Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolciaL

Perły piorące PERLUX

Polecane posty

Witam :) Na pewno każda z Was boryka się z plamami na ubraniach, ja niestety tak :( od jakiegos czasu na rynku pojawiły się perełki piorace do prania, która zawierają w sobie proszek do prania i żel piorący. Czy uważacie, że to dobre rozwiązanie i czy któraś z Was skorzystała z tego typu rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkal
Ja wypróbowałam perly i mogę je z czystym sumieniem polecić! Przede wszystkim sa niesamowicie skuteczne, spierają trudne plamy typu krew czy marchewka ( akurat ja mialam takie plamy z jedzenia mojego polrocznego synka ). Pranie jest mięciutkie i pachnące, perla rozpuszcza sie w calosci i nie zostawia śladów na ubraniach. Poza tym białe pranie jest bardzo ladnie wybielone. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka205
Ja jestem zadowolona z Perełek do prania PERLUX i chciałabym się podzielić z Wami opinią na ich temat. Właśnie je testuję i jestem z nich bardzo zadowolona. Po wyjęciu ubrań z pralki byłam zadowolona wszystko czyste , pachnące, zapach cudowny, który utrzymuję się bardzo długo na ubraniach. Nawet wcześniej po dodaniu do proszku płynu do płukania ubrania, aż tak ładnie nie pachniały jak teraz. Oszczędność również jest bo kapsułka jest uniwersalna i nie trzeba kupować osobno proszku i płynu to jest duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również szczerze je polecam. Już je przetestowałam i jestem zadowolona z efektów. Dobrze dopierają plamy, kapsułka rozpuszcza się w pełni nie zostawia śladów na ubraniach. Mają ładny długo utrzymujący się zapach to na pewno. Bardziej mi się spodobały perełki Perlux White, stare poszarzałe ubrania zyskały po upraniu głębszą biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale forum zaspamowane tym gooownem, masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziunia
Ja również wypróbowałam perełki piorące PERLUX, innowacyjna, skoncentrowana formuła perełki w połączeniu mocy żelu i siły proszku sprawia, że pranie jest nieskazitelnie czyste oraz bardzo miękkie w dotyku, aplikacja perełki jest bardzo łatwa, wystarczy włożyć na spód pralki perełkę a później nasze brudne pranie. Kapsułka dzięki swojej formule odplamia nasze pranie oraz dzięki związkom wybielającym na bazie tlenu, rozjaśnia białe rzeczy. Ważną sprawą jest również to, że możemy ją aplikować w niskiej temperaturze. Dzięki Perluxowi i jego perełkom moje codzienne obowiązki stały się dużo przyjemniejsze. Polecam wam również spróbować a nie będziecie chciały/chcieli wrócić do dawnych przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się ciesze , że Panie są zadowolone z efektów takiej innowacji :) ja również wypróbowałam perełki i jestem zadowolona z ich efektów i szczerze chciałabym zachecić do wypróbowania. Są wygodne w użyciu, łatwo się rozpuszczają i pranie pachnie pięknie i świeżo przez kilka dni jakby było świeże wyjęte z pralki :) Dla mnie wariant do białych ubrań jak i do kolorów do strzał w dziesiątke ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaxyz0
Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam perły Perlux, usuwają naprawdę trudno dostępne plamy: trawa, soki owocowe, różne plamy obiadkowe, mam dziecko w przedszkolu więc jest ich naprawdę wiele. Zapach po praniu jest bardzo świeży i pachnie jeszcze przez długi czas po praniu, kiedy otwieram szafę. Naprawdę serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta215
Gorąco polecam perły piorące Perlux, które rewelacyjnie spierają nawet największe zabrudzenia już w temperaturze 40 stopni, pozostawiając nasze ubrania na długo pięknie pachnące i czyste. W jednej perle znajduje się zarówno proszek, żel do prania, odkamieniacz jak i odplamiacz, dzięki czemu pranie jest teraz nawet 3 - krotnie tańsze. Do tego są bardzo skuteczne, chronią nasze białe ubrania przed szarzeniem, a kolorowe przed blaknięciem, a ponadto są bezpieczne nawet dla alergików. Jedna perła to jedno pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! vv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annab1
