Odpowiedz na ten temat

Sweetheart

• Twój sh 2018.11.08 [08:18]
    Cześć sh. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Duzo zdrowia spokoju i cierpliwosci. Usmiechu na codzien plomieni w sercu spelnienia marzen u mego boku. Bardzo cie kocham i tesknie. Chcialbym byc teraz przy tobie.mnie wszystko ok. już pracuje. Nie martw się. Buziaczki.
  • gość 2018.11.08 [16:45]
    Jak u ciebie sh. U mnie dobrze zmęczony jestem. Jak u lekarza i u prawnika?
  • gość 2018.11.08 [19:44]
    Wszystko ok. Z adwokatem umówiłam się za tydzień jeszcze. Co u ciebie
  • gość 2018.11.08 [19:52]
    Ok. Zmęczony jestem. Niewiem czy chory nie będę bo po kościach czuje. Ale gorączki nie mam. A ty babe jak się czujesz. Jak dzieci? Jak Ci mija dzień . Tesknie
  • gość 2018.11.08 [20:33]
    Hej babe. Wszystko ok. Dzieci z sąsiadka zrobiły mi mega niespodziankę. Był tort pizza książkę...super...Byłam w dużym szoku. Nie spodziewałam się. Za bardzo nie rozumie dlaczego tu piszemy ale pewnie kiedyś się dowiem. Też jestem zmęczona...muszę jeszcze popracować i A jutro posprzątam bo dzisiaj już mi się nie chce. Adwokat stwierdził że po takim piśmie sąd może chcieć wpłynąć na niego podczas rozprawy żeby uchylil wniosek. Nic szczególnie nie zmienił tylko sformatowal i wstęp. Kocham cię. I tesknie
  • gość 2018.11.08 [20:51]
    Jak z sąsiadka? Bartek dzwonił do mnie... ale nie mogę dzwonić odbierać ani pisać. Więc.... tutaj....najważniejsze że jest kontakt. Jak bym się nie odzywał to się nie denerwuj. Staram się odzywać jak tylko mogę.
  • gość 2018.11.08 [20:58]
    Ok. Nie będę się martwić. oczko.gif z Szymkiem poszedł po pizzę tort prezent i wkrecili w to Maję. Przygotowali talerzyki szklanki łyżeczki. Mają świeczki zapaliła... było fajnie tylko ciebie brakowało. Ilu
  • gość 2018.11.08 [21:09]
    No przykro mi....ale cieszę się że nie byłaś sama w urodziny i że pamiętali. Dumny z nich jestem przekaż imusmiech.gif uwierz że tule cie telepatycznie. Popatrzył bym na ciebie....kocham cie
  • gość 2018.11.08 [21:23]
    Wiem wiem.. Ale dzisiaj też nie mam siły. Chyba jakieś przesilenie jesienne. Idę lulu. Pisz co u ciebie? Jak się czujesz,? Jak przeziębienie i w ogóle? Kiedy będzie można się ciebie spodziewać no i co tam tylko chcesz... do jutra sh. Ilu;***
  • gość 2018.11.08 [21:50]
    Wykapalem się teraz . Może się wygrzeje w nocy i będzie git. Może przez brak snu się tak czuję... ale...okaże się. Nie wiem kiedy wrócę mam nadzieję że szybko. Może być tak że nie uda mi się zadzwonić więc.... jak mogę tylko to się odzywam. Też zbieram się do spania. Mam nadzieję że Ci się przysnie . Kocham cię slicznotko cmok
  • gość 2018.11.09 [06:43]
    Dzień dobry sh. Jak noc ci minęła i w ogóle?? Ja spałam jak zabite.. waga masakra 55 kg.. jem bez o pamietania. Muszę się ogarnąć bo będzie klęska.. A tak to luz...spokojnego dnia. Ilu
  • gość 2018.11.09 [09:21]
    Hej kochanie. Tez padlem wczoraj. Leb mi peka. Trzeba bedzie cos zażyć. A tak to spoko. Jakie masz plany na dzis. Jak dzieci i bella? Moze uda mi sie jakis trening zrobic. Spokojnego dnia ci zycze kochanie. Tesknie .ilu
  • gość 2018.11.09 [10:01]
    Jadę za chwilę do szkoły bo o 11:11 śpiewamy hymn potem jest apel i do domu. Bella spi na łóżkuusmiech.gif . O 19. 30 trening i tyle. Kuruj się...żebyś nie rozchorowal się bardziej.
