Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

remont mieszkania Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was remontował mieszkanie w Warszawie i ma na oku jakąś rzetelną ekipę remontową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumpel mi polecił tą firmę, robił u siebie w mieszkaniu remont i zawołał ich do pracy http://www.wos.waw.pl Ja też skorzystałem z ich fachu. Remontowali u mnie łazienkę. To jest ekipa której można zaufać. Panowie bardzo sprawnie poradzili sobie u mnie z remontem. Nie bałaganili po całym mieszkaniu, można ich było zostawić samych w domu i dawali sobie świetnie radę. Łazienkę zrobili mi bardzo dobrze, tak jak chciałem. To jest rzetelna i fachowa ekipa. Polecam ich. Ceny za swoje usługi nie mają wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu możesz zobaczyć cały wykaz działań ekipy, która pracowała u mnie - http://domimeble.com.pl/uslugi jeśli chodzi o remonty mieszkań warszawa nie stoi jeszcze tak źle ;) u mnie uporali się ze wszystkim, łącznie z adaptacja poddasza i malowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satka34
Kilka miesięcy temu remontowaliśmy mieszkanie w stolicy. Ekipę polecili nam znajomi, a wywozem gruzu zajął się Pewex. Trudno jest trafić na dobrą ekipę- na szczęście nam się to udało. Remont poszedł naprawdę sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robicie remont to nie zapomnijcie o odpowiedniej wentylacji pomieszczeń. Już nie mówię tylko przy malowaniu, ale ogólnie. Ja zainwestowałem raz i się bardzo dobrze sprawdza. Wpływa korzystnie na zdrowie przede wszystkim. Polecam firmę http://www.brookvent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatroos
Warto moim zdaniem zainteresowań się firmą Complete Home. U mnie oni robili wykończeniówkę, ale z tego co wiem zajmują się także remontami. Wykończenia wyszły im znakomicie dlatego polecam. Jeżeli jakość ich usług nie spadła to napewno każdy byłby zadowolony. Kontakt do nich: tel. 883 333 762 kontakt@completehome.pl http://completehome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska7
Dwa miesiące temu robiliśmy remont mieszkania. Na szczęście robili nam go znajomi- oni mają swoją firmę remontową. W sprzątaniu pomagał Pewex. Remont poszedł szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurttss
Jeśli chodziłoby o większe remonty np. jakiś lokali usługowych, typu restauracj****ary itp. to bym doradzał Protop. Mają wykwalifikowanych ludzi, i też dość krótkie terminy. Mi robili lokal na Ursynowie pod kręgielnie, bar i jeszcze kilka innych usług. Dużo metrów, ale uporali się terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam dobre doświadczenia z firmą Protop. Już kilka razy z nimi współpracowałem i jeszcze się nie zawiodłem. Głównie meble na wymiar tutaj kupuję, mają swój zakład stolarski i rzeczywiście robią solidne, ciekawe rzeczy. Część można obejrzeć na ich stronie protop.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z doświadczenia mogę polecić ekipę budowlano-remontową http://www.mab-bud.pl/. U mnie remont zrobili szybko i sprawnie, pomogli mi przearanżowaniu wnętrza, więc teraz mam więcej przestrzeni dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę powiedzieć, że jestem stałym klientem ludzi z Protop – protop.com.pl. Robili mi rok temu kuchnię, a w tym roku ich zatrudniałem, żeby mi szafę wnękową wyprodukowali. Krótko mówiąc – urządzają mieszkania od remontu, aż po takie rzeczy jak szafy na wymiar, więc oferta bardzo wszechstronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze wyszedł mi remont mieszkania, który robiła mi firma Świat Szkła z Warszawy. Polecił mi ich mój znajomy, tutaj macie co oni robią http://www.swiatszkla.com.pl/88,galeria-zdjec.html zakładali mi szklane elementy w pokojach, jak meble szklane, balustrady, blaty szklane, a także panele szklane do kuchni. Z miesiąc trwał remont, ale wszystko wyszło dobrze, jakość i profesjonalizm usługi na wysokim poziomie, ekipa bardzo rzetelna, są bardzo dokładni, można z nimi porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach dla domu i w drożyć to wszystko, jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidna ekipa remontowa z Warszawy to firma Złota Rączka http://zlota-raczka-24.pl/ Zajmą się profesjonalnie remontem mieszkania, solidnie i z nastawieniem na zadowolenie klienta za co wielki plus. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić firmę Złota Rączka. Solidni fachowcy - to chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o remont podłóg, to ja mogę dorzucić namiar na świetnych fachowców - Klinikę Parkietu. Oczywiście też montują podłogi, możecie sprawdzić ich ofertę np. na http://www.klinikaparkietu.pl/oferta/montaz-podlog U nas spisali się na medal, dlatego bez najmniejszych wątpliwości mogę ich polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mogę pozytywnie wypowiedzieć się o firmie Złota Rączka. To prawdziwi fachowcy, którzy solidnie wykonają swoją robotę. Kto na nich postawi ten się nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, firma Złota Rączka to specjaliści cechujący się solidnością i dużym zaangażowaniem w powierzony remont. Naprawdę warto powierzyć remont swojego mieszkania w ich ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzetelna ekipa, prawdziwi fachowcy, którzy dobrze zajmą się odnowieniem mieszkania to firma Złota Rączka . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka0
Co do remontów to warto przedzwonić do TomGruz http://tomgruz.pl/ którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie sprawnie działa firma Złota Rączka. Nie są drodzy a rzetelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domodi polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja remontowałem sam swoje mieszkanie. Wynająłem tylko sprzęt budowlany od www.ramirent.pl żeby było taniej, bo wiadomo, nowy kosztuje krocie. Polecam samemu brać się za takie rzeczy jeśli się choć trochę na nich zna, mnóstwo gotówki uda się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzoną i polecaną firmą remontową, jeżeli nie chcemy mieć rozpadającego się mieszkania po zakończonym remoncie. Ja korzystałam z usług firmy www.remontymirex.pl, którą poleciła mi moja siostra. Pracują tam fachowcy, którym można w pełni zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała przestrzec przed firma Roberta Abramczyka. Partacze jakich mało. Cenią się bardzo a nie potrafią zrobić najprostrzych rzeczy. Sufit podwieszany pęka po 3 tygodniach, podłoga zrobiona z płyt OSB przyklejona na piankę montażową, gipsy nie podocierane itp. Praktycznie całe mieszkanie do ponownego remontu. Po moich uwagach gościu się spakował i zwiał. Bardzo profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kuchnie wykańczali Panowie z Perfect Construction. Robota zrobiona dobrze jakosciowo i cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka92
Dużo dobrych opinii ma Perfect Construction..widzę że chyba kwestia wyboru odpowiedniej firmy już została rozwiązana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×