Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co i jak co i jak

prosty obiad - nic

Polecane posty

Gość co i jak co i jak

szukam propozycji na prosty obiadek...problem jest taki,że w domu niewiele mam składników a nie mogę wyjść do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytownik magistra
a co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak co i jak
makaron, ziemniaki, ryż, warzywa, piersi z kurczaka (pasowałoby rosół ugotować)...małą puszkę tuńczyka, parmezan, ketchup, musztardę :p oliwki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz zrobić ryż z warzywami warzywa pokroić w słupki, albo zetrzeć na tarce o dużych oczkach i na patelnię na 2 łyzki oleju chwilę podsmażaż i do rondla pierś kroisz w kostkę i podsmażasz na patelni i do rondla z warzywami podlewasz wodą i dusisz aż mięsko będzie miękkie. solisz i pieprzysz do samku ( pieprzu możesz dać ciutkę więcej żeby sos był wyraźniejszy w smaku bo z ryżem może być mdły) zagęszczasz mąką lub zasmażką i masz sosik ryż gotujesz i podajesz polane sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytownik magistra
z tym rosołem... hmmm... same piersi... nie bałdzo, nie bałdzo. Zawsze możesz zrobić zupę wielowarzywną- nie musi być na mięsie, chyba, ze używasz kostek rosołowych: więc warzywka i w kostke ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak co i jak
dzięki pluszka:) w takim razie lecę wyciągnę pierś kurczaka z zamrażarki... ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytownik magistra
i k*** znów zeżarło wpis: z tym rosołem... hmmm... same piersi... nie bałdzo, nie bałdzo. Zawsze możesz zrobić zupę wielowarzywną- nie musi być na mięsie, chyba, ze używasz kostek rosołowych: więc warzywka i w kostke ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytownik magistra
No nie mogę, zżera mi te wpisy: podduś pory i dodaj tuńczyka, trochę czosnku na koniec i masz sos, nie-sos do makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytownik magistra
z piersi mozna też kotlety robić, lub udusić na cebulce, a potem zrobić sos smietanowy, a do tego sórówka z pory i jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak co i jak
ale z warzyw to ja mam tylko marchew i pietruszkę...trochę słaby ten sos byłby z takich skladników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak co i jak
przecież mogę zrobić zwykłe kotlety z piersi kurczaka, i mam marynaty przerózne...a pasować będzie surówka z czerwonej kapusty ze słoika-nie wiem jak ją doprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×