Odpowiedz na ten temat

Ogrodnictwo ekologiczne.

• saginata 2007.01.24 [09:29]
    lapka.gif
    Roztocze też zasypane śniegiem-i to solidnie-niektóre zaspy powyżej płotu-a jeszcze tak niedawno zrywałam szczaw w ogrodzieusmiech.gif
    ale może wszystko wróci do normalności-i zima będzie zimą-a lato latem usmiech.gif

• Albera 2007.01.24 [09:46]
    W Opolu też pada śnieg, ale brzydko, bo z wiatrem i drobniutki, więc są gołe miejsca. Mam nadzieję, że na działkach, na różnych nierównościach to się zatrzyma i w miarę równo to wszystko przykryje.
    A niektórzy to się teraz opalają.........lapka.gif

• lucysia 2007.01.24 [10:22]
    Witamlapka.gif

No i mamy zimęsmiech.gif Oby wyszła nam na zdrowiesmiech.gif

A ja do cało kształtu dodam jeszcze i moje przeziębienie.Mała sprzedała mi wirusa.Teraz dychamy obiesmutas.gif Dziś idę na kontrol z małą,to i siebie przebadam.Zobaczymy jak sobie jako niedzielny kierowca poradzę ze śniegiem.

Wynotowałam sobie warzywka,bylinki które mam kupić,ale nie wiem czy mój namiot foliowy stanie na czas.Sąsiad który wpada do nas do pomocy też nie ma za bardzo czasu dla nas.Spodziewa się potomka i zaczyna trochę porządkować ,naprawiać.Niestety remontu nie zaczął.No i u nas nie dorabia bo nie ma kiedy.Mój mężczyzna zaś zajęty w Wawie,jak tylko ma czas to niestety co innego go zajmuje.na wsi nawet teraz jest trochę pracy,a jak ktoś jeszcze pracuje to ma deficyt czasu na fanaberie żonysmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Jestem dobrej myśli,może się uda.W końcu muszę gdzieś posadzić winogronka na które umówiłam się z Werterem.Może jeszcze pamiętasmiech.gifsmiech.gif

A mówiłam wam jaki ładny porządek na miedzy mąż ostatnio zrobił.Przegrałam zdjecia to może wyślę jak było,a jak jestsmiech.gif

• *kati 2007.01.24 [10:35]
    Hej!! lapka.gif

A u mnie jest mrozik, a śniegu nie ma. W prognozach zapowiadają, ale do tej pory go nie widać. Poczekamy, zobaczymy.

Lucysiu - trzymaj się i nie dawaj się choróbsku.Szybko wracaj do zdrowia!! kwiatek.gif

• Onaela 2007.01.24 [11:51]
    lapka.gifusta.gif -ogrodnicyoczko.gif

"Wszystko,co postrzegamy jako przeciwnosci,moze być siłą destruktywną lub sposobnościa do osobistego wzrostu i rozwoju" Ch.Stormer
  • Emmi 2007.01.24 [13:49]
    Pozdrawiamusmiech.giflapka.gif
    U mnie też biało.
    Obecnie siedzę w tematyce urządzanie wnętrz i staramy się z mężem, jakoś sensownie zaplanować pomieszczenia w domu. Ale padło tu słowo winogrona. Pamiętam, że sporo już było powiedziane na ten temat, ale przypomnijcie mi albo poradźcie jakie miejsce jest najlepsze dla winogron?
    Cebulka//usmiech.gif w poszukiwaniu paru rzeczy zajrzałam do archiwum topiku, zrobiony przez Ciebie i powiem Ci, że to rewelacja!! usmiech.gif Bardzo Ci dziękuję usta.gif
    Miga//usmiech.gifkwiatek.gif
    Onaela//usmiech.gif Co tak króciutko?
    kati //usmiech.gifkwiatek.gif
    lucysia//usmiech.gif życzę zdrówka.
    Albera//usmiech.gifkwiatek.gif
    saginata//usmiech.gifkwiatek.gif
    wac//usmiech.gifkwiatek.gif
    Koliberek//usmiech.gifkwiatek.gif
    Sz_elka//usmiech.gif Prześlij pozdrowienia Mikroskowi serduszko.gif
    Wiadomo coś o Mimimisi i pozostałych niepiszących osobach, jak na przykład WIotce?
    elka//usmiech.gifkwiatek.gif
    belva//usmiech.gifkwiatek.gif
    nina1960//usmiech.gifkwiatek.gif
    Werter//usmiech.gifkwiatek.gif
    malachit//usmiech.gif Fajnie, że zajrzałaś usmiech.giflapka.gif
    pozdrowienia dla pozostałych osób kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

,, Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia,,
  • Emmi 2007.01.24 [13:57]
    lucysia//usmiech.gif szukam katalogów i nie mogę znaleść... niby mam sporo uzbieranych czasopism ogrodowych i w nich jest mnóstwo różbnych propozycji, ale czasami zastanawiam się, że w jednym czy w dwóch miejscach skorzystałabym z porady fachowej, ale w ciemno nikogo brać nie będę .
    anamaria//usmiech.gifkwiatek.gif
    Baś_22//usmiech.gifkwiatek.gif
    farmerka//usmiech.gifkwiatek.gif
    Słoneczko//smiech.gif Jak fajnie, że już jesteś... usmiech.gif wielka buźka dla Ciebie usta.gif
    Sz_elka//usmiech.gif Zawsze w tej tabelce podajesz znaki zapytania przy moich urodzinach, ale ja urodzin nie obchodzę usmiech.gif
    amita//usmiech.gifkwiatek.gif

• belva 2007.01.24 [15:16]
    lapka.gif ogrodnicy . U was snieg i wiatr a u nas pada zimnym deszczem. Wszystkie cebulki juz wykielkowaly. trzeba bedzie je nawiezc. Ech ta nasza zima jest do kitu.
    Szelko kochana napisz mi jeszcze raz jak wejsc na grzadke bo ja zapomnialam smutas.gif albo cos zle robie...
    Niedlugo bede w Polsce usmiech.gif

Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło.♥
  • lucysia 2007.01.24 [16:48]
    Ot wróciłam,cała ale niezdrowasmutas.gif
    Zapalenie krtani się kłania.Mała nie sprzedała wirusa tylko sm przyszedł,choć innysmutas.gif
    Pogoda taka,że psa bym nie wygoniła.Ledwo człowiek drogę widział jak jechał.Zawiuwa,że hej.jedno okno mam żle obsadzone,traf chciał że akurat od wschodu.Tak wieje,że śnieg mam na parapecie.Wciska się najmniejszą dziurką.
    belva zawita do Polski,ale czy warto w taką pogodę jechać.Nawet samolot nie wyląduje.Uważaj na siebiesmiech.gif

kwiatek.gif Emmi-dzięki za zyczenia.Antybiotyk będę miała dopiero jutro,nie pchałam się sama do gminej apteki,a w punkcie aptecznym nie ma antybiotyków.Dobrze że dojechałam.

• wac 2007.01.24 [16:56]
    belva ... lapka.gif podpowiadam logujesz - ekotopik i hasło natura lapka.giflapka.giflapka.gif

i jak tu nie napic się herbatki?
  • cicho_borowska 2007.01.24 [17:54]
    Łódź skryła się pod śniegiem. Pada od kilkunastu godzin prawie nieprzerwanie.
    Zyczenia wszelkiej przychylności losu dla solenizantek styczniowych.
    kwiatek.gif , kwiatek.gif , smiech.gif

• lucysia 2007.01.24 [18:11]
    Jest okropnie,właśnie wróciłam z karmienia moich podwórkowych psiaków.Nosa z budy nie wyściubiają,nawet na miche Maks nie bardzo miał ochotę wyjść.Dunia trochę śmielej,może dlatego,że jest starsza i nie jedno już widziała.Ciepłe jedzonko na noc ,jak znalazł.Chociaż się rozgrzeją.A na dworzu zawiewa i zamiatasmiech.gif Zaspy zrobiło już siemasz,nawet na płaskim terenie są góry i doliny.Wpadłam w takie dwiesmutas.gif Żeczywiście jak sięzastanowić to pada cały dzień i pewnie dobrze w nocy padało.I nie ma zamiaru przestać.A mój małżonek właśnie w drodzesmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif Oby szczęśliwie dojechał.

