Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grażyna78

Samodzielne projektowanie wnętrza mieszkania

Polecane posty

Witam wszystkich, Jakiś czas temu straciłam pracę. Na początku byłam załamana, jednak tym co pomogło mi odzyskać wiarę we własne siły był właśnie Internet, a dokładnie strony poświęcone projektowaniu wnętrz. Odkryłam swoją pasję! To dzięki takim prostym i bezpłatnym programom do projektowania zajęłam się planowaniem funkcjonalnym i kolorystycznym całego mieszkania. Świetna zabawa a przy tym jakże pożyteczna rzecz i rodzaj terapii:)) Zachęcam! Teraz mam nową motywację, muszę zdobyć nową pracę i zarobić na remont! Mam już projekt swojej wymarzonej sypialni, salonu teraz czas go zrealizować! Program, z którego ja korzystałam znajduje się na www.planowanieonline.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy projektowaniu mieszkania wolałabym zatrudnić profesjonalistów - mimo, że sama się tym interesuję, uwielbiam tą tematykę etc. A gdybym jednak zdecydowała się na projektowanie samodzielne to przy użyciu wielu inspirujących katalogów meblowych, katalogów z farbami, katalogów projektantów, galerii np. Nasciturus design etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie może BricsCAD? Uważam, że jest naprawdę dobrym programem do projektowania. Zresztą sprawdź sam www.vectorsoft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna pasja powiem Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że ja też ostatnio zaczęłam interesować się projektowaniem wnętrz?  powiem Ci, że nawet zapisałam się na taki świetny kurs do www.akademia.ewaromanow.pl. Zobacz sobie. Koleżanka mi go poleciła i powiem CI, że jestem zachwycona programem, tym, czego się tam uczę, a uczę się np. materiałoznawstwa, jak zarządzać w ogóle danym projektem, o tkaninach, o barwach, o historii architektury wnętrz, nabywam różne interesujące umiejętności praktyczne. Naprawdę taki kurs to coś wspaniałego i mają w ogóle atrakcyjne ceny i uczą tam ludzie z pasją do tworzenia. Naprawdę super, jeżeli interesujesz się projektowaniem to ten kurs jest idealny dla Ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was robił niedawno kurs projektowania wnętrz w Warszawie?? Szukam jakiegoś, jestem teraz na macierzyńskim, nie wiem czy będę miała do czego wracać po końcu urlopu i pomyślałam o takim kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holkan
Zainspiruj się czymś i dajesz do przodu :) Ja się inspiruję na stronie www.impresje24.pl tam są niesamowite rzeczy, dodatki i meble. Super sprawa jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelę sobie w plecy ( jako architekt wnętrz z wykształcenia), ze nie chciałabym, zeby mi ktos obcy projektował wnetrze . Jeszcze kuchnia, łazienka - ok. Ale pokoje powinny mieć duszę gospodarza, nie to co najmodniejsze , najlepiej wykończone jest najwazniejsze. Są nieprofesjonaliści , ktorzy maja wyczucie plastyczne, umieja dobrze zestawiac ulubione przedmioty, meble - i dobrze. Wg mnie rola projektanta powinna raczej sprowadzac sie do porady, korekty plastycznej . Wnętrza projektowane od A do Z, choc piekne , bywaja nudne, bez duszy, podobne do siebie. Ale oczywiscie głośno tego klientom nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wynajalem do tego specjalna firme www.ampmdesign.pl :) i musze przyznać, ze ladnie to wszystko ogarneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię samodzielnie projektować wnętrza! Skończyłam nawet niedawno kurs projektowania wnętrz w www.akademia.ewaromanow.pl. to był strzał w dziesiątkę! jestem bardzo zadowolona z kursu, bardzo dużo przydatnych rzeczy się na nim nauczyłam, zasad kompozycji, roli światła we wnętrzach, dobierania barw, form, historii architektury..uczą tam doświadczeni trenerzy, specjaliści w danej dziedzinie, to kurs na poziomie, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiamy się właśnie na kupnem mieszkania z dodatkowym poddaszem, co sądzicie o takim powiększeniu mieszkania? Jak zaaranżować wtedy poddasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysł z poddaszem w mieszkaniu, właśnie niedawno znajomi kupili podobne mieszkanie. Wybrali mieszkanie w nowym smolcu z poddaszem jako nieużytkowe jednak z tego co mi pokazywali to można zaaranżować zyskując właśnie tak jak u was dodatkowe metry :) Są przykładowe wizualizacje na stronie http://nowysmolec.pl/ może wykorzystasz pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to fajnie to wygląda, chociaż ja osobiście urządziłabym tak kuchnie i łazienkę, ale pokoje za to są bardziej indywidualną sprawą, czy to pokój dziecka, czy sypialnia lepiej zrobić w jakiś kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to mogę polecić tę firmę http://pskprojekt.pl/ zajmują się projektowaniem wnętrz. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś bez problemu dotrzeć do ofert firm, które świadczą na terenie Trójmiasta usługi związane z aranżacją wnętrz przeglądając lokalne strony. Zamieszcza na nich swoje ogłoszenia wiele firm i z tego co sobie przypominam również ciesząca się naprawdę dobrą opinią w branży architektonicznej firma Komplementi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy projektowaniu kupilam sobie taka fototapetę www.krainabarw.pl :) i wyglada to naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia44
Ja urządzałam swoje nowiutkie mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam, ze warto korzsytac z usług projektantów wnętrz. Ja się skusiłam i nie żałuje, bo mam naprawdę bardzo fajny projekt wnętrz,przede wszystkim funkcjonalny. Mieszkanie wydaje się bardzo przestronne, a wcale nie jest taki duże. U mnie projekt wnętrza robił Marcin głuchowski http://www.marcingluchowski.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z ofertą pracowni projektowej Architetto.pl. Mają rewelacyjne pomysły na aranżacje, są świetnymi fachowcami i mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Góralska
Biuro warszawskiej firmy projektowej Decoroom zostało właśnie wybrane Best Office Interior w Europie! Gratulujemy i Dziękujemy International Property Awards za to wielkie wyróżnienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzałam swoje nowiutkie mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka77
Ja jednak uważam że samodzielnie zaprojektowane i ozdobione zgodnie z moim gustem mieszkanie daje najwięcej satysfakcji. Oczywiście mozna "podpierać się" blogami choćby takim http://www.polubiszremont.pl/sezonowe-metamorfozy-wnetrz/ , szukać pomysłów i inspiracji ale ostateczny kształt mieszkania musi byc od początku do końca mój. W tym wspomnianym blogu jest mnóstwo ciekawych pomysłów i ja na pewno z któregos skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alana Córko
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×