Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anielskaperla

Oskarżenie o zniszczenie mienia

Polecane posty

Witam, mam problem, chodzi o to, że wynajmowaliśmy z narzeczonym mieszkanie (1,5 roku), wyprowadziliśmy się, gdyż najemca chciał nam podnieść czynsz o 1/3 wysokości. Minęły 2 tyg od rozliczenia (zwrócił kaucję - mieliśmy nadpłatę za prąd i gaz - ale jej nie otrzymaliśmy) i tu jest problem, otrzymałam telefon od żony najemcy, że pralka jest zepsuta (a nie jest) i że sprzęt (mikrofalówka oraz toster, którego nie używaliśmy gdyż mieliśmy swój - są w opłakanym stanie)... Poza tym mieszkanie sprzątaliśmy generalnie przez 3 dni przed wyprowadzką. A babka do mnie z krzykiem, że ona sanepid tam wezwie i że jej 3000 zł będę musiała oddać za sprzątanie... Czy ma takie prawo? i co w tej sytuacji zrobić (bo jej mąż oglądał mieszkanie podczas oddania - sama na to nalegałam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zadzwoni jeszcze raz to powiedz że złozysz zawiadomienie o nękaniu i że nie bedziesz z nia wiecej rozmawiała ,zablokuj nr teklefonu i olej. Takie durne straszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie może Co po fakcie zrobić, poszlabym dowiedziec sie dokladnie na policję, ewentualnie jak będzie wymyślać to ja pozwiesz o próbę wyłudzenia kasy skoro zostawiliście mieszkanie w normalnym stanie a sprzęt działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa. Jesteście rozliczeni. Naprawa pralki leży po tamtej stronie nawet jakby się popsuła w trakcie wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa. Jesteście rozliczeni. Naprawa pralki leży po tamtej stronie nawet jakby się popsuła w trakcie wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba szczeka bo nic wam nie może zrobić.dwa tygodnie już tam nie mieszkacie a ona teraz z pretensjami?równie dobrze sama mogła coś uszkodzić przez taki czas.na uchybienia to był czas w trakcie zdawania mieszkania a tak to mieszkanie zdane i do widzenia.pewnie myślała że podniesie czynsz o nie wiadomo ile a wy dalej będziecie tam mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, że w tej sprawie może kontaktować się jedynie z twoim adwokatem :) Powiedz też że wszystkie rozmowy są nagrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×