Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pędzelek

Przedpokój - co na ściany??

Polecane posty

Gość pędzelek

Czeka mnie malowanie przedpokoju. Ocecnie mam kolor groszkowy na całej ścianie ale to się strasznie brudzi. Myślałam o ciemniejszej farbie od dołu lub przecierce. Drogie pomysły wykluczam ze względu na brak kasy na większe wydatki. Co polecacie?? Czekam na rady, pomysły. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieleń albo
pomarańcz, farby zmywalne ;) Nie polecam tanich paneli ściennych, b. szybko się niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
właśnie chcę to jakoś farbami załatwić, nie lubię paneli :) albo przecierka, albo jakieś maziaje, czekoladowa farba od dołu, sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie farby do szorowania
jak ściana się zabrudzi, możesz wziąć wiadro z wodą, jakiś płyn gąbkę i po prostu umyć siany. Mam taką farbą pomalowane biuro, rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaffffca
Oryginał Bitwy pod Grunwaldem powinien rozwiązać problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
Nie otwiera się ten temat. Dzięki za rady, czekam na jeszcze, na pewno skorzystam ,no może poza tą bitwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
Chyba przecierka + Murzynka ręcznie malowana :) Afro klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ma ściany
białe juz 4 lata, takie lubie, jest jasno, czysto ... i nie sa brudne, znajomi ostatnio pytali czy malowalismy mieszkanie bo tak czysto :) Sciany pomarańczowe są w kazdym mieszkaniu w przedpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czekoladzie wszystko widac
Ja mam bordo. ladnmie wyglada do lustra w zlotej ramie, calosc z stylu retro.Tyle,ze musisz miec zapas farby, jak cos odprysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
Ja też chciałabym korek ale kaski brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można powiedzieć,że w każdym przedpokoju?Ja mam wrzosowy. Mam pytanie co do farb zmywalnych.Jak to się zachowuje przy następnym malowaniu?Trzeba przecierać czy można malować kilkakrotnie? Rany,w castoramie są piękne płyty kamienne,strasznie mi się podobały,.coś koło 80 zeta za m kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przedpokój wymalowany góra pomarancz a dól bordo.Przez srodek pasek ozdobny tapetowy.Malowane farbami zmywalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorela
witam. Mam ten sam problem , nie wiem co na ściany w przedpokoju. Nie chce zacierki bo nie powala mnie z nóg. Widziałam extra kafle ale sama nie wiem one pasuja do duzych przestrzeni , a nasz korytarz to klitka. Ratunku !!!. jestem juz zmeczona remontem bo brak mi juz pomysłów. PS chyba zostawie tak jak jest tzn do czesci zdarta tapeta heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mausjy
Jak to sciany pomarańczowe w kazdym przedpokoju :P wypraszam sobie!!! Jak dla mnie bialy to przezytek, smutek i nudy.Fajny kolor ozywia przedpokoj, polecam. A juz w ogole "hitem" jest boazeria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macnnąć sciane farbą nie wymaga specjalnych zdolnosci poza tym jest to najtańszy sposób by ,,ubrać ,, ścianę . Jedyny mankament , iż takowe ściany szybko sie brudzą tym bardziej gdy w domu sa dzieci . Sama od lat preferuję tapetę oczywiscie położoną do wyskosci połowy ściany.Część ściany mam pokrytą ozdobnym kamieniem , wyglada supet tylko dziadostwo jest drogie i niewydajne:(( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billbowaa
maxmara37 - co to za ozdobny kamień, dwa słowa proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ... ten kamień mozesz kupić w castoramie .Pakowany jest w pudłach po metrze bodajze . Wyglada naprawde efektownie choć podle się go kładzie ...zaraz przejrzę stronki muratora moze znajde cos podobnego to Ci pokażę . Te nierówne kawałki ,,kamienia ,, zrobione są z gipsu i swietnie nadają sie tez na wykończenie kominka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety szukam , szukam i nic mi nie pasuje :(( najlepiej jak sama skoczysz do marketu budowlanego i poprosisz o kamień ozdobny :)) jak się na cos napatocze to wkleje link :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż coś takiego miałam na myśli,Maxmaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billbowaa
dzięki, fajna stronka przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj farb zmywalnych akrylowych kup farbe LATEKSOWA, najlepiej tikurilli przecierka to tez dobry pomysl u ludzi widzialam korek na scianach, ale to juz podobno niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierak,a możesz powiedzieć dlaczego lateksowa tak a zmywalna akrylowa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co z tego ze farba akrylowa zmywalna daje sie zmywac, skoro latwiej sie brudzi dlatego lateksowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla scislosci farby lateksowe to farby zmywalne, zeby nie bylo watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem,ale jestem na etapie zbierania wiadomości na temat.A długo już masz nią pomalowane?Da się położyć kolejną warstwę czy potem to już przecierać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co chodzi z tym przecieraniem mam pokoj pomalowany 1,5roku a wyglada jak nowy te farby lateksowe tikurilli swietnie kryja i sa rewelacyjnej jakosci nie polecam za to farb dekoral - zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba nic robic ze sciana przed kolejnym malowaniem, chyba ze masz milion warstw z poprzednich lat :P farba jest b.wydajna, ladnie kryje (tylko dwie warstwy przy kolorze bardzo ciemne bordo) tikurilla to firma, maja darmowe barwniki do niej w mieszalni farb w liroy merlin (ogolnie pigment jest dosyc drogi, wiec oplaca sie tam przejechac) maja bardzoooo duzy wybor kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×