Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makijaja

opiekacz do pieczywa

Polecane posty

Stoję przed decyzją zakupu.Jaki warto wybrać? Jaki możecie mi polecić, bo sprawdza się w Waszych domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa toster
mam, używam i zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahop
Hej. Ja też mam toster i to z wymiennymi blaszkami do tostów, gofrów i grill. I jest super. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toster jest supcio. Grzaneczki jak marzenie wychodza. Nie kosztuje wiele. Kupuj smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
kup jakis markowy lepiej,bo jak kupisz z krzaka to zaraz teflon ci będzie odchodzić.ale kup na pewno,bo to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toster-taki do tostów z "zawartością" to ja mam. Chodzi mi o taki sprzęt, z którego wyskakują chrupiące kromeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze jak
masz toster to opiekacz nie jest ci potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to mnie zaskoczyłaś....ale te wyskakujące są chyba bardziej chrupiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Ja mam obydwa. I tosster i sandlicz. Oba sa super. I jeden nie zastapi drugiego. Wyskakujace tosty sa super.KUP na pewno nie pozalujesz. W zaleznosci na co mam ochote uzywam odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego zelmera http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Opiekacz_ZELMER_Z010-54835,128.html i jestem z niego bardzo zadowolona. Marka jest porządna. Ale myślę, że każdy inny produkt też się sprawdzi. Na takie sprzęty chyba nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, chyba że ktoś bardzo często używa. Ja akurat sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelmer do najdroższych nie należy, a wiadomo, że trochę Ci posłuży. Też ku tej marce bym się skłaniała, w moderni jest ładny, srebrzysty opiekaczyk, może Ci przypadnie do gustu. Ja raczej wolę tosty "z zawartością", więc mam taki zamykany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam obydwa
ale jeśli już korzystam to tylko z tego wyskakującego. Z opiekacza do kanapek nie korzystam, bo niezależnie od tego z czego robię, zawsze wychodzą tłuste jak cholera i upierdliwie się toto czyści. Więc tylko toster do chrupiących grzaneczek :) Mam firmy philips, ma już jakieś 8 lat i działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toster do sandwichów mam, ale grzaneczki z klasycznego tostera są nieporównywalnie lepsze. Pewnie że kupuj to super urządzenie. Na 1komp.pl masz bardzo duży wybór i są taniutkie tam te modele. Zwłaszcza ten czarny Philipsa mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja bardzo często korzystam z opiekacza, ponieważ często nachodzi mnie chęć na małą przekąskę. Zajrzyj sobie też na magicznaplaneta.pl tam jest bowiem duży wybór sprzętu agd w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest debatować o wyższości tosterów nad opiekaczami, gdyż przygotowywane w nich kromki trochę się jednak różnią. Wytrawni amatorzy obu urządzeń twierdzą, że chleb w opiekaczu jest opiekany niejako z zewnątrz, zaś grzanka z tostera od środka ;) Chcąc zdecydować się na konkretny model, warto przyjrzeć się jaką posiada on liczbę stopni przyrumienienia, nie bez znaczenia będzie też wygląd - tostery mogą być naprawdę ładne i oryginalne, jak choćby ten: http://www.gorenje.pl/sprzet-drobny/tostery?c=294566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej kup se klej
ojej, rzeczywiście piękny ten wasz toster, no cudooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ma któraś z Was opiekacz firmy Amica? Dokładnie chodzi mi o mundo 4011. Ma to być prezent więc dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszperaj sobie po sklepach internetowych i porównaj. ten ma na pewno tę przewagę, ze jest 3w1, czyli zrobisz tez i na przykład gofry. Cena? Jak za 3w1 myślę że rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Mnie te tostery z Duka sa konkretne http://dukapolska.com/agd/tostery . Mają nawet funkcję odmrażania chleba, jednostronnego lub dwustronnego opiekania. To juz prawdziwy majstersztyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa jeżeli lubisz grzanki i na pewno są one szybciej niż z mikrofalówki czy piekarnika. Patrz jaka ma moc maksymalną i czy można sobie ją jakoś ustawić, a także żeby był czasomierz, który sama ustawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blezzka
Ja kupiłam jakiś czas temu w sumie za niewielkie pieniążki Amicę TH3021 - ten model upolował głównie ze względu na obudowę inoxową a nie jakiś biały plastik. Poza tym dobrze działa, ma sporą moc i sporo poziomów grzania, do tego podgrzewacz i opcja rozmrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×