Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterymilionyzlotych

pakowanie prezentow

Polecane posty

Gość czterymilionyzlotych

jak w sposob ciekawy ale i elegancki;) zapakowac sweter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiń w ładny pergaminowy
papier i włż do torebki prezentowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pudełko włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweter owiniety w cienki papier i zapakowany do ladnego pudelka, jesli nie masz ladnego pudelka :) to polecam zapakowanie najpierw w ladny papier i dodatkowo w przezroczysta folie (taka jak do kwiatow), do tego kokardka z 2 tasiemek w zblizonych kolorach; czasem pomiedzy papier i folie daje cos a'la anielski wlos, swietnie to wyglada pod warunkiem ze papier jest jednolity a "wlosy" w pasujacym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterymilionyzlotych
Myslalam o folii i chyba tak sie skonczy:D chcialam zapakowac w taki sposob http://www.thebuttercompartment.com/wp-content/uploads/2008/10/gold_wrapped_gift.gif ale nie wiem jak moglabym to zrobic, musialabym miec pudelko ale przeciez tez musialoby byc ladne zeby obdarowany po zdarciu z niego ozdobnego papieru nie zobaczyl brazowego pudla po ciastkach itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterymilionyzlotych
Sama juz nie wiem - a jak zrobić takie pudełko? jest gdzies jakas instrukcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że najbardziej lubię pakować prezenty w zwykły, szary papier pakowy. Do tego jakieś "szaleństwo" w postaci złotej wstążki, ewentualnie psikam złotym sprejem przez szablon jakiejś gwiazdki i wygląda klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Też lubię szary ,ekologiczny papier i przewiązuję paczkę rafią i złota gwiazdka jako bilecik,albo własnie bardzo ozdobna wstążka do tej szarości.Szare kartony można okleić też tapetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterymilionyzlotych
cos wykombinuje:) dzieki Sama juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłe pudełko
Oklej ładnym cienkim materiałem tak, żeby pokrywka była osobno (najlepsze do tego pudełko po butach i klej wikol). Albo przent zapakuj w kawałek ładnego materiału, zrób coś na wzór sakiewki i zwiąż ładną wstążką albo innym paskiem materiału, można to ładnie udrapować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś skorzystałam z usług pakowania tej firmy http://www.pol-art.pl/ i prezent był genialnie zapakowany i dotarł do włascicielki :D mina zaskoczenia? bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz spersonalizowana torebke od www.zrobtorebke.pl/ sa cudowne i to na pewno bedzsie oryginalny sposob opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia028
możesz złożyć i zawinąć w papier taki ozdobny sztywniejszy, jednolity i do tego elegancką tasiemką przewiązać. Tasiemki są tanie a naprawdę jest tego mnóstwo. Ja męzowi tak spakowalam sweter, zamowilam taka tasiemke, bo jak zobaczylam to nie moglam sie oprzec;p http://smart-deco.pl/dekoracje/tasiemka-rypsowa-rudolf-15mm-x-10m/ są tez takie typowo urodzinowe w tym sklepie, zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może w torebkę z ekologicznego papieru? Mi najbardziej podobają się takie opakowania :) Zobacz sobie np. tu https://ecosac.pl/sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thatsbeindustires2
Ja lubię zaskakiwać prezentami dla tego jeżeli pakuję prezent to korzystam z opakowań ze strony https://e-hurtownia-opakowan.pl/ zawszę znajdę tam dobre opakowania które zaskoczą obdarowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też kupić papier ozdobny i owinąć nim prezent. Myślę, że będzie to wyglądać ładnie. Sama tak zrobiłam i obdarowana była zadowolona. Dobrej jakości papier ozdobny znajdziesz np w ofercie www.papercast.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska30

ja ładny papier ozdobny zamawiałam online - najszybciej i najtaniej, polecam stronę papeterra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent możesz zapakować także w ładny papier ozdobny. Ja zamawiałam niedawno papier oraz koperty ozdobne od firmy www.papercast.pl. Mają bardzo wyraziste kolory i dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

Fajne pudełka prezentowe, sianka itd mają w Less Mess Storage 🙂 lub na stronie ekartony.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×