Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruda de la Zołza

Porcelana

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, zastanawiam się właśnie nad wyborem porcelany. Tylko nie chce tej szarej Lubiany, którą ma prawie każdy. bardzo podoba mi się Villeroy Boch ale cena mnie trochę przeraża. Czy słyszałyście może o porcelanie Rak z Dubaju? Znalazłam to w sklepie intenetowym natwoimstole.pl Wyglada to wszystko bardzo porządnie ale chciałabym usłyszeć od was jakieś opinie na ten temat. Widzialyscie gdzieś tą porcelanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu reklama
Porcelana z Ćmielowa albo z Wałbrzycha, a nie żadne tam zagraniczne ceramiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu reklama
a ta z Lubiany jest ładniejsza niż taka z Dubaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba może mi się coś nie podobać? Wiesz, że Rosenthal, Villeroy czy kilka innych ma zupełnie inny kolor i design? A może wszyscy w tym kraju muszą mieć w domu taką samą porcelanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
No to mogę Ci polecić np. przepiękną, od lat uznaną, goszczącą na stołach monarchów i prezydentów wielu krajów Fryderykę Wawel z Wałbrzycha. Klasyka, piękno i polska produkcja. Ale Ty pewnie spamujesz, w d....masz nasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick mówi wiele o autorze
Ruda Zołza - wyszło szydło z worka :) jeździsz polonezem a udajesz znawczynię porcelany Skąd wiesz co u ludzi na polskich stołach serwują, taka jestes bywalczyni każdego domu? Ja mam "zwykły" porcelit z legendarnych Tułowic. Każdy ma to na co ma ochotę, kase i chęc :) A ty kup sobie nawet kongijska porcelanę z bambusowymi sztućcami i nie spamuj tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Tułowice, ach.... aż mi serce zabiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że reprezetujecie niesamowity poziom dyskusji trolle. Ktoś chce się czegoś dowiedzieć a wy swoje, nieważne na jaki temat, zawsze będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest częścią tej siły...
rosenthal splajtował juz jakis czas temu z tego co mi wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale akurat Rosenthala nie biorę pod uwagę. Ale trochę mnie to dziwi bo widziałam ostatnio ich sklep i normalnie działał. Bardziej zastanawiam się nad Villeroyem i Rakiem. Miał ktoś do czynienia z takimi zastawami? jak z ich wytrzymałością, myciem w zmywarce, rysowaniem od sztućców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam porcelanę z www.salonporcelany.pl i moge powiedziec, ze warto, bo maja naprawde duzo wzorow i kolorow, a ja niestety wszystko oczami kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiliżankaKawka
Rak to jest high-end wśród zastawy porcelanowej. No i wspaniały design, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie zobacz sobie ofertę porcelany na http://porcelana24.pl/ :) mają tam ogromny wybór i spoko ceny, a do tego co troche są promocje i wyprzedaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata79
Posiadam piękną i trwałą porcelanę Philipiaka jednak mam spory dylemat co do jej czyszczenia. Co sądzicie o myciu porcelany w zmywarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrej jakości porcelanę znajdziesz tu: http://www.duo-gift.pl/. Mają jej bardzo duży wybór i moim zdaniem bardzo korzystne ceny. Same zresztą możecie śmiało sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doanta79 porcelanę należy myć ręcznie, bowiem zmywarka może uszkodzić mechanicznie jej powierzchnię. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast naprawdę polecam porcelanę z tej firmy http://www.duo-gift.pl/ mają naprawdę świetne ceny, a poza tym duży wybór wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również uwielbiam porcelanę. jak dla mnie jest po prostu bajeczna, picie kawy z takiej ręcznie malowanej filiżanki to sama przyjemność :) ostatnio siostrze kupiłam w tym sklepie na urodziny http://www.duo-gift.pl/ i także jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IngaTan
Kupiłam taką porcelane babci na urodziny, była zachwycona prezent udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena67
A ja używam porcelany Philipiaka, konkretnie zestawu Elegi. Nie zależało mi na jakimś splendorze ale dobrze zrobionej i praktycznej porcelanie, która jest przydatna na co dzień i cieszy oko w trakcie użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumena
Irena, a gdzie ją kupiłaś? Ile ma elementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumena
A takie salony stacjonarne to gdzie znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm porcelana, ja także ją uwielbiam, a co do kupowania jej, to zawsze robię to w tym sklepie https://www.duo-gift.pl/ to jest moja sprawdzona miejscówka. Duży wybór, dobre ceny i jakość bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana_
Czy można kupić pojedynczy element z porcelany philipiaka czy tylko w całości jako zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×