Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W czym lunch do pracy

Polecane posty

Gość gość

Hej, w czym można nosić lunch do pracy? Chodzi mi o taki do odgrzania. I gdzie coś takiego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w supermarkecie, masz napisane co się nadaje do mikrofali a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te supermarketowe pudełka nie są szczelne, także odpada. Chodzi też o przenoszenie np. zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupa w słoiku, do biura? No nie bardzo :DTen termos fajny, ale troszkę drogi. A sama go używasz? Sprawdza się? Z jakiego materiały to jest wykonane? Można odgrzewać w mikrofalówce? Chyba poszukam coś podobnego tylko za pół tej ceny (nie musi być stylowe ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełka, pudełka i jeszcze raz pudełka. takie plastikowe oczywiście, można w nich odgrzewać w mikrofali, są do kupienia np w Tesco, kształty i rozmiary do wyboru, do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to stawiasz sobie ta zupę w jakimś widocznym miejscu? czy niesiesz w reklamówce do socjalnego i wkładasz do mikrofali? jaka to róznica, w czym przyniesiesz? ważne chyba, żeby się nie wylala, a nie, zeby opakowanie było ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem na macierzyńskim. To o męża chodzi. A on pracuje w dużej firmie, takiej raczej wypasionej. Jak mu dam w słoiku, to będzie obciach ;) Poza tym, słoik może być też nieszczelny, może się stłuc. Ja do pracy w słoiku też nie wzięła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemniki z Carrefoura są szczelne i niektóre od lodów, za inne nie ręczę. Zupę można wziąć w termosie albo pojemniku od blendera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa do pracy to obciach słoik nie jest obciachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze zamówić lunchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup cos do jedzenia w jakims fajnym opakowaniu,jakims ładnym niskim słoiku,zawartosc zjedz a słoik bedzie do zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shosh
Ja mam taki termos i go noszę do roboty, nie zawsze, bo jest spory, ale tak 3 razy w tygodniu go ze sobą zabieram. :) Odgrzewam normalnie w mikrofali i się nie nagrzewa. Możesz poszukać tańszego, ale nie wiem czy takiej samej jakości będzie jak te droższe. Różnie to z tym bywa. Tu masz tańszy, ale nieco inny http://www.stylowazastawa.pl/produkt/38716/termos_na_zywnosc_proterm_075l_valira.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkło jest ciężkie, szczelne są pojemniki zeptera i tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemtęs
nie wazne w czym, wazne co! ja tam zawsze zabieram kabanoski Meastro! palce lizac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lunch to po polsku obiad :o . pojemnik z twardego plastiku z zakręcana przykrywką. może tupperware coś takiego ma. (nie reklamuję tej firmy, ani z niej sama nie korzystam, bo ja odgrzewam w szklanym pojemniku, ale jak już ktoś chce lub musi odgrzewać w plastiku, to oni przynajmniej robią ze "zdrowszego" plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są specjalne pudelka lunchowe. możesz je kupić w http://rotho24.pl/ . odkryłam ostatnio ten sklep i musze przyznac, ze sa dobrej jakosci, bo trzymaja wartosci odzywcze i nie przeciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalika77
Zarówno w sieci jak i sklepach stacjonarnych. Dzisiaj w internecie można znaleźć praktycznie wszystko. Ja od siebie mogę polecić sklep twojlunchbox.pl/ . Wybór jest spory więc coś na pewno przypadnie do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wieniak nosi zupe w słoiku ale wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zainwestowałam w elektryczny Lunch Box. Świetna sprawa! Posiłki ciepłe i pyszne. Mogę spokojnie jeść obiad w pracy :) Zamawiałam z tej strony http://www.lefant.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawera
ja kupowałam w sferisie zwykłe pojemniki na żywność za kilkanaście złotych i to mi w zupełności wystarcza, ewentualnie możesz sobie jeszcze poszukać takie garnuszki trzymające ciepło jeśli nie chcesz odgrzewać w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zamawiam sobie "pudełka" z https://www.maczfit.pl/, to nie mam problemu ani w czym, ani co zabrać do jedzenia do pracy :) Super wygoda! A kilogramy lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas obiady w pracy zamawiamy od http://lasuch.waw.pl/. I zawsze przyjeżdżają jeszcze ciepłe, więc nie trzeba ich odgrzewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×