Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

restauracja na rodzinny obiad

Polecane posty

Czy znacie jakieś dobre restauracje, gdzie można się wybrać z rodziną na obiad?? Chodzi mi o restauracje przyjazne dzieciom, najlepiej byłoby gdyby w tej restauracji nie można było palić. Jeśli znacie takie miejsca piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim mieście
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastronauci.pl
zajrzyj sobie, zbierz opinie i idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim mieście
Kampania kuflowa przy Wawelu. Jest tam sala rodzinna i menu też dla dzieci z mniejszymi porcjami. Dla mniejszych dzieci specjalne krzesełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martry III
Może np Ceska Chodba: http://CeskaChodbaRestaurant.notlong.com tylko nie jestem pewien jak to tam jest z paleniem - można, czy nie można. Obejrzyj sobie wirtualną wizytę w linku i będziesz wiedzieć, czy to dla Waszych dzieci idealne miejsce czy nie :) W każdym razie jest w Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Scandale Royal na Placu Szczepańskim mają menu dziecięce. Są tam filety z kurczaka albo łososia, warzywa, frytki, ryż, makaron, naleśniki, desery. Dla dorosłych bardziej wyrafinowane menu, serwują tam dania kuchni fusion. Tempura z krewetek w sosie słodko kwaśnym jest warta grzechu. Koktajl bar też jest niesamowity, mają niesamowite margarity. Część sal jest dla niepalących, więc można się wybrać na rodzinny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpary, obiad za dwa złowe, tanio, niekoniecznie pysznie, ale swojsko... wódą pachnie. Karpobiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się spokojnie wybrać do restauracji 'U Romana' jest tam fajny, przyjazny klimat, jedzenie jest bardzo smaczne, no i ceny niskie, w Krakowie jest w trzech miejscach - na ul. Szlak, ul. św. Tomasza i ul. Armii Krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miód malina - byłam, faktycznie, są krzesełka dla bachorzaków, niestety i dlatego, chociaż atmosfera była tam bardzo miła i ogólnie knajpa fajna - więcej nie pójdę, bo wnerwiają mnie wrzaski dzieciaków i zamieszanie, jakie wokół siebie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Scandale Royal są dobrym miejscem na niedzielny stylowy obiad z rodziną to miejsce nadaje się w sam raz. Bardzo dobre jedzenie w miłej atmosferze w centrum Krakowa. Bardzo duży wybór dań z różnych kuchni dlatego każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam z rodzinką raz w Le Scandale, co prawda byliśmy bez żadnych dzieci a byłam ja z rodzicami, których zaprosiłam do Krakowa i wybraliśmy się właśnie tam na obiado-kolację ale menu naprawdę pyszne, amotfera i klimat miejsca na piątkę i obsługa również bardzo przyjemna ale nie nadgorliwa ;) Mój tata zajadał się grillowanym antrykotem wołowym podawanym z frytkami i mixem sałat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Z tych w galeriach na foodcourtach i w dobudówkach polecam Streeta, Nordth Fish, Wikinga, Tukan Salad i Bonjour. Nie polecam natomiast Sphinxa, bo według mnie ostatnio się popsuł. Street zdecydowanie przoduje (i ma fantastyczne dania kuchni meksykańskiej, poza wieloma innymi pozycjami z innych części świata). Restauracja Ikea to już chyba legenda, więc nie będę się rozpisywać (również pod względem cenowym). Z droższych miejsc polecam Galerię Bali (kuchnia indonezyjska) i AleGlorię (kuchnia europejska z wyraźnymi francuskimi naleciałościami). Nie podoba mi się natomiast w Szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Dodam, że piszę z perspektywy życia w Warszawie, więc niektóre z nazw miejsc mogą niewiele mówić ludziom z innych województw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalyga005
bede w Krakowie, to chetnie wybiore sie do tej knajpki :) w Warszawie dobra jest restauracyjka z apetycznymi zestawami obiadowymi za niewielkie pieniadze. a za 34.90 mozna zamawiac tyle, ile sie chce jesc :) bez problemu mozna przyjsc z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonytulipan
Wiesz jeśli chodzi o krakowskie restauracje, gdzie można dobrze zjeść i posiedzieć w miłej atmosferze do głowy przychodzi mi restauracja Da Pietro. Znacie ją może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chlop krowie przy rowie:
ponawiam petycje, o wpisywanie restauracji, gdzie przbywaja i dobrze bawia sie dzieci :) dla dzieciatych, zeby tam chodzili, dla bezdzietnych, zeby mogli bezpiecznie ominac ;) bo podobnie jak ewa33 preferuje spokuj i mily nastroj, nie rozdarte mordy dzieciakow. tu oczywiscie oddaje pelen honor rodzicom, ktorych dzieci zachowuja sie w bardziej inteligentny i kulturalny sposob :) a ze spotyka sie takie rodzinki zadko, to inna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retisss
ewa 33 ty to musialas miec ciezkie dziecinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chlop krowie przy rowie:
retiss za to mial/a dziecinstwo leciusie, zreszta widac bo bardzo madrym i wnaszacym wpisie, ktory tu zamiescil/a. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowapolewa
cieszy mnie to, że w coraz większej ilości miejsc można spokojnie iść na obiad z rodzinką. Ja bardzo lubię zaglądać do Da Pietro i na super pizzę i inne przysmaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha768
Zbliża się lato, więc rodzinne obiady można organizować również w swoim ogrodzie. Myślę, że to fajne rozwiązanie, które pozwoli Wam zaoszczędzić i fajnie spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Tutaj znajdziecie fajne stoły cateringowe, które możecie zabrać również na wypad za miasto: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23191981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzystofKro3
Hej ;) Ja ze swoją żoną i dzieckiem chodziłem do restauracjaitalia.pl Bardzo fajne jedzenie, dziecku nawet smakowało. Do tego miła obsługa i fajny klimat. Aż chce sie tam spędzać czas. Do tego nawet przystępne ceny. Lokalizacja: Poznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluunskowa
To prawda, to jest naprawde bardzo dobre miejsce i jesli macie w planach jakąś wiekszą impreze rodzinną to zdecydowanie warto wybrać sie własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
A czy w tym miejscu mozna też zorganizowac przyjęcie urodzinowe na 20 osób ? Szukam własnie czegoś takiego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas8876
Całkiem dużo jest ciekawych restauracji, polecam przejrzeć katalog na stronie https://rabaty.tasteclub.pl/home.html Dodatkowo z ich kartą jecie całą rodziną taniej. Jak chodzę z żoną i dzieciakami to średnio kolo 70zł na wyjście zaoszczędzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
Jestem ciekawa jak jest tam z terminami czy w ogole trzeba naprawde długo czekac na to zeby idealnie spasowac sie z terminem ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Jesli chcecie zorganizować obiad w gronie najbliższych ale brakuje Wam czasu to polecam w Krakowie skorzystać z takiej firmy cateringowej http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Na pewno bedziecie bardzo zadowoleni również ze smaku potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×