Już nie muszę wybierać pomiędzy efektywnością proszku do prania a delikatnością żelu, ponieważ Perlux połączył ich wyjątkowe właściwości w jednej kapsułce. W końcu uporałam się z uporczywymi, zaschniętymi plamami z sosu bolognese na bluzce i z trawy na spodniach! Wypróbowałam zarówno wersję do tkanin kolorowych, jak i do bieli. Z obu jestem równie zadowolona. Wariant pierwszy chroni kolory moich ciuszków przed płowieniem, natomiast wariant drugi odświeża biel, nadaje tkaninom blask i zabezpiecza przed szarzeniem. Dozowanie pereł piorących jest niezwykle proste i bezpieczne. Osłonka wraz z zawartością rozpuszcza się całkowicie nawet w niższych temperaturach (zazwyczaj piorę w 40-50 st.C). Z perłami piorącymi Perlux pranie jest nieskazitelnie czyste, miękkie i pachnące, bez potrzeby dodatkowego użycia płynu do płukania. Po rozwieszeniu prania pachnie świeżością w całym domu! Ba, perły piorące Perlux posiadają również cechy odplamiacza i odkamieniacza, co czyni je produktem absolutnie kompleksowym. 1 mała kapsułka, wiele zalet - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja próbowałam różnych kapsułek, w szczególności kierując się wyborem tych znanych i sprawdzonych, obwarowanych promocjami, jednak ostatnio miałam okazję wypróbować Perlux. Super sprawa - zawierają środek zmiękczający, także nie trzeba dodatkowo stosować calgonu czy innych środków. Pranie ma fajny zapach no i kapsułka ładnie się rozpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość SARNA234
Kupilam ostatnio paczke pearl lux do białego i stwierdzam , ze zadnej roznicy nie widze w stosunku do proszku do prania. Na dodatek kapsulki nie rozpuszczają się w temp 40 stopni i trzeba prac w wyższej ( min 60st) NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella16
Udało mi się porozmawiać z różnymi osobami, które używały pereł piorących Perlux i porównać własne doświadczenia związane z tym produktem. Ogólna opinia jest taka, że perły stają na wysokości zadania, radzą sobie z plamami, kolorowe ubrania zachowują swoj***arwy a białe nie szarzeją. Zapach jest dość delikatny co jest już kwestią gustu. Dla jednych zbyt słaby, dla innych idealny, nie drażniący. Szczególnie polecana cecha dla alergików. Forma aplikacji szybka i prosta. Odkamieniacz zawarty w kapsułkach chroni bęben pralki, jednak należy pamiętać o proporcji 40x40 (minimum 40 min. prania w minimum 40 stopniach). Dodatkową cechą pereł jest wielkość opakowania, które nie zajmuje wiele miejsca w łazience. Produkt wart wypróbowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewadzia
Zostałam wybrana do testowania pereł piorących Perlux. I oczywiście już je wypróbowałam, jednym słowem mówiąc: super!!! Perły Perlux do jasnego prania są wspaniałe, Ubrania po wypraniu są czyste i śnieżnobiałe. Jeśli chodzi o perły do kolorowego prania, Również jak najbardziej jestem dobrego zdania. Wszystko czyste, plamy usunięte i zabrudzenia, Ubrania świeże, pachnące, nie powodują uczulenia. Chronią kolory ubrań i pralkę przed kamieniem Pranie bezproblemowe, no i jest moje zadowolenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLenka
Jako Ambasadorka Streetcom, przez ostatnie tygodnie, miałam okazję poznać bliżej markę Perlux oraz ich innowacyjne perły piorące. Odkąd zagościły one w moim domu, pranie nabrało nowej jakości i nie jest już tylko zwykłym obowiązkiem, ale czystą przyjemnością. Zacznijmy jednak od początku. Po pierwsze - perły Perlux mają bardzo wygodne, kompaktowe opakowanie, które pozwala na bezpieczne ich przechowywanie, a także oszczędza miejsce w mojej łazience. Po drugie - ich stosowanie jest dziecinnie proste. Nie muszę się zastanawiać ile detergentu mam dodać, do której przegrody w szufladzie pralki - po prostu wyjmuję perłę z opakowania, wrzucam do bębna pralki i zapełniam ją rzeczami do prania - żadnego pylenia, żadnego rozlewania, wszystko szybko, łatwo i czysto - od samego początku. Po trzecie - wspaniale się rozpuszczają i pienią podczas prania. Nie zawierają wypełniaczy, dlatego przy tak niewielkich rozmiarach zawierają w sobie tylko najważniejsze składniki, które zapewniają kompleksowe pranie. W dodatku są bezpieczne dla alergików. Kolejny ich plus to efekt, jaki dają - czysta REWELACJA! Zaczynając swoją przygodę z nimi, zastanawiałam się, jak jedna mała perła może poradzić sobie z uporczywymi plamami i zabrudzeniami. Jednak po wyciągnięciu upranych rzeczy z pralki okazało, że po plamach z czerwonego wina i herbaty (które do tej pory były moją zmorą) nie było nawet śladu! Wielką ich zaletą jest również to, że chronią nie tylko moje pranie, ale także moją pralkę. Używając pereł Perlux nie muszę już kupować preparatów, które będą dbały o jej czystość. No i ta niesamowita świeżość prania, którą czuję już po otwarciu pralki. Moje ubrania pięknie pachną i są tak świeże, że chce się je natychmiast włożyć! :) Zapach ten jest tak przyjemny i długotrwały, że nie umknął uwadze moich bliskich i znajomych. Podsumowując - moje doświadczenia z używania pereł piorących Perlux są bardzo pozytywne. Stosując je, nie muszę dodawać do prania żadnych innych detergentów. Oszczędzam czas, pieniędze i miejsce, dbam o moje pranie, o pralkę oraz o środowisko naturalne - czego chcieć więcej? Dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczność i niezawodność, dlatego gorąco je polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaa84
Perły piorące Perlux White to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Dwukomorowa, niewielka kapsułka zawiera w sobie siłę proszku i szybkość żelu, co sprawia, że ubrania są idealnie czyste, a palmy znikają bez śladu. Zapach pereł idealnie trafia w mój gust- świeży i intensywny. To świetny sposób na wygodne i szybkie pranie bez konieczności odmierzania odpowiedniej ilości proszku/ żelu. wiem, tez , że nic mi się nie rozleje, nie rozsypie, więc moja łazienka pozostaje czysta. Płyn do płukania Perlux stanowi świetny duet z tymi perłami- ubrania są nie tylko miękkie, ale też pięknie pachną i to przez długi czas. Serdecznie polecam Perły i płyn zostają już w moje łazience na stałe ‪#‎ekspertperlux‬ ‪#‎zmiloscidoczystosci‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morana
Także dołączyłam do grona ekspertów testujących kapsułki piorące Perlux - do białego :) Tyle, że załapałam się do testów na fan page producenta, firmy Lakma :) Rozdałam produkt, sama tez testuję i jestem zadowolona. Do tej pory używałam proszku do prania, teraz przerzucę się na stałe na kapsułki. Perluxowe cuda doprały mi prześcieradła, białe skarpety, oraz kuchenne ścierki, firanki wyglądają świetnie, są naprawdę białe, pranie nie jest lepkie więc zakładam, że osłonka kapsułki rozpuściła się całkowicie. Jestem zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Dzięgielowska
Uwielbiam te perły piorące. Nie tylko doskonale radzą sobie z plamami,ale pozostawiają świeży zapach i ogólnie jakby mają właściwości wybielające, co jest świetne podczas prania np. firan. Dodatkowym atutem jest fakt, że używanie ich jest mega oszczędne, więc argumenty typu "za drogo- nie opłaca mi się" mnie w ogóle nie przekonują. Przede wszystkim dokładnie wymierzona jest porcja środku piorącego a poza tym perła piorąca ma w sobie właściwości chroniące elementy grzejne pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! WOOON z tą żałosną reklamą!!! gość 2015.10.27 WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiczka88
Czy ktoś ostatnio kupował te perły? Do tej pory używałam tradycyjnie proszku do prania, ale słyszałam, że perły są lepsze. I gdzie je w ogóle można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×