Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pizza

Polecane posty

Gość gość

Jaką lubicie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnej roboty .... czyli zrób to saam :classic_cool: I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w pizzy
Zależy skąd jesteś, ale moim faworytem jest warszawska Złota 65 i pizza brokułowa z oregano, mozzarellą, brokułem, pomidorami, papryką, szynką, kukurydzą, sosem pomidorowym, wgl mają fajne opcje możesz stworzyć dowolną pizzę z wybranych dodatków, co bardzo się przydaje gdy ktoś ma alergię, albo przychodzi z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochana w pizzy dziś ale żałosny spam... to musi być jakiś wyjątkowy szajs, którego nawet psy nie tykają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona to: boczek, salami, czosnek, chilli, cebula i papryka pepperoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorsze w zamawianiu jedzenia z dowozem jest to, że często takie rzeczy potrafią dowieźć już letnie, a w najgorszym wypadku zimne. Niby mają te torby termiczne, ale jak się stoi w korku godzinę...to najlepsza torba niewiele da. Jednak mam dobre zdanie jeśli chodzi Maxipizze z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżangl
Mi najbardziej smakuje ostra z pizzeria 105, mega smaczna pizza, duży placek, smaczne ciasto, bardzo dobre dodatki. Nic dodać nic ująć. Polecam zamawiać stąd - zawsze szybko dochodzi - https://pizzaportal.pl/pizzeria-105-stopiatka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój faworyt to pizza czekoladowa dr oetkera. od kiedy rzucili ją do sklepów to dla mnie nr 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajanajd
Ja najbardziej lubię Pizza Dominium, co weekend zamawiamy sobie pizzę przez pizza portal, jest naprawdę pyszna. duża i pycha dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną z lepszych pizz jakie jadłem jest pizza z restauracji www.pizzakuchniawloskakrakow.pl Restauracja ta znajduje się w Krakowie i oferuje przepyszne pizze. Możecie u nich również zamówić dania z kuchni polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pizza, to ja z kolei najbardziej lubię tę zamawianą czy jedzoną na miejscu w pizzerii Di Como w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Pizzę to zwykle zamawiam z Pizzerii Di Como w Łodzi. Bardzo dobra pizza, a sosy idealnie doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak12034
Moją ulubioną pizzą jest Bianco Verde. Jest to nowość oferowana przez sieć pizzerii Dominium - https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-wilanow Pizza jest dość nietypowa, gdyż w swoim składzie zawiera pesto, gruszkę, szpinak czy pestki dyni. To połączenie może wydawać się dość dziwne, jednak uwierzcie mi, że smak jest obłędny. Szczerze mówiąc, to której pizzy z ich oferty bym nie wybrała, to jestem pewna, że dostanę wysokiej jakości produkt, który daje mi gwarancję dobrego smaku i świeżości produktów. Polecam ją każdemu, kto lubi dobrze zjeść, a także mieć szeroki i ciekawy wybór w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pizze mają w Maxipizza w Poznaniu zawsze jak jadę tam w delegacje to albo jem na miejscu albo zamawiam do hotelu i jeszcze sie nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba mój temat. Nie miała być reklama :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że płaci za sex to jeszcze d***** karmi....masakra chłopie ale z ciebie owca, ahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Najpotrzebniejsze informacje o pizzy i restauracjach tutaj -> rerki.pl/pizza-z-dowozem-do-mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też najbardziej smakuje mi pizza domowa, która byłaby wykonana ze składników świeżych i dobrych dla zdrowia. Podstawą jest w przypadku pizzy ciasto, więc to na nim trzeba się też w dużym stopniu skupić. W razie czego na https://blog.wygodnadieta.pl/pizza-spodzie-ciecierzycy-szynka-prosciutto/ znajdziecie ciekawy przepis na pyszną pizzę na spodzie z ciecierzycy. Jeśli dobrze radzi sobie ktoś w kuchni, to przyrządzi super smaczny posiłek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną pizzę pieką w Maxi Pizza, na stronie maxipizza.pl/kielce,produkty jest do nich telefon do lokalu na Słonecznej i też można w ogóle internetowo zamawiać. Ja raczej stacjonarnie u nich nie jadam, częściej biorę do domu. To jednak czasami jest bardzo wygodne jak człowiekowi jedzenie pod nos dostarczą:) Tutaj jest o tyle fajnie, że zawsze pizza czy makaron jak kupuję to jest ciepła, nie wiozą długo, mają specjalne torby które faktycznie trzymają ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Siemka;) Najlepsza pizza jest moim zdaniem w Maxi na Słonecznej (tutaj ich masz – maxipizza.pl/kielce,produkty). Optymalny stosunek jakości do ceny, jak sobie patrzę jak dużo inne pizzerie sobie życzą i jakie składniki na ciasto kładą, to tutaj jest dużo lepiej – i jakość wyższa i cena korzystniejsza, zwłaszcza jak się na promo człowiek załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jeżeli jesteś z Warszawy to koniecznie odwiedź też Pizzerię Zlota65 na Bemowie, gdzie zjesz najlepszą pizzę w mieście i w dodatku nie jest drogo, zawsze chodzimy właśnie tam ze znajomymi, ich adres to PizzaZlota65.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CElina89

To ja polecę adres z Łodzi, a konkreteei pizzerie Di como- zawsze świeżo  i smacznie, polecam dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosovo

Ja najbardziej lubie stricte włoską pizze - dlatego najczesciej korzystam z pizzerii - Złota65 w Warszawie - nie mają sobie równych 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio odkryłem pizzerię na Słonecznej – Maxipizza. Duża pizza za 30 złotych z lekkim okładem, do tego mają dużo promocji przy większych zamówieniach, przykładowo na drugą dostaliśmy 60 procent zniżki więc wyszła już naprawdę okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkik
Dnia 18.04.2019 o 12:31, Gość gość napisał:

Ostatnio odkryłem pizzerię na Słonecznej – Maxipizza. Duża pizza za 30 złotych z lekkim okładem, do tego mają dużo promocji przy większych zamówieniach, przykładowo na drugą dostaliśmy 60 procent zniżki więc wyszła już naprawdę okazyjnie.

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×