być) i resztki włóczki - narzuta może być kolorowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aywa
poszukajcie na jakichś forach, tam na pewno mają cenne rady; wzory można też z takich szydełkowych gazet wziąć; ja powiem tylko tyle, że nie dość że jest to mega czasochłonne, to jeszcze dosć drogie - motek kordonku kosztuje pewnie 15-20 zł, a wystarczy na jakieś pół metra kwadratowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albora
Ja od lat zawsze kupuje.Ostatnio wjechała z Lidla,i za te pieniadze to nie mam pytan:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupić bez wychodzenia w domu czyli w sklepie internetowym. Zazwyczaj robię zakupy w https://robi24.pl Bardzo polecam ten sklep ze względu na jakość towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam na Room99. Produkt bardzo dobrej jakości i z fajnym designem, ładnie ozdabia pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
W sklepie room99 znalazłam fajną narzutę Bueno, w kolorze szarym. Piękna, elegancka, modna. Wg mnie super jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Również wiele tekstyliów zamawiam z Room99-m.in narzutę na łóżko mam od nich;) Świetna jakość, dobra cena i nowoczesny styl- super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinna
A jak u nich z przesyłką? Jak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Szybko zawsze jest dostawa, dlatego ja zamawiam z Room99 często. A i jakość zasłon czy pościeli jest naprawdę dobra, narzuty mam chyba dwie od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaJus

Szukałam właśnie fajniej narzuty w miętowym, lekkim kolorze i w tym sklepie znalazłam, jeszcze w rozmiarze którego szukałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalam tylko gotowe ale kiedys z checia zrobilabym wlasna z jakiegos aksamitu czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×