Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karollaaa90

Tanie łóżko dla dziecka

Polecane posty

Gość Karollaaa90

Potrzebuję nowego łóżka dla syna, czegoś niedrogiego, ale wytrzymałego na lata. Do 700zł jeśli coś się uda znaleźć będę zadowolona. W sklepie meblowym obok mnie tragedia z cenami, w dodatki prawie żadnych łóżek jednoosobowych. W sieciówkach typu ikea, agata też niezbyt tanio :( skąd można wytrzymałe łóżko tanio zamówić? Tu kilka ładnych znalazłam na ten moment http://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe , ale nie wiem czy tak zamawiać ze sklepu, którego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDomus
Co racja to racja, w meblowych sklepach stacjonarnych drożyzna, szcególnie w małych miejscowosciach gdzie nie ma dużej konkurencji. Powiem Ci, że te łóżka z Anpol-Meble bardzo ładne i tanie dość, sklep znam (kiedyś tam zamawialiśmy z mężem stól i krzesła) , więc co to zamówienia to w tym przypadku nie masz się o co martwić, sprawdzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaszul
Mi się podobają te łóżka z linku, a które konkretnie byś chciała? jakie wymiary? sklep w porządku jest, tylko pozostało łóżko dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriiiis
No ładne ładne :) ja po nowym roku tez chyba będę musiała kupić synowi nowe łózko, to co ma już się niszczy. Zapiszę sobie link do tego sklepu anpol meble, może po nowym roku wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa_33
W anpol-meble.pl są tanie łóżka dla dzieci czy nawet młodzieży. Mamy stamtąd jedno łóżko, kupowane ze 2 lata temu dla naszego syna. Potrafi narozrabiać nie przeczę, łóżko mimo wielu jego "zabaw" jest jak nowe, rewelacyjna jakość :) w takich sklepach warto kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoskaoska
A polecicie jakieś łóżko dla syna 10 letniego z tego sklepu? chcę kupic po nowym roku bo mu się stare juz niszczy. O tym sklepie czytałam dobre opinie co do jakości łóżek więc chętnie tam zamówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia I
Możesz zerknąć też do florimeble.pl też mają bardzo dobrej jakości. Wiem bo w zeszłym roku kupiliśmy dla naszych dwóch rozrabiaków i co jak co ale jeszcze trzymają sie i to dobrze. Tyle co oni potrafią dokazywać to inne juz dawno by wylądowały na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meridawa
Anpol meble myślę, że ma lepsze łóżka niż ten sklep, my kupiliśmy z mężem kilka miesięcy temu łóżka synowi bardzo tanio w anpol meble a mimo niskiej ceny jakościowo jest znakomite. Polecam takie dla syna :) http://www.anpol-meble.pl/lozko-renia-mini-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena_K
Śliczne łóżka z tego sklepu. Szukam akurat czegoś taniego i wytrzymałego dla syna, czegoś z łóżek młodzieżowych. Po Świętach na pewno coś stamtąd zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi34
Ja z mężem kupiliśmy ostatnio łóżko dla syna na makrodom.pl Mają świetny wybór i piękne łóżka dla maluchów. Niedrogie a na dodatek dobrze wykonane. Warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam łóżka firmy Anpol Dora Maxi - łóżko po miesiącu się rozleciało. Za 1300 zł wykonanie mabla z tak słabych elementów to kpina. Sprzedwca uważa, że nie mam podstawy do gwarancji- ponieważ źle skręciłam łóżko::) Sam nie raczył dostarczyć właściwej instruckcji. MDF rozszedł się na pół pod wpływem ciężary. A nie spał na łóżku słoń tylko nastolatka. Szkoda, że nie można zamieścić zdjęć. Polecam Meble Doktór- drewniane, solidne, użytkuje je latami i w dobrych cenach, ładne wzornictwo. Klasyka. Cudo. A to z firmy Anpol badziew jakiego pełno teraz dookoła. Zainteresowanym udostępnię zdjęcia, żeby nie było, że to nierzetelna opinia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam łóżka firmy Anpol Dora Maxi - łóżko po miesiącu się rozleciało. Za 1300 zł wykonanie mabla z tak słabych elementów to kpina. Sprzedwca uważa, że nie mam podstawy do gwarancji- ponieważ źle skręciłam łóżko::) Sam nie raczył dostarczyć właściwej instruckcji. MDF rozszedł się na pół pod wpływem ciężary. A nie spał na łóżku słoń tylko nastolatka. Szkoda, że nie można zamieścić zdjęć. Polecam Meble Doktór- drewniane, solidne, użytkuje je latami i w dobrych cenach, ładne wzornictwo. Klasyka. Cudo. A to z firmy Anpol badziew jakiego pełno teraz dookoła. Zainteresowanym udostępnię zdjęcia, żeby nie było, że to nierzetelna opinia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×