Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zecia

urzadzamy mieszkanie

Polecane posty

Gość zecia

Czesc! Macie jakieś ciekawe pomysły na to jak oryginalnie udekorować wnętrze niewielkiego mieszkania? Praktycznie pomysły nie mają ograniczen, chodzi mi o wszelkiego typu dodatki, które waszym zdaniem najlepiej podkreślają urok pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekiel od kibela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super mega śmieszne ;] Generalnie jesli nie masz nic konkrentego radze pooglądac gazety typu moje mieszkanie itp tam napewno znajdziesz ciekawe pomysły , które są niebanalne...Mozesz tez pojezdzić po sklepach i zerknąć co najbardziej dominuje ( jakie kolory, meble, to wszystko tworzy całkokształt dzieki czemu mieszkanie staje sie ciekawe i nabiera charakteru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo poszukaj sobie inspiracji w jakiś sklepach internetowych :) czesto popatrzysz na coś i wpadnei ci w oko ;) ja osatnio buszuję na storepedia.pl :D normalnie w takich cenach aż grzech nie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne gadżety pozwalające wykończysz mieszkanie mają na www.akademiaarchitektury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na MdM mieszkaniedlamlodych.com. To całkiem fajny program dla młodych ludzi. Poczytaj, może ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladko
Polecam sprawdzić stronę www: meble-arcadia.pl tam jest sporo mebli, co prawda przeznaczonych dla firm i specjalistycznych branż, ale może coś Was zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jeśli brak Ci własnych pewnych pomysłów to możesz skorzystać z usług projektanta wnętrz, super sprawa ja osobiście polecam, zaplanowane i współgrające jest wszystko, nawet firanki i odcień oświetlenia :) pokoje jak ze zdjęć w czasopiśmie. http://hbstudio.pl/ oni chyba mają tez w ofercie projekty wnętrz, ja korzystałam z firmy z Chojnic ale nie pamiętam dokładnej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest to ,że dodatków jest mnóstwo i tak naprawde wszystko zależy od Twoich upodobań … ja np. lubię minimalizm, ostatnio nawet zaczęły mi się podobać wyroby z kamienia naturalnego do tego stopnia ,że zdecydowaliśmy się na obudowę blatów kuchennych wyszło mniej więcej tak http://www.lotowski.pl/images/blaty_kamienne/blaty_kamienne_granit_marmur_05d.jpg . Tego typu dodatki również upiększają mieszkanie, jest naprawdę masę pomysłów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jaki styl lubisz jakie meble itp? Jak można cokolwiek radzić ja się nie ma pojęcia co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóz wszystko zależy od tego jakie kolory i styl preferujesz;) sama ostatnio zdecydowałam się na dośc nietypowy dodatek do mieszkania ( – zielone ściany, znalazłam je dzięki firmie tak http://www.phu-adviser.pl/ ) który optycznie go powiększył i jakby przełamał monotonię w standardowym urządzaniu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś poszukuje sposobów na umeblowanie mieszkania to zobaczcie ofertę: http://modo4u.pl/ , ciekawe propozycje od producenta. Inne niż w Ikea , Agata meble itp. Warto odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepapepa
Najlepszym doradcą byłby oczywiście architekt, ale jak wiadomo nie każdego stać na jego usługi. Stron z aranżacjami też nie polecam, bo gdy coś nam wpadnie w oko, możemy mieć trudności z odnalezieniem tych mebli w sklepie. A teraz coraz więcej sklepów tworzy gotowe aranżacje ze swoimi produktami, jak np. tutaj http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3490,nostalgia.html dzięki czemu kupujący nie musi martwić się ani o komplet mebli, ani o trud wyboru dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o kuchnie to zainwestuj w granitowe blaty - www.nagrobki-kamieniarstwo.com/oferta/wyroby-dla-budownictwa - dzieki temu kuchnia nabierze takiej elegancji i klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka111
myśląc o dodatkach warto pomyśleć o jakiś roślinach. Może kwiaty stabilizowane? piękne i trwałe ;) ja mam u siebi ete z rosebelle i super wyglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatriszjaBee
Wejdź koniecznie na stronę Kraina obrusów. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, dodatków, aranżacji i wszystko według kolorów jakie Cię interesują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka810
nawet małe mieszkanko powinno mieć stół z krzesłami, bez tego nie ma rodzinnych spotkań przy jedzeniu. szukałam w sieci i wpadłam na http://www.batdom.pl/ze,0,178/zestaw-zt157.ehtml, może Tobie też się coś spodoba? mam nadzieję, że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martels
alinka, a kupowałaś cały zestaw czy tylko pojedyncze krzesła? ja kombinuję z mężem, chciałabym od razu zestaw ze stołem, coś takiego http://www.batdom.pl/ze,0,8/zestaw-zt2.ehtml, mówisz że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iminka
Dobrze urządzone mieszkanie to przede wszystkim nowoczesne meble z tego polecam meble-bogart, a z dodatków to ja raczej samodzielnie wykonuję, na fb jest jeszcze sznur pereł. Kobieta, która robi świetne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dobrana tapeta moim zdaniem stanowi o oryginalności i wyjątkowości wnętrza ! Piękne wzornictwo ma w swojej ofercie Flugger - warto zajrzeć do ich salonu, z tego co się orientuję można u nich zamawiać próbki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze polecić cos w temacie wymiany drzwi wewnetrznych i zewnetrznych? mam remont u rodzicow w domu rodzinnym chcemy wymienic wszystkie drzwi. czy ktos cos poelca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz sobie na internecie, roi się od firm i pomys low :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×