Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jejona

sypialnia,jadalnia,tv w jednym pokoju

Polecane posty

Gość jejona

hej mam taki problem, mamy z mezem male mieszkanko, 2 pokoje+kuchnia i lazienka, mamy dziecko(2latka) i do tej pory mielismy 1 pokoj (ten mniejszy)przeznaczony na nasza sypialnie a w wiekszym byla jadalnie, sofa fotele, no i po calym mieszkaniu walaly sie zabawki Adasia. Stwierdzilismy, ze trezba by Adasiowi urzadzic jego wlasny pokoik i zdecydowalismy sie ze oddamy mu nasza sypialnie, no i teraz pojawia sie problem. Bo musimy ten wiekszy pokoj jakos przerobic tzn inaczej urzadzic, wiemy ze musi tam byc nasze lozko z sypialni, no jesc przeciez tez gdzies trzeba wiec i stol musi byc (aha kuchnia jest za mala na stol), no jakies miejsce do siedzenia dla gosci tzn sofa czy fotele i lawa tez njiby musza byc, jejku jak to jakos wszystko fajnie zgrac??!!kurcze nie mamy kasy na jakiegos fachowca od wystroju wnetrz ale moze sie ktos z was orientuje ile by wzial za doradztwo?ale moze wy mi cos podpowiecie, jakie ciekawe stronki z jakim s takim wystrojem. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
10:13 satine... Nie bardzo rozumiem, chcecie wstawic do tego pokoju lózko z sypialni takie nie składane??? 10:20 hejhejhej moze da sie zrobic scianke z jakiejs szafy albo regalu. albo jakas delikatna zaslonke, aby miejsce do spania bylo troche oddzielone. 10:33 zielone jabłuszko*** ja bym to zrobila tak: Lózko wstawilabym w jakis kąt pokoju-tylko nie kolo okna zeby nie zabierac swiatla! Następnie oddzielilabym ten kacik sypialniany takim rtegalem z polkami ( nie wiem jak ci wytlumaczyc...taka kratka nie zabudowana,mozesz postawic na niej rzeczy z obu stron) zostawiając tylko przejscie szerokosci drzwi. w pozostalej częsci postawilabym sofę i stolik na kawę, ewentualnie jakies drobne mebelki-ale nie meblosciankę...bo przez to pokoj byblby "zacięzki" . Natomiast kolo okna w slonecznym miejscu postawilabym niewielki stól( najlepiej rozkladany-zeby mozna bylo go powiekszyc gdy np przyjdą goscie). Wszsytko w lekkich pastelowych kolorkach! 10:35 zawsze mozesz chodzic a nie lepeij zainwestowac w jakas naroznikowa sofe z funkcja do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
idz na murator - forum - tam znajdzie sie dekorator wnetrz ktory ci pomoze - bo na pewnojest ladne rozwiazanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
i ja tak mam :)) z jednym szczegółem pokój jest duży całe 20 metrów Prponuję byś zamieniłą łóżko na wygodną kanapę , raczej wersalkę . Mnostwo teraz ciekawych wzorów . W tak małym pokoju wyciagana do przodu sofa nie za egzaminu . stół tylko prostokątny i najlepiej ustawiony węższą stroną pod samym oknem . Nad nim zwisajaca lampa w ten sposób stworzysz przytulne miejsce do pracy i do biesiadowania . To miejsce najczęściej pozostaje niewykorzystane stad moja sugestja. I przede wszystkim przemyślane meble . Doskonałym, rozwiazaniem w tak małych pomieszczeniach jest szafa z rozsuwanymi drzwiami na tyle duża by pomiescić wszytstkie niezbedne rzeczy . Przy niej waski paluch< co doda lekkości> na książki i ine drobiazgi . Nad kanapą mozesz umieśćić półki . wiecej pomysłów znajdziesz na stronkach muratora albo choćby w katalogach IKEI czy prasie typu ,, Mój dom,, ,,ładnie mieszkaj,, . I pamietaj eszcze o jednym ... w małych pomieszczeniach najwazniejszy jest kolor .... jasne , pastelowe barwy .Nie porywaj się na ciemne bordo czy zieleń , w ten sposób pomniejszysz optycznie pokój. zrezygnuj z zaslon na korzyść rolet albo fikusnej krotkiej firaneczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, zamien lozko z sypialni na rozkladana sofe, na drugim konu pokoju, tym blizej kochni stol. Najlepiej wybierz sie do Ikei albo przejzyj katalog -oni maja calkiem fajnie urzadzone male powierzchnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa pani domu
a u moich rodziców łoże "stoi na środku ściany." wezgłowiem jest o nią oparte a z dwóch boków są szafki nocne z lampkami. to wszystko jest na małym podwyższeniu. na lewej ścianie są okna i do przeciwległej ściany (też są tam okna) stoi dostawiony stół (w rogu między ścianą z oknami a tą równoległą do "łóżkowej"). na prawej ścianie stoi duża szafa a dalej są drzwi. na śrdoku pokoju jest mały dywan, pufy i niski stolik kawowy. dominują kolory czerwony, biały i jesion lakierowany na półmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata___
ja urządzając mieszkanie starałabym się ustawiać jakieś wysokie rzeczy lub o dużej powierzchni w takim miejscu aby były widoczne dopiero jak się wejdzie do pokoju ... czyli na pierwszym planie jakaś mała szafeczka ewentualnie stól z krzesłami pod oknem a bliżej drzwi w miejscu niewidocznym jakiś regał czy coś podobnego... kanapę kupiłabym rozkładana choć może warto zainwestować w ładna pościel aby nie przeszkadzało bardzo jak się nie pościeli od razu... pomysł ten wziełam ze strony http://www.getzzz.pl tam tez są i fajne wzory i z tego co slyszalam od znajomych to pościel bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majac takie małe mieszkanie
na 3 osoby to wg mnie lepiej nie mieć tzw. "otwartej kuchni na pokoj" tylko 2 pokoje + kuchnia :-D Ale jezeli juz jest jak jest to jezeli oddajecie dziecku pokoj to w części drugiej mieszkania zamiast łóżka proponuje kanape rozkladana na noc na dzień złozona i mozna przyjmowac gości. Problem tylko taki , że trzeba rana składac kanapę, no coz cos za coś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy naprawdę duży salon, dlatego wszystko mamy w jednym miejscu, dodatkowo zdecydowaliśmy się na zakup stołu bilardowego z nakładką, dzięki czemu nasz salon jet naprawdę wielofunkcyjny ;) https://stoly-bilardowe.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×