Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

różowa kuchnia

Polecane posty

Witajcie moje drogie. Ostatnio znajoma zapytała mnie czy wstawiłabym do kuchni różowe meble i dodatkowo pomalowała ściany na kolor pudrowy. Podesłała mi dokładnie link z taką aranżacją http://www.meblopol.net/sklep_foto/40-laura-polysk.jpg Szczerze powiem, ze mi się to podoba. Nie jest zbyt ekstrawagancko, ale nie też zwyczajnie. Tak w sam raz. A wy co o tym sądzicie? Do teho te hakery tak swietnie się z cała resztą komponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hokery, nie hakery nie znoszę różowego jak w Przystanku Alaska, pamniętacie? zatrzymałoby mi się wydalanie, jak Holingowi :) jedyne, co ciekawe w tej aranżacji, to część frontów - śliwkowych - fiolet/wrzos - lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3=3-3=3
szafki ok ale nie calosc. kolor scian bym zmienila ten sliwkowy ladny przyjemny kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ! Bardzo ładne i takie inne ;) Ja lubię takie odważne kolory ;) Od miesiąca mam teraz kuchnię morela/pomarańcza a przez 5 lat miałam różową.Czułam się w niej bardzo dobrze :) Ściany,płytki(na podłodze i ścianach)szafki w odcieniach różu (rózne tonacje)Nie było mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ładnie, ale nie lubię różowego. A ten zestaw kolorystyczny bardziej pasuje mi do sypialni, lub pokoju dziewczynki. Ewentualnie łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja ostatnio odnowiłam sobie szafki w kuchni - były przedtem megaobleśne, pamiętały Gierka chyba, białe - pomalowane farbą - która pożółkła. Kupiłam okleinę taką drewnopodobną. Wygląda to jak nowe meble teraz. Jestem zachwycona. W sumie to chyba nie ma prawie sensu kupować mebli skoro sa takie cuda... Co roku mozna kompletnie zmieniać całą kuchnię, za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rozowa
ja mam sciany w kuchni mocno rozowe, ze snezki "rozana altanka", jest super intensywny i czuje sie w takiej kuchni swietnie jest przepieknie wesolo i "nieburdelowo" do tego meble kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ewo, 33 - pamniętacie? Raczej - pamiętacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... nie zauważyłaś że te litery sa obok siebie i mogłam niechcący wcisnąć obydwa klawisze? ja bym sie domysliła, zamiast wytykac komuś akurat taki błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33,3
ooooooooo co tam u kochanka? a może już rozwodzisz kolejnego, któremu dajesz dupy ewuniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób taką kuchnię, ale nawiąż do stylistyki lat pięćdziesiątych czyli na podłogę połóż czarnobiałe płytki w szachownicę. Nie będzie mdło. Dodatkowo zawiesiłabym na scianach jakieś fajne plakaty z tamtej dekady i będziesz miała kuchnię jak marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33,3 ooooooooo co tam u kochanka? a może już rozwodzisz kolejnego, któremu dajesz d**y ewuniu? mnie pytasz? przecież ty, moja osobista powsinogo, wszystko o mnie wiesz lepiej, niż ja sama, to po co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytki w szachownicę nie pomyślałam o tym, ale naprawdę może to ciekawie wyglądać. Styl a la lata 50-60 to jest to. Nie planowałam zmieniac wystroju swojej kuchni, ale po waszych sugestiach kto wie, może z moim TŻ coś pomyślimy o tym ;) Czyli generalnie jesteście na TAK dla różu w pomieszczeniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujesz-Kupujesz.pl
Róż to kolor typowo kobiecy więc jeśli chce go Pani wprowadzić w swoim mieszkaniu, radzę zapytać partnera, bo może mu być ciężko się później odnaleźć w takim pomieszczeniu... Decydując się na ten kolor, trzeba wybrać kilka dodatkowych, które będą go "łamać" żeby nie było zbyt mdło, np. biały, fioletowy, czarny, ciemnoszary. Nie polecam też stosowania różu pastelowego - co prawda rozjaśnia pomieszczenia, ale brak mu "pazura" i wygląda cukierkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, oczywiście, nie robiłabym różowej rewolucji kolorystycznej w mieszkaniu bez konsultacji ze współmieszkańcami :) Wiem, że to dość egzotyczny kolor i nie każdemu może sie podobac, ale z drugiej strony kuchnia to kuchnia, co innego gdybym na ostry różowy kolor planowała pomalować sypialnie czy salon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy planowaniu zmian w domu zawsze lubię inspirować się już istniejącymi projektami, mnóstwo fotek można znaleźć w sieci :) ostatnio trafiłam na super galerię jakiegoś biura architektonicznego http://www.n-design.pl/#/pl/galeria . Jest tam na prawdę masa zdjęć krystalicznych i jasnych projektów, dają pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny anioleczek
Wszystko da się bardzo ladnie skomponować, jeśli tylko zrobi się to z gustem i z umiarem. Choć chyba te dwa słowa są czasami synonimami ;). Jeżeli chodzi o dodatki, to może przydać Ci się coś z oświetlenia na www.febri.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem że
wieczorem aż przyjemnie gotować przy dodatkowym fajnym oświetleniu... Taki kolor + oświetlenie robią swoje...dużo przyjemniejsza niż odwieczne brązowe szafki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka72
Mnie już znudziły nowoczesne kuchnie, teraz zakochałam się w kuchni prowansalskiej... biele, szarości, drewno, lawenda... coś pięknego:) Kupiłam już wygodne poduchy na krzesła http://www.lovelypassion.pl/cat,2_Kuchnia,product,203_Poduchasiedzisko_na_krzes%C5%82o_szara i wieszak http://www.lovelypassion.pl/cat,2_Kuchnia,product,132_%C5%BBeliwny_bia%C5%82y_wieszak_z_kurkami ale nie mogę się oprzeć pozostałym dodatkom z tego sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×