Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewela122

Plamyz plesni na rolecie

Polecane posty

Witam! mam takie pytanko: czy ktoś moze mi pomóc w jaki sposób wyczyścic plamy z plesni na rolecie w łazience? z góry dziekuje z a wszelkie rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie taki sam
może spróbuj wanishem na gąbce. Spiera wszystkie plamy, to może i pleśń ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam zwykłe ace... miałam wilgoć na ścianie regularnie jak się ochładzało na dworze. spryskałam ace i po krzyku. trochę śmierdziało na początku ale się wywietrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie taki sam
jeśli roleta kolorowa to ace absolutnie nie polecam, bo się odbarwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahhaahahahhhahhehe
a próbowałaś to wyprać vanishem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązałam problem! zrobiłam miksture: płyn pur+proszek persil+ciepła woda +szczoteczka i wszystko super zeszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu znalazłam sposób dlatego muszę się podzielić bo wiem,że dużo osób ma z tym problem.Wydaje się banalne ale najważniejsze,że działa spryskałam roletę płynem do usuwania pleśni na opakowaniu było napisane,że wybiela...mówię trudno!!!lepsze białe plamy niż czarna pleśń ku mojemu zdziwieniu pleśń zniknęła a rolecie nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co na siłę szukamy zamienników? Płyn do wybielania na usunięcie pleśni i to na powierzchni typu roleta - czyli jednak coś, czego nie chcielibyśmy zniszczyć, więc po co takie zabawy? Są dobre, sprawdzone środki na tego typu naloty, czy też już zaawansowane formy pleśni, a do tego nie szkodzą, czy nie niszczą ;) polecam sprawdzić produkty Subiopolska w tym właśnie preparatów na pleśń http://www.subiopolska.com/stop-plesni,p13.html Sam używałem ich w przypadku, gdy zostawiłem łóżko wędkarskie lekko wilgotne po wypadzie na ryby w piwnicy, na około miesiąc - efektem czego były ogromne wykwity pleśni, jednak użycie tego środka całkowicie pomogło mi się ich pozbyć. Do tego preparat ten, ma również działanie impregnacyjne - kolejny raz, pleśń nie powinna się w tych miejscach zagnieżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Niedługo święta więc temat znów aktualny. Mój niezawodny sposób ACE Ultra power gel! Szczotka i po kilku minutach pleśni ani śladu. Kolor z rolety nie schodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet. Po prostu ocet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×