Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szara wilczyca

powymieniajmy się kwiatkami ogrodowymi

Polecane posty

kto się chce powymieniać różnościami z ogrodu? temat nabierze aktualności jesienią, ale info możemy powymieniać już teraz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowa
ja sie chetnie powymieniam, ale w sumie dopiero moj ogrodek jest mlodziutki i niewiele tego jeszce jest. napisz cos ciekawego o swoich doswiadczeniach,moze sie czegos naucze od ciebie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim ogródku szaleję od 3 lat. Kwiaty które mam to Canna ,piwonie,co roku sieję nasturcje(nasiona zawsze zbieram więc nie muszę kupowac na wiosnę), trochę skalników nie wszystkie nazwy pamiętam. A do wiszących doniczek oczywiście pelargonie. Wieć jak widać same łatwiutkie w uprawie kwiatki, na razie się uczę :-) . Chętnie więc dowiem się jakiś ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się za dobrze nei znam, nawet nie znam nazw tego, co mam w ogrodzie, ew. jakieś nazwy potoczne. tak więc -> kwiatkowa, chyba niewiele się ode mnie nauczysz, ale może lepiej wiedzący też się przyłączą. trochę mi się już niektórych rozchodowało więc jesienią nic nie stoi na przeszkodzie wymienić się za jakieś inne, których nie mam. -> say-my-name Cana nie znam, a kolory piwoni mam białe, różowe i bordowe. Są jeszcze jakieś? Jak już mam jakiegoś stwora, to zawsze dążę, by mieć wszystkie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogród to domena mojego męża ale w tym roku zrobiłam sobie na działce 9 metrowego skalniaka nad stawem. Mam na nim narazie ok 80 gatunków roślinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociak27
Heja !!! Ja bardzo chętnie się wymienię - mogę wysłać nasiona niektórych kwiatów - w zamian za inne. Chętnych proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwiatki balkonowe mogą byc
?????????????? ;):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wiosna, możę topik odżyje? Chętnie wezmę jakieś nasionka. Sama mam do zaoferowania nasiona cynii, białych niezapominajek białe, nagietki, kosmos pierzasty. Kłączy żadnych się jeszcze nie dochowałam, bo ogródek mam od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągam temat :) Mogę się podzielić jeszcze nasionkami powoju. Piszcie, piszcie, bo wiosna niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×