Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makijaja

Rośliny do glinianego ogródka

Polecane posty

Niestety mam taką ziemię w ogródku. Słyszałam, że są jednak rośliny, które takie warunki tolerują. Ktoś mi coś podpowie może :) Będę wdzięczna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj w google..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sadzę róże w glinie
specjalnie ją sprowadzam do ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardiejtransparentna
wiele roślin lubi taką ziemię, z kwiatowych róże szczególnie Sadząc drzewa owocowe na piaszczystej ziemi też dodaje się glinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, róze też posadziłam. Ale rododendrony chyba szlag trafi, tak samo magnolie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rododendrony pochodzą z gór - poytrzebują lekkiego, przewiewnego podłoża czyli zupełnej odwrotności gliny nic dziwnego, że zdychają zanim kupisz roślinę do odgrodu poczytaj o jej wymaganiach, chociażby na necie, jeśli już ksiązki są zbyt cieżkie do przetrawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkka
Ja znowuż mieszkam blisko lasu i mam piaszczystą ziemię w ogródku. Co na niej dobrze rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może firma Diant Pol okaże się pomocna w tej sprawie. Moim zdaniem lepiej od razu zwrócić się o pomoc do profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiego ogródka nie mam więc się niestety nie znam ale możesz skontaktować się np. z http://greenandjoy.pl/. Często tam zamawiam nasiona i sprzęt do ogrodu. Na pewno Ci pomogą w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×