  • gość 2018.11.09 [13:40]
    No i już po apelu. Bardzo fajnie im wyszło. Pokaze ci zdjecia jak wrocisz. oczko.gif Ciekawe co u ciebie?? Spokojnego dnia. Ilu
  • gość 2018.11.09 [19:23]
    Hej babe. Fajnie z tym hymnem. Jak dzieci i jak ty sie miewasz. Zrobilem dzis trening teraz zjadlem obiadokolacje ale nie pojadlem. Teraz trzeba bedzie bulke zjesc. Zmeczony jestem zazywam tabletki . Moze uda sie wyspac. Przytulil bym cie. Kocham cię slicznotko
  • gość 2018.11.09 [19:29]
    To idź lulu. U nas wszystko ok. Bartek poszedł na trening Marti w domu. Ja fitness zaczynam. Dbaj o siebie. Odezwę się potem. Ilu2
  • gość 2018.11.09 [21:28]
    No staram sie dbac . Zazyje tabletke przed spaniem. Caly dzien mnie glowa meczy. Moze jutro bedzie lepiej. Wykapie sie i zobacze czy jak ze spaniem bedzie. Jak u ciebie jak po treningu co mialas babe? Teskni mi sie
  • gość 2018.11.09 [21:40]
    A idź trening z Marta był na taśmach do zarzucenia. Ciężko było.. pot się lal ...Ale poszłam jeszcze na 30 min na orbitrela i zrobilam interwały...na twarzy cegła była ale jestem zadowolona. Jutro rano powtórka. usmiech.gif jutro powtórkausmiech.gif dbaj o siebie. Ilu
  • gość 2018.11.09 [22:14]
    No to fajnie .ciesze sie ze vi sie podobalo. Ja tez sie nie oszczedzalem.... teraz mnie glod meczy. Jutro tez planuje trening. Ja juz wykapany. Chyba jeszcze zjem cos. Albo juz nie. Jak twoj apetyt? Jak twoje samopoczucie i w ogole.... nie widze cie i nie slysze twojego glosu nie wiem jaki masz humor i w ogole. Buzia
  • gość 2018.11.09 [22:20]
    Humor dobry. Waga masakra. Zre bez opamiętania i tu jest problem bo do ćwiczeń się przykładem. Ogólnie to tyje. Wiesz już może kiedy wrócisz?? Dzieci okej. Oglądamy Batmana i supermena
  • gość 2018.11.09 [22:44]
    No to martyna bedzie miala koszmary...chyba ze juz spi. Nic nie wiem.... ale piwko sobie kupie na powrot. Jak cwiczysz to jedz. Nie przejmuj sie chyba ze to slodyczeusmiech.gif ja zazylem teraz w leki i do lozka. Koszulka i skarpetki zeby sie wygrzac. Brakuje mi ciebie....ale ty to wiesz
  • gość 2018.11.09 [23:16]
    Wiem .mnie ciebie też. Śpij już grzecznie. Dobranoc :*** ps. Martyna padła na szczęście. Ilu
  • gość 2018.11.10 [08:27]
    Hello hello. Jak tam minęła ci noc? Jak się czujesz? Głową i w ogóle? Ja pewnie spalabym dalej ale Mnie teraz obudziła Marti . Ale to nic poleze chwile ubiorę się i pójdę na siłownię zrobię zakupy i ogarniemy mieszkanie. Potem musi się Bartek pouczyć bo ma dużo klasowek z fizyki biologii poprawę z Niemca matmy i polskiego. Masakra. No i będę pomagała uszyć Marti misia na konkurs usmiech.gif spokojnego dnia. Uważaj. Ilu
  • gość 2018.11.10 [09:25]
    czesc kochanie.glowa spoko.... chyba bedzie dobrze. W miare sie wyspalem ale wczesnie musoalem wstac. Teraz dopiero sjiadanie zjem. A tak to spoko. Mam nadzieje ze szybko sie zobaczymy. Kocham cie milego dnia.
  • gość 2018.11.10 [17:10]
    Hej kochanie ja wrocilem zjadlem wykapalem sie zrobilem pranie i zaraz chyba znowu bede znikal. Jak u was . Ogarneliscie wszystko? Mi juz lepiej glowa i w ogole juz ok. Ciekawy jestem jak u ciebie.... tesknie kocham cie cmok
  • gość 2018.11.10 [17:56]
    Hejka. Trening zaliczyłam. Placek upiekłam. Dzieci dom ogarniemy. Uszylysmy miska. Czyli wszystko zaliczone. Bella spi oczko.gif wszystko ok. Dbaj o siebie. Iku2
  • gość 2018.11.10 [21:25]
    Hej babe jak u ciebie jak mija ci dzien....albo jak minal. U mnie spoko napewni lepiej niz wczoraj i przedwczoraj. Ja juz w lozku leze. Ciekawy jestem czy mi pranie wyschnie bo kaloryfery to tylko element dekoracji bo nie grzeja. Staram sie dbac jak moge. Jem regularnie i jak jest czas to staram sie odpoczac. Trenuje jak mam okazje i czekam az wroce. Mam nadzieje ze u was wszystko ok. Jutro swieto. W myslach odspiewam hymn w poludnie. A na glos mozecie wy w moim imieniu. Kocham was buziaczki
  • gość 2018.11.10 [22:14]
    Hejka. Dzień minęal szybko..wszystko ok u nas. Właśnie wygonilam dzieciaki do spania...zrobilam im lekcje mówienia po angielsku...było śmiesznie...mam nadzieję że już wrócisz niedługo...kocham Cię... i wyśpij się..
  • gość 2018.11.11 [07:08]
    Dzien dobry kochanie. Jak u ciebie jak minela ci noc. U mnie lipnie. Nie moglem spac .... budzika nie trzeba bylo. Teraz moze cos zjem i zasne chociaz na chwile. Jakie masz plany na dzis i jak sie czujesz? Kocham cie buzia
  • gość 2018.11.11 [08:12]
    Hej. No to kiepsko. Ja tradycyjnie padłam. Plany...kosciol obiad . Zawiozę Marti na urodziny na kręgielnie. Potem ma Marta przyjść i tyle. Bartka z nauką muszę ogarnąć. A Ty jakie masz plany. Ilu
  • gość 2018.11.11 [11:11]
    No zobacze na co bede mial czas jak sie uda to trening. Jak twoje samopoczucie.....zla jestes? Tesknie za toba..... snilas mi sie. Wiekszosc to bardzo przyjemne rzeczy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...