Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apple juice new

przekąski na imprezę - PRZEPISY ?

Polecane posty

witam zawsze lubiłam organizować imprezy na których były ciekawe potrawy czy raczej może przekąski. za kilka tygodni znów organizuję taka imprezę i mam pytanie - czy macie jakieś ciekawe przepisy? Na pewno zrobię pieczywo czosnkowe i paprykowe zapiekane w piekarniku, mini pizze (takie "do ręki") i kilka rodzajów sosów. Jakieś jeszcze pomysły? Dodam, że na imprezie będą właściwie sami studenci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie parowki w ciescie
francuskim, koreczki, tosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
sałatki? można zrobić dużo i czasem nawet niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robisz te mini pizze?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytttyuiopo88u87u78u
student wszystko zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini pizze ciasto robię jak z przepisu na zwykła pizze, rozwałkowuję na cienko a potem szklanką wycinam małe pizze. smaruje je koncentratem pomidorowym, a potem rzucam na nie wszystko, co mi się nawinie pod rękę:) do piekarnika i gotowe:) Tylko jedna uwaga: kiedy robiłam pierwszy raz upiekłam je przed impreza i potem podgrzałam. Błąd, były zbyt suche. Powinny przygotowane czekać w piekarniku, ale pieczone być tuż przed podaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze jest wiecej
a daj przepis na ciasto - fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robisz te mini pizze?
Dziękuję serdecznie! :) Zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robisz te mini pizze?
No tak, wysępiłam przepis, a Tobie nie pomogłam :O - koreczki - ja bardzo lubię takie z żółtego sera i winogron - krewetki - na imprezę najlepsze będą chyba w panierce, albo w cieście piwnym, bo smakują nawet, jak wystygną, można do nich przygotować sos sojowo - limonkowy, albo maczać je w sosach (czosnkowy, tysiąca wysp) - fondue - czekoladowe z owocami, albo serowo - winne z grzankami lub kawałkami mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robisz te mini pizze?
Proszę bardzo :) Miłej imprezy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka123
zawijańce z ciasta francuskiego :) dobre i na kieszeń studenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka123
a zawijańce robie tak: ciasto francuskie z biedronki kroje na kwadraty wielkości okolo 8x8 cm. na kwadraty nakladamy dowolne składniki: podsmażoną cebule, jakieś mięsko lub szynkę, ugotowane warzywa, ser żółty... tzw. przegląd lodowki :) rogi kwadratów sklejamy w "koperty" albo inne kształty, smarujemy jajkiem i do piekarnika na 20 minut wg przepisu na opakowaniu ciasta :) fajna, szybka i łatwa do zrobienia przekąska, no i można zrobić w słodkiej wersji np. z dżemem czy czekoldą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasto francuskie na słodko ??
Chyba was pojebało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy przekąski z ciasta
francuskiego można odgrzewać w mikrofali? wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu jadłam w Le Scandale na krakowskim Kazimierzu przepyszne pasty krabowa i z awokado i szczerze wam powiem, ze znakomicie smakowały. Myślę, ze jest to dobry pomysł na imprezowa, wykwintna przekąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszka koszka
1mini pizzee: mozesz zrobic : sos pomidorowy na ostro i do tego salami..i baialy sos...i pizze z szynka albo boczkiem ja robiac sos:dodaje do przecieru dowe oliwe z oliwek oregano tabasco... 2.smazona mielona lopatka z duza iloscia chili kminku w calosci i kielonego rozmaryn, czosnek cebula...a i kapka octu winnego jak sie podsmazy porzdnie dorzucam fasole czerwona i kukurydze...smaze.. podlewam domowym przecierwm albo ze sklepu plus pomidory w puszcze dodaje wody..doprawiam do smaku+ryz albo pieczuwo-taka gestsza zupa-i w grynckie rzeczy tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne są teraz na imprezę paluszki Beerfingers. Na pułkach pojawiły się dosyć niedawno i są naprawdę smaczne. Oczywiście z koleżankami zrobiłyśmy plebiscyt na najlepszy smak i doszłyśmy do wniosku, że solone są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z tamtych lat
jajka faszerowane,roladki łososiowo,szpinakowe,paszteciki z barszczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESLI mozna polecam z przekase pieczrki faserown\e Do sordka dajesz zmiksowanego pomidora z natka pietruszki 2 zabkami czosnku i cebula kropelka keczupu i posypac startym zoltym serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka fioletowa
krokiety w waflu,udka faszerowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja może taki mały pszysmak
ja kupuje francuskie ciasto (oczywiście jak zrobi się samemu to jest jeszcze lepsze) i zawijam go z farszem : szpinak, wcześniej podsmażona cebula z czosnkiem na maśle dodajemy to do szpinaku zalewamy trochę śmietaną (zgęstnieje) i smarujemy ciasto, zwijamy, pieczemy około 20min potem kroimy na kawałki takie na jeden kęs. Szybko i łatwo a naprawdę dobre POLECAM Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja może taki mały pszysmak
ja kupuje francuskie ciasto (oczywiście jak zrobi się samemu to jest jeszcze lepsze) i zawijam go z farszem : szpinak, wcześniej podsmażona cebula z czosnkiem na maśle dodajemy to do szpinaku zalewamy trochę śmietaną (zgęstnieje) i smarujemy ciasto, zwijamy, pieczemy około 20min potem kroimy na kawałki takie na jeden kęs. Szybko i łatwo a naprawdę dobre POLECAM Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja może taki mały pszysmak
może to nie przekąska, ale pyszna i szybka w zrobieniu Salatka: makaron ryżowy - ugotować paluszki krabowe - kroimy na kawałki ogóre - również w drone kawałki rzodkiewka - tez drobno :) wszystkie warzywa mieszamy z makaronem ryżowym sos: majonez ze śmietaną (najlepiej porcja 2 łyżki majonezu i tak na oko dodaje śmietany,żeby był gęściejszy) Dodajemy sos do sałatki i gotowe! Pyszności Można dodac koperek Uwaga,żeby makaron się nie rozgotował bo wyjdzie "papka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×