Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzionek

PIZZA:) DOMOWA DUŻO TAŃSZA I PYSZNA

Polecane posty

Gość rozwiewam watpliwosci ....
to prawda! a pomijajac cene, masz kontrole nad jakoscia skladnikow i jesz calkiem zdrowy i wartosciowy posilek, a nie chemiczna i plastikowa pizze z fast-foodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że domowa lepsza. Tylko trzeba mieć dobry piekarnik, elektryczny z termoobiegiem, bo gazowe za bardzo się nie nadają. Najtrudniejszą rzeczą w pizzy jest nauczenie się, jak zrobić dobre ciasto, no ale metodą prób i błędów po kilku razach udaje się zrobić o wiele lepsze niż z pizzerii. Ja robię dzisiaj wieczorem, pierwszy raz z brokułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
polecam kamień do pizzy, rozgrzewa się go do maksymalnej temperatury i wykłada na niego przygotowaną pizzę i wychodzi taka, jak z dobrego pieca pizzowego, idealnie przypieczona i chrupiąca od spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wolę zjeść pizze
robioną własnoręcznie ;) Raz, że taniej, dwa że zdrowiej, trzy że zdecydowanie pyszniej :) W pizzerii na pizzy znajdzie się np 2 plasterki salami i troszkę sera a cebuli nawalone że aż niedobrze się robi. W domu zrobię pizzę na cienkim spodzie i dam dużo dodatków i wtedy jest pyszna i nie jem samego ciasta ale i dodatki które czuć w przeciwieństwie do tych z pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
mnie w gotowych pizzach najbardziej mierzi to, ze sa usmarowane tym pomidorowym sosem. a dodatki jakosci nie powiem jakiej, np. to pizzowe "salami", ser taki byle byl, nie ma przypraw ziolowych. mowie tu o takich najbylejakszych pizzach fastfoodowo-gotowcowych, bo wiadomo, w lepszych restauracjach to i jest wybor i jakosc lepsza. moja chyba ulubiona i najciekawsza pizza, jaka kiedykolwiek spotkalam, byla taka na cienkim spodzie, bo pomidorowej omasty, a na wierzchu miala plastry sera brie, orzechy wloski, grzyby i szparagi :) musze taka odtworzyc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
*BEZ pomidorowej omasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
podajcie fajny przepis na pizzę ale na cieniutkim cieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
chodzi mi o samo ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do apteki
A JA MAM W Swojej mkiejscowosci taka pizzerie, ze czesto tam zamawiam bo jest tanio i pysznie. 16zl za srednia pizze o srednicy 32cm. kiedys duzo pieklam ale to nigdy nie jest to co z pizzerii i do tego trzeba sie narobic :O usmazyc skladniki do tego wyrobic ciasto itp :P roboty huk, tak ze sie juz odechciewa pizzy potem jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
smazyc skladniki? nigdy!!!! :D fakt, z ciastem trzeba sie narobic, ale jakosc dodatkow do pizzy z pizzerii jest tak nikla, ze traktuje taka pizze tylk jako awaryjne jedzenie, gdy nie ma czasu lub ochoty na zrobienie nieczego w domu. jezeli ktos uwaza, ze pizza z pizzerri jest lepsza niz domowa, to po prostu jest przyzwczajony do tych puszkowych dodatkow i ulepszaczy. tak jak niektorzy powiedzieliby, ze lody i hamburgery z mcdonalds sa lepsze niz normalne ;) a spotkalam sie z takimi opiniami, spotkalam ;) wiem, uogolniam, bo na pewno sa pizzerie, ktore robia pizze dobrej jakosci, ale ja mowie o tych tanich i ogolnie dostepnych, sieciowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.g2012
Osobiście polecam http://gastrowawa.pl/przepisy/mini-pizza , najlepsza domowa pizza jaką jadła, składniki można komponować wedle uznania, do pomocy, można zaangażować też dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Tylko 2 łyżki oleju? To taka chyba mega dietetyczna wychodzi co? Napisz mi tylko, czy to jest pizza dla dietolubów, czy da sie ją jeść jak normalną pizze? Ja najcześciej rozglądam sie za jedzeniem zdrowym, ale takim, żeby nie smakowało jak "zdrowe" :P rozumiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno może być tańsza, ale ja mimo wszelkich prób nie potrafię zrobić dobrej, takiej jaką można zjeść w Dominium. więc szczerze wolę się nie męczyć za bardzo tylko pójść na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinpifetniak23
Może warto zamówić do domu gotową pizzę a nie piec - www.pizzaportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnozujac sytuacje
ta, byloby warto zamowic do domu gotowa pizze, gdyby byla DOBREJ JAKOSCI, a nie sieciowkowe gnioty z przetworzonych gotowcow, jak to zwykle bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanna7
jak chcesz dobrą domową pizze ze swieżymi składnikami to musisz ją zrobić sama:) ja pizze piekę tylko i wyłącznie na granitowym kamieniu do pieczenia tak zwanym pizza stone, metodą prób i błędów doszłam do wprawy z ciastem, polecam każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanna7
a z czym?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmarttt
zadna pizza z siecowki nie dorowna smacznej domowej pizzy ze swiezymi skladnikami upieczonej na kamieniu do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an229
to prawda, ja pieke na kamieniu z domowapizza.com i polecam kazdemu, super naturlany kamień do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jest to co piszecie, chyba będę zmuszona spróbować pizzy z kamienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie pwoinniscie jesc pizzy tego sie nie da zaabsorbowac nauczcie sie zdrowego odzywiania i nadwag nie bedzie 888 www.youtube.com/watch?v=zgyg57mqRiM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiesz o czym piszesz, domowa pizza ze specjalnej mąki to zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupakas7
dokładnie, domowa pizza upieczona na kamieniu to jest to, ja swój zamowilam na domowapizza.com i jestem mega zadowolona. na takim kamieniu można upiec również zdrowy chleb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoljurcz
jakas lewa ta strona z wirusami, ja robie domowa pizze z ananasem i nigdzie nie ma lepszej, a koszt jeden pizzy nie przekracza 5złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stupka87
ja swój kamien kupiłam na domowapizza.com i jestem mega zadowolona, polecam pizze z bazylią, pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×