Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamusiaKubusia;)

Pilnie proszę o pomoc w zakupie sprzętu kuchennego i pralki

Polecane posty

Potrzebuję kupić kilka rzeczy do kuchni mianowicie 1. lodówka pod zabudowę 2. zmywarka pod zabudowę 3.indukcja 4. piekarnik 5. pralka Nie mam o tym zielonego pojęcia chciałabym kupić coś dobrego w rozsądnych pieniądzach. Może ktoś z was ma jakieś obeznanie w tych sprawach będę bardzo wdzięczna za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodówka pod zabudowę Amicka BK 313 zmywarka Teka Dw757Fi lub jakaś z Amici, oni maja dosyć tani sprzęt Jeżeli chodzi o piekarnik i płytę to mogę Ci polecić electroluxa , teraz jest promocja, że kupując piekarnik i płytę dostajesz ekspres gratis , przynajmniej u mnie co do pralki nie wiem, nie zajmuje się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo tyczy się boscha i simensa, jako gratis można dostać ekspres do kawy lub porządny czajnik albo toster a i jeszcze do tego robot kuchenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamoo
no,ale skąd my mamy wiedzieć jak dużą lodówkę potrzebujesz, czy zamrażarnik ma być na górze, czy na dole,jakiej szerokości płyta Ci potrzebna,piekarnik z jakimi funkcjami potrzebujesz?w jakim stylu i kolorystyce chcesz mieć w/w sprzęty itd tego nikt Ci tu nie napisze, bo sama musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć jedyne co na tą chwilę można doradzić to to żeby sprzęty były w klasie A, A+, i trzeba zwrócić uwagę na decybele, piekarnik MUSI mieć funkcję chłodne drzwi/zimna obudowa (nagrzewa się wewnątrz, na zewnątrz drzwiczki pozostają zimne lub letnie (małe dziecko dotykając go się nie poparzy), a przy zmywarce trzeba zwrócić uwagę na programy i oczywiście wspomniane wczesniej decybele większość sklepów internetowych ma porównywarki sprzętów warto z tego skorzystać i metodą przesiewową wybrać najlepszy produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mastercook ma promocję, że przy zakupie piekarnika i płyty indukcyjnej dostałabyś mikrofale pod zabudowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystkie piekarniki mają szybie taką, że spokojnie można jej dotknąć, piekarniki z potrójną szybą nawet przy pyrolizie czy katalizie można dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamoo
a te promocje to w jakich sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamoo
czyli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamoo
adresu nie musisz, ale jeśli to jakiś sklep sieciowy,to mogłabyś podać nazwę, to byłoby miło no chyba, że to jakiś no name typu KOWALSKI TRV AGD to się obejdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamoo
pizzerinka...z całą sympatią, ale zachowujesz się jak Kaciaa-wiem, ale nie powiem! to po co piszesz, ze w jakimś sklepie są promocje, skoro nie chcesz podać jego nazwy trochę to śmieszne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×