Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romekpodolski

stara rozdzielnica elektryczna

Polecane posty

Gość romekpodolski

kupilem dom, w ktorym elektryka oparta jest na starym systemie tablic rozdzielczych- korki starego typu. zastanawiam sie wymianą instalacji ale tez jednoczesnie całej rozdzielnicy na nowoczesną. Zalatwiac to przez elektrownię, czy prywatne firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor1290
Romek, nie ma sensu dzialac samemu, to są powazne sprawy, poza tym musi byc zgodność z przepisami. wejdz i poczytaj http://rozdzielnicaelektryczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy sugerowałbym zrobić przez prywatą firmę. W www.el-connect.eu projektują i montują rozdzielnice elektryczne, więc pewnie korkami też się zajmą. Mają w usługach też opiekę serwisową. Sądzę, że warto przedzwonić i się dopytać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zainwestowałbym w nową rozdzielnicę. Tym sposobem możesz uniknąć niespodziewanych kłopotów i problemów. Za sprawą http://artelektro.pl/ udało mi się zaopatrzyć w nową, a przede wszystkim sprawną i wysokiej jakości rozdzielnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również śmiało mogę polecić www.el-connect.eu. Firma cechuje się szczególnie profesjonalizmem, rzetelnością, nigdy nie mieliśmy z nią problemów. Dlatego tez mogę śmiało polecić firmę która sama projektuje rozdzielnice elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofertę z rozdzielnicami elektrycznymi ma firma www.el-connect.eu, którą śmiało mogę polecić. Firma posiad kompleksowe usługi w tym zakresie, warto zajrzeć na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×