Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MartaPo

Przechowywanie żywności

Polecane posty

Jak przechowujecie żywność? Ja zaczęłam ostatnio wkładać wszystko do pojemników od kiedy udało mi się dobrej jakości pojemniki z Luminarc kupić z rabatem w polomarket :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobry pomysł, ponieważ sama odkąd tylko zauwazyłam tą promocję, stwierdziłam ze nie mogę przejśc tak obojetnie. Zbieram naklejki i za chwile już zakupię to co mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!! góóowno sraaarket spamerska ściero!!!! won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!! WON z tym spamem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze warto wybierac miejsca, które sa naprawde korzystne dla nas cenowo. Dlatego ja na zakupy wybieram sie własnie bardzo czesto do PoloMarketu. I równiez Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elushka
Właśnie zamówiłam sobie zestaw 6 pojemników Tuckano w sferisie, mam nadzieje że również będę zadowolona z nich tak samo jak inni którzy je polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywność suchą typu kasze, ryże, mąki cukier czy przyprawy zawsze przesypuje do pojeminczków:) W tym sklepie mają duży wybór i często tam właśnie je kupuję - https://www.taniejdladomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mniejszych sklepów typu PoloMarket i nie macie takich problemów. Przeciez kazdemu z nas zalezy na tym żeby jednak wydawac na zakupy mniej niż w innych hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcemy trosze zaoszczedzić to wydaje mi sie ze spokojnie zrobienie zakupów w takich supermarketach jak Polo własnei jest naprawde dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego ja też szczerze polecam Wam własnie takie jedzonko z Polo Marketu. Moim zdaniem jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×