Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelikanka1

szukam dobrego sprzedawcy na allegro, przybory kuchenne

Polecane posty

Gość pelikanka1

Jakiego możecie polecić sprzedawcę ? Szukam przyborów kuchennych typu suszarki do naczyń, sztućce itp. Szukam rzeczy troszkę lepszych najchętniej z niemiec. Znacie kogoś sprawdzonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka1
Na allegro też bym szukała sklepu :) Nie zamawiam od przypadkowych, żeby potem nie było problemu ze zwrotem w razie czego. Najgorsze, że oglądam i oglądam a wszędzie szajs z chin albo podróbki :( Nie wiem już gdzie robić zakupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamberlain
Na allegro rzadko zamawiam, a jak już to od sprzedawców, którzy zostali poleceni przez moich bliskich znajomych. Przyborów kuchennych nigdy nie zamawiałam z allegro, jak już zamawiam z Internetu to zwykle ze stylowazastawa.pl, bo robiłam u nich już zakupy wielokrotnie i nigdy nie nadszarpnęli mojego zaufania. Z allegro natomiast zdarza mi się kupować ubrania, ale stronię od Japan Fashion i innych takich, którzy ślą mi to chińskie badziewie, które wygląda całkiem inaczej, niż na zdjęcia. Zwykle zamawiam po taniości rzeczy z Asosa czy Romwe, ale tylko jeśli wcześniej ktoś mi poleci sprzedawcę. Nie jestem ryzykantem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam takie przybory kuchenne w Duce, wiem ze mają też stronę ze sklepem internetowym to możesz pooglądać - https://dukapolska.com/przybory-kuchenne wszystko w jednym miejscu i nie trzeba latać, dostawę też mają szybką i powyżej jakiejś kwoty nawet darmową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×