Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagamara

Noże ceramiczne

Polecane posty

Gość Dagamara

Witam, poszukuje dobrych, nie oszukanach noży cermicznych. Nigdy takich nie miałam i chciałam zapytać no co zwrócic uwage przy wyborze, czym sie kierować, jakie Wy polecacie. koleżanka ma świetne noze ceramiczne z Philipiaka, są czarne, bardzo mi sie podobają. A jakie wy jeszcze polecacie, to drogi zakup wiec chciałabym najpierw porównac opienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pani Dagmaro, Noże marki Philipiak charakteryzują się precyzją i solidnością wykonania oraz wygodą w ich użytkowaniu. Zostały zaprojektowane tak aby były maksymalnie ergonomiczne i funkcjonalne. Co ważne w tej kategorii produktowej -na wszystkie produkty marki Philipiak obowiązuje aż 20 lat gwarancji. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam Marta Kowalewska _______________________ Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraD88
A gdzie można zobaczyć takie noże z oferty philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Zapraszam do naszych salonów stacjonarnych, które znajdują się w największych miastach Polski. Ich adresy znajdziesz tu http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. Produkty naszej marki można także obejrzeć na pokazach organizowanych przez firmę Philipiak oraz w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana1
kiedy moje noże ślubne szlag trafił, kupiłam ceramiczne ale zawiodłam się na nich. teraz od kilku miesięcy mam noże z Fiskarsa z electro.pl i bardzo je sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orisia
Moje noże ceramiczne philipiaka , sprawują się dobrze , i tak na oko posłużą mi jeszcze kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrobna3
A tylko ceramiczne są w ofercie philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam! W ofercie marki Philipiak są także noże stalowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie naszego sklepu internetowego https://www.shop.philipiakmilano.pl/noze-10003 Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira27
Może to trochę naiwnie pytanie, ale czy noże philipiaka się ostrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Elwiro każdy nóż trzeba co jakiś czas ostrzyć, w zależności od częstotliwości jego użytkowania. W naszej ofercie odnajdziesz ostrzałkę diamentową, dzięki której naostrzysz taki nóż. Link do oferty pozostawiłam powyżej. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaa31
Pani Marto a co to za pokazy marki Philipiak o których pani pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te z Dajara są super, ja swoje mam juz jakieś 2 lata i świetnie się sprawdzają, nie tępią się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinna21
Noże ceramiczne philipiak&milano sa świetne. Wytrzymałe , dobrze wyważone. Warto trochę więcej zainwestować i mieć porządne noże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto a może mi ktoś powiedzieć ile kosztuję tam porządny nóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Rudaaa31 organizowane przez nas pokazy to prezentacje możliwości naczyń Philipiak w praktyce. To doskonała okazja, aby obejrzeć je z bliska, dotknąć, spróbować potraw oraz zadać wszelkie nasuwające się pytania. Prezentacje organizowane są w miastach na terenie całej Polski. Aby wziąć udział w jednym z nich należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406 lub e-mail: kontakt@philipiak.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Elwira_88 aktualne ceny naszych produktów można sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Zapraszam na stronę https://www.shop.philipiakmilano.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes0280
Mnie ostatnio wzięło na zdrowe gotowanie i zastanawiam się, czy kupić noże ceramiczne, np. takie ze strony https://royaltyline.pl. Czytałam, że krojenie warzyw i owoców metalowymi nożami pozbawia ich witaminy C, więc pomyślałam o ceramicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wspominał o Dajarze wyżej, też tam kupowałam noże i sa bardzo dobrej jakości, ostrze jets świetne, poza tym są bardzo różne do wyboru, profesjonalne, albo też takie zwykłe domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwiraMaj
Jakiej wielkości są najmniejsze noże w philipiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacyjne noze , także ceramiczne dostaniesz w Duka. Sama mam już noże Duka, sprawdzają się super. Nie to co te podróbki dostępne na naszym rynku https://dukapolska.com/przybory-kuchenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się jesli chodzi o Dajar to mają spory wybór, dla mnie najlepsze noże ma ambition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardzik
Ja akurat wolę noże stalowe, kilka razy miałem ceramiczne i poniszczyły się zbyt szybko. Teraz korzystam z noży Zwilling, swoje kosztują, ale czuć jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×