Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chia

Okna wysokiej jakośći

Polecane posty

Gość gość
Firma Vidok ma jedne z lepszych okien enegrooszczednych, mam od nich okna trzyszybowe drewniane i powiem, że sa bardzo dobre, mają roletę wewnętrzną, w poblizu domu jezdza ciężarówki i przy zamknietym oknie nic nie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do większych inwestycji w przypadku obiektów użyteczności publicznej polecę markę Okno Plus – http://oknoplus.com.pl. Mają świetne fasady, czy systemy przesuwne, sam zamawiałem u nich przeszklenia dla hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na okna firmy Drutex. Jest to znany producent okien, który ma produkty wysokiej jakości. Sama zdecydowałam się na okna aluminiowe i jestem z nich zadowolona. Dobrze wyglądają, są solidne i nie wymagają ciągłej konserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja uwazam, ze warto zapoznac sie z oferta www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfg

Do OknoPrim zajrzyj we Wrocławiu, jeżeli zależy ci na dopasowaniu stolarki do standardów energooszczędnego budownictwa. Okna masz głównie od OknoPlusa, jeden z najpopularniejszych producentów krajowych. Klasa profilu A, dobre rozmieszczenie elementów w oknie, że nie ma problemów technicznych przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×