Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rustykalna kuchnia

Polecane posty

Gość gość

Marzy nam się rustykalna kuchnia, ale nie wiem jaki kolor ścian wybrać. Ja skłaniam się ku jasnożółtym, a mężowi spodobał się oliwkowy. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: Do wnętrz rustykalnych najczęściej wybiera się różne odcienie beżu, bieli lub zieleni. Jasnożółtym nie jest złym pomysłem, o ile mają Państwo ciemniejsze meble w kuchni. W przypadku jaśniejszych lepszym rozwiązaniem może okazać się oliwkowy kolor ścian, tworzący piękny kontrast. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych farb Bondex. Klikając w ten link https://smart-paint.pl/ można zamówić testery, które pozwolą sprawdzić czy wybrany kolor jest odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disclose

Jakie polecicie do takiej kuchni okapy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuchnie takie są piękne ale polecam zwrócić tutaj uwagę głównie na kolorystykę - kolorystyka musi być zbliżona do tej, jaka występuje w przyrodzie. Pożądane są takie kolory jak biel, kość słoniowa, błękity rozbielone, odcienie szarości. Kolory z palety jesiennej również są dobrym pomysłem. Raczej nie będą pasowały mocne kolory takie jak zieleń czy wiśnia ( poza tym sama nie wiem czy bym sie na taki kolor zdecydowała bo pewnie po roku bym kuchnię znienawidziła).

Najlepiej jeśli okap będzie dopasowany do kuchni https://nortberg.pl/okapy-rustykalne.html - firma Nortberg ma sporo okapów w stylu rustykalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia

Ja długo się wahałam, czy w nowym domu iść w aranżacje rustykalną czy skandynawską. Oba style mi się podobają. W końcu jednak zamiłowanie do rustykalnych klimatów zwyciężyło :-))) Ściany w kuchni mam w kolorze ecru, sufit biały. Meble drewniane, blat marmurowy, podłoga panele winylowe Arbitona imitujące dąb (goście myślą, że to drewniane 😛 ). Do tego duzo ziół i kwiatów, sama też zbieram i suszę na belce pod sufitem. Jest magicznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×