• *kati 2007.01.24 [19:14]
    U mnie też zawieje i zamiecie. Pod drzwiami zrobiła mi się spora zaspa pomimo tego, że do domu wchodzi się przez taras mający 4metry zadaszenia. Co tam dach jak śnieg pada w poziomie zamiast w pionie. smiech.gif
    Też muszę czym prędzej zagrzać michę dla swojego pieska usmiech.gif
    lapka.gif

• Sz_elka 2007.01.24 [19:36]
    Melduję - Chwilowa awaria \"grządki\" pechowiec.gif
    O usunięciu niedogodności powiadomię mailami!usmiech.gif
    kwiatek.gif

• Werter 2007.01.24 [19:46]
    Wac
    Głęboko wierzę w szczerość Twych intencji, ale publiczne podawanie loginu i hasła Grządki to ... pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif
    Pozdrawiam

• wac 2007.01.24 [20:02]
    Wiem , przyznaję się , nabroiłem smutas.gif

i jak tu nie napic się herbatki?
  • lucysia 2007.01.24 [20:11]
    Byłam przed chwilą na grządce i działałasmiech.gif

Werter ma rację ,jakoś tak dziwnie się poczułam jak znalazłam namiary na grządkę na topiku.

Podrzuciłam zdjęcia:jak było-jak jest.powiedziałabym że jakość jest zła,delikatnie mówiącsmutas.gif Robiłam zjęcie ze zdjęcia.Ale pogląd jest.Jak tak sama popatrzyłam to żeczywiście duża różnica.I fajnie tak popatrzeć jak to się zmieniało.Chciałam jeszcze wysłać ciekawostki,ale zrobię to kiedy indziej bo komp się chyba przegrzał od nadmiaru info.

A z Picassa jestem bardzo zadowolna,mogę z powodzeniem poprawiać jakość i wysyłaćsmiech.gifsmiech.gif

• lucysia 2007.01.24 [20:13]
    aha zapomniałam dodać,że wysłałam jedną wiadomość z adresu męża.Żeby było jasne że to nie spam.Zresztą są obok siebie z tym samym nazwiskiem.

• lucysia 2007.01.24 [20:45]
    Dzięki Sze_lka.Sorry za rozłączenie.U mnie jak działa komp to rozłącza neolismutas.gif

• Sz-elka 2007.01.24 [20:48]
    wac!kwiatek.gif ........i jak tu nie napić się herbatki ?!!!!......\_/........jezyk.gif
  • amita 2007.01.24 [20:49]
    Zmieńcie sobie hasłousmiech.gif I po kłopocie.
    Chyba jednak rozejrzę się za działeczką.Namiętność mnię gnieciesmiech.gif
    nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara
  • Werter 2007.01.24 [22:17]
    Wac
    Nic się nie stało usmiech.gif
    Nasza nieoceniona Sz_elka zadziałała już błyskawicznie i niezawodnie smiech.gif

• anamaria 2007.01.24 [22:20]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Oj wac, wac...
    Za dużo było tej herbatki chyba oczko.gif

U mnie też nawaliło śniegu multum.
    Firmy do odśnieżania biadoliły, że nic nie zarabiają przez tę wiosenną zime, a jak przyszło co do czego... to jak zwykle - nic nie odgarnięte porządnie i na czas!

• amita 2007.01.24 [23:53]
    Jak czytam,już po kłopocie.Nie ma to jak Cerber na strażyoczko.gif
    U mnie służby na straży,tyle,że co uprzątną to nasypie...a sypie dalej .Byle bez przesady.

nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara
  • Sz_elka 2007.01.25 [00:42]
    \"Grządka\" już na \"chodzie\" - \"klucze\" w drodze! kwiatek.gif
    lapka.giflapka.gif
    Gdyby co.......to wiecie gdzie mnie szukać!.......\\_/........oczko.gif

• Słoneczko2006 2007.01.25 [06:31]
    Pozdrawiam wszystkich u mnie w parku zima piękna śnieg skrzy się iskierkami od mrozu można nałożyć narty i trochę poszusowaćsmiech.gif . Niestety wichura nałamała drzew i moje ulubione ścieżki są chwilowo niedostępne. Przyznaję, że nie byłam jeszcze na działce mam nadzieję, że moja altanka stoi a nie zwisa z jakiegoś płotu aż strach się wybrać, choć to parę kroków smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif .
    Całuski dla wszystkich: Nina, Emi, Sz_elka, Wac, Werter, Lucysia Belwo, Anamario dobrze być znowu wśród Was.
    Dziękuję za hasło do grządki!

Zawsze celuj w Ksiezyc, bo nawet jesli nie trafisz, bedziesz miedzy gwiazdami...
  • koliberek 2007.01.25 [07:03]
    Hej witajcie

Wac ale narozrabiałeś, dobrze, że szelka czuwa smiech.gif
    Szelko- dzięki, a swoją drogą gdzi4eś Ty wyczaiłą moją pocztę na gazecie? Bardzo rzadko z niej korzystam i jak nie zobaczyłam maila od Ciebie na tlenie to myslałam, ze o mnie zapomniałaś...
    Belvo
    najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie:
    Nie zerkaj za siebie,
    Idź śmiało przez życie,
    Podkoch*j się skrycie,
    Kontroluj swe żądze,
    Zarabiaj pieniądze,
    Lekceważ pętaków,
    Unikaj cwaniaków,
    Przepisów przestrzegaj,
    Na sobie polegaj,
    Lecz przede wszystkim
    Pokaż im wszystkim!
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

U mnie też sporo śniegu usmiech.gif
    Pozdrawiam wszystkich

"o wolności iskro Bogów"
  • saginata 2007.01.25 [08:35]
    Belva-wszystkiego najlepszego,dużo uśmiechu i radości na co dzieńkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

• Sz_elka 2007.01.25 [09:32]
    kwiatek.gifusta.gifkwiatek.gif belvo!kwiatek.gifusta.gifkwiatek.gif
    Kwitnij Nam zdrowo na Naszym Topiku i Wszędzie gdzie zawitasz!kwiatek.gifserduszko.gifkwiatek.gif
    .....
    wac!usta.gif Nie ociągaj się z polewaniem - Solenizantka czeka, bo co to za imprezka, bez Twojej [czytaj NASZEJ!!!] \"herbatki\"!jezyk.gif
    \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/.............
    ......
    .....\"Niech Ci gwia....zdka..... pomyślności,
    nigdy nie.........zagaśnie.......,
    nigdy nie.........zagaśnie........
    A kto zdro....wia.... nie wypi....je......
    Niech go pio...run...trzaśnie.......
    A kto z Na......mi .....nie wypije......
    Niech się pod ....stół...... skryje!!!! {kwiat]kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif ............................
    ........
    pyszna ta herbatka.........
    no to powtórka.........
    \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/.............
    ......
    koliberku!usta.gifkwiatek.gif
    .....
    lapka.giflapka.gif

• Emmi 2007.01.25 [11:40]
    Belva//usmiech.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Wszystkiego naj... naj... kwiatek.gif najlepszego usmiech.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    http://www.riversongs.com/basictwo/birthjoy.h tml
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

Jeśli ktoś lubi taką muzykę i ten zespół, to podaję link z ich piosenkami, które można sobie wkleić w kompa
    http://www.czerwonytulipan.olsztyn.pl/index.p hp?m_id=9

pozdrawiam wszystkich usmiech.giflapka.gif
    brak warunków do pisania